01.05.22, 22:45
Przyjechałam z córką do siostry. 5 godzin jazdy pkp. A siostra z mężem, ciągnie nas w odwiedziny do swojej teściowej i rodziny męża. Nie miałam ochoty ale głupio mi było odmówić bo w końcu jesteśmy w gościach uncertain
I tak siedziałam ze skwaszoną miną u jej teściowej i mam ochotę jej to powiedzieć ale nie wiem jak.
Obserwuj wątek
    • cysorz-bez-poczty Re: Majówka 01.05.22, 22:54
      stary.login napisała:
      > Przyjechałam z córką do siostry. 5 godzin jazdy pkp. A siostra z mężem, ciągnie
      > nas w odwiedziny do swojej teściowej i rodziny męża.

A co to ma wspólnego z majówką?
      majówka
      1. «wycieczka za miasto wiosną lub latem»
      2. pot. «nabożeństwo majowe»

sjp.pwn.pl/szukaj/maj%C3%B3wka.html
      • melikles Re: Majówka 01.05.22, 23:04
        A o co ci tak w ogóle chodzi, incelu?

cysorz-bez-poczty napisał:

> stary.login napisała:
        > > Przyjechałam z córką do siostry. 5 godzin jazdy pkp. A siostra z mężem, c
        > iągnie
        > > nas w odwiedziny do swojej teściowej i rodziny męża.
        >
        >
        > A co to ma wspólnego z majówką?
        > majówka
        > 1. «wycieczka za miasto wiosną lub latem»
        > 2. pot. «nabożeństwo majowe»

> sjp.pwn.pl/szukaj/maj%C3%B3wka.html
      • stary.login Re: Majówka 01.05.22, 23:10
        U siostry jest mi dobrze. U teściowej mojej siostry jest mi źle. Przyjechałam do siostry a oni chcą mi zorganizować czas z rodziną mojego szwagra. Nie mam na to ochoty.
        A to wygląda tak: oni mieli ochotę spędzić majówkę z rodziną ( męża siostry) a nas zaprosili z nadzieją, że nie przyjedziemy.
        Przyjechałyśmy a oni ( siostra i jej mąż) namawiają nas do siedzenia u jego rodziców. Bez sensu. Ja chciałam spędzić czas z siostrą a nie z jej teściową i jej córkami uncertain
    • ga-ti Re: Majówka 01.05.22, 23:11
      A trzeba było powiedzieć "słuchaj Kaśka, wy sobie idźcie do teściowej, a ja z córką wybierzemy się na miasto pozwiedzać/do lasu na spacer/nad wodę kaczki pokarmić/czy gdzieś indziej w okolicy, nie martw się o nas, spędzimy sobie czas we dwie, wrócimy do was do domu o godzinie ...".
      A po co ta skwaszona mina? Trzeba było dobrze się bawić i już.
      • igge Re: Majówka 02.05.22, 00:42
        To dobre rozwiązanie.
        Każdy powinien robić to, co chce, o ile jest na to szansa. Tutaj ta szansa była. I nadal chyba jest bo to nie koniec majówki jeszcze.
    • aqua48 Re: Majówka 02.05.22, 11:58
      Jesteś bardzo roszczeniowa. W każdym Twoim wątku jest nacisk na to czego TY chcesz gdy składasz komuś wizytę i narzekania jak bardzo gospodarze nie dostosowują się do Twoich oczekiwań.
      Może nie wyjeżdżaj więcej do nikogo skoro nie umiesz spędzać czasu w większym gronie. Skwaszona mina i pretensje, nawet niewypowiedziane na pewno nie nastrajają nikogo do Ciebie pozytywnie. I pewnie z tego powodu nikt nie chce przebywać wyłącznie z Tobą przez cały czas Twego pobytu u bliskich.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka