Dodaj do ulubionych

Let me Lie- Natasza

15.07.22, 11:38
Tekst linku

Czy Janusz tak cienko przędzie, ze nie mają kasy na tekściarza, który dobrze zna angielski? Albo kogoś kto poprawi? Nie rozumiem też po wuj śpiewać w języku, w którym się słabo mówi.
Tekst słaby, muzyka słaba, teledysk wtórny i nijaki. Kto jej to robi?
Obserwuj wątek
    • alpepe Re: Let me Lie- Natasza 15.07.22, 11:43
      Mnie się spodobała informacja, że latorośl idzie w ślady matki, czyli co, za trzy lata prześpi się z jakimś reżyserem i zostanie gwiazdą musicalu/ serialu czy czego tam?
      • noonsense Re: Let me Lie- Natasza 15.07.22, 13:18
        alpepe napisała:

> Mnie się spodobała informacja, że latorośl idzie w ślady matki, czyli co, za tr
        > zy lata prześpi się z jakimś reżyserem i zostanie gwiazdą musicalu/ serialu cz
        > y czego tam?

Skąd taka informacja? Pierwsze słyszę...
        • alpepe Re: Let me Lie- Natasza 15.07.22, 13:38
          O czym nie wiedziałaś, że Urbańska jako szesnastolatka była zabujana w żonatym reżyserze Metra i dość szybko platoniczne uczucie się przerodzilo w coś poważnego? Tak to niestety wyglądało, przyszła nastolatka do Metra...
          • alpepe Re: Let me Lie- Natasza 15.07.22, 13:38
            Okej, teatr się nie nazywa Metro, mój skrót myślowy.
          • noonsense Re: Let me Lie- Natasza 15.07.22, 13:41
            alpepe napisała:

> O czym nie wiedziałaś, że Urbańska jako szesnastolatka była zabujana w żonatym
            > reżyserze Metra i dość szybko platoniczne uczucie się przerodzilo w coś poważne
            > go? Tak to niestety wyglądało, przyszła nastolatka do Metra...
            >

Nie, no to o czym piszesz to znana wszystkim historia. Nie wiedziałam, że ich dziecko też chce zawodowo iść w ślady Nataszy.
            Ale jeśli to prawda, to zero zaskoczenia - przecież to typowe u celebrytów.
            • alpepe Re: Let me Lie- Natasza 15.07.22, 14:04
              Aha, sorry, na plotku chyba wczoraj widziałam. Córka ma 13 lat, niestety cały Janusz, więc kariery nie wróżę, ale może, może.
              • noonsense Re: Let me Lie- Natasza 15.07.22, 14:15
                alpepe napisała:

> Aha, sorry, na plotku chyba wczoraj widziałam. Córka ma 13 lat, niestety cały J
                > anusz, więc kariery nie wróżę, ale może, może.
                >

No z tym, ze to cały Janusz z charakteru to też słyszałam. Co do wyglądu to nie wiem, bo ze 2 razy widziałam zdjęcia ich córki jak była mniejsza, a to przecież już nastolatka, więc zmienia się. Oni raczej ją chowali przed obiektywami, więc nie wiem jak wygląda - trudbo o dość aktualne zdjęcia.
      • beaucouptrop Re: Let me Lie- Natasza 15.07.22, 15:57
        Gorąco zyczę twojej latorosli aby w twoje ślady nie poszła. Niech korzysta z życia zamiast pisać zgryzliwe komentarze na forum.
        • alpepe Re: Let me Lie- Natasza 17.07.22, 22:01
          OJP, kulą w płot? Tak to chyba szło.
    • black_magic_women Re: Let me Lie- Natasza 15.07.22, 11:44
      Pudelkowi komentatorzy twierdzą, że to nie Józef, a ktoś mlodszy. Kto? Zdania są podzielone.
      • alpepe Re: Let me Lie- Natasza 15.07.22, 11:46
        Ale ty piszesz o dogadzaczu, czy o tekściarzu?
        • black_magic_women Re: Let me Lie- Natasza 15.07.22, 14:06
          O jednym i drugim. W kontekście Nataszy to o tyle ważne, że on zdawał się ją kontrolować (blokować jsk chcą inni) przez te wszystkie lata.
    • borsuczyca.klusek Re: Let me Lie- Natasza 15.07.22, 11:53
      W przypadku Nataszy nikt i nic nie pobije utworu Rolowanie. Lizanie umywalki i tekst "grandmatka truje mnie" przeszły do historii 🙃
      • k.messi Re: Let me Lie- Natasza 15.07.22, 11:55
        Co to jest grandmatka truje mnie? 😳
        • borsuczyca.klusek Re: Let me Lie- Natasza 15.07.22, 12:44
          Tego się nie da opowiedzieć to trzeba zobaczyć i posłuchać 😉

youtu.be/qUardeGxvXo
          • mashcaron Re: Let me Lie- Natasza 15.07.22, 13:19
            Albo mam problemy z uszami, albo to jej śpiewanie jest kompletnie niezrozumiałe.
            • odnawialna Re: Let me Lie- Natasza 15.07.22, 14:53
              To jesteśmy dwie z usznym problemem
          • hanusinamama Re: Let me Lie- Natasza 15.07.22, 14:58
            Tam jest tego więcej:
            - "nie rób tragejszon"
            - "zrobie ci hardcore"
            To było tak słabe, tak bardzo. Nie wiem jak oni moli pomyśleć ze to jest dobre.
            • mashcaron Re: Let me Lie- Natasza 15.07.22, 15:22
              Jak ty jesteś w stanie wyodrębnić poszczególne słowa? Ja słyszę jeden zlany bełkot :p
                • mashcaron Re: Let me Lie- Natasza 15.07.22, 16:09
                  O kufa 🤣🤣
                • karpie_gdyjem Re: Let me Lie- Natasza 16.07.22, 01:09
                  Demolejszon rzondzi.
                  • k.messi Re: Let me Lie- Natasza 17.07.22, 21:37
                    Jezu, dopiero teraz posłuchałam i poczytałam tekst... 😂😂😂

Ale nadal nie wiem co to znaczy, że grandmatka kogoś truje! 😂
                    • jednoraz0w0 Re: Let me Lie- Natasza 17.07.22, 21:58
                      Ja zawsze myślałam ze to w sensie grandmatka jej dupę truje, tylko taka kreatywna gramatyka z zaimkiem, ale może ona faktycznie truje ją?
    • lauren6 Re: Let me Lie- Natasza 15.07.22, 12:07
      Zmarnowany talent.
      • hanusinamama Re: Let me Lie- Natasza 15.07.22, 12:12
        NO właśnie ja tego nie kumam. Ona dośc dobrze śpiewa ( nie wybitnie ale duzo gorsze głosy kariere zrobiły), ładna, zgrabna, pracowita. Tylko taka jakby wtórna.
        • joana012 Re: Let me Lie- Natasza 15.07.22, 12:19
          Być może uznała że skoro wygląda to na jakość nikt nie zwróci uwagi. A może to po prostu bezguście i dokonuje takich a nie innych wyborów artystycznych. Albo Janusz jej to podsuwa, żeby nie wypłynęła za bardzo bo jego ego by tego nie zniosło
          • hanusinamama Re: Let me Lie- Natasza 15.07.22, 12:22
            NO tez zaczynam myslec ze to taki plan Janusza. Zeby jego ego nie uciepriało i zeby mu nie uciekła jak kariere zrobi
            • alpepe Re: Let me Lie- Natasza 15.07.22, 13:39
              Też tak sądzę.
        • borsuczyca.klusek Re: Let me Lie- Natasza 15.07.22, 12:47
          Moim zdaniem nie ma tu jednej przyczyny tylko wiele mniejszych nakładających się czynników.
          Można by wymienić chociażby słodko pierdzący styl bycia, brak charyzmy scenicznej, łapanie kilku srok za ogon i fatalne, zupełnie niezrozumiałe wybory artystyczne. Przy tym wszystkim ciągłe pchanie się na afisz. No i Janusz też nie pomagał.
          • pani_tau Re: Let me Lie- Natasza 15.07.22, 12:57
            Jest jak danie z dobrych produktów, ale bez przypraw.

• borsuczyca.klusek Re: Let me Lie- Natasza 15.07.22, 13:00
              W dodatku serwowane przez kelnera bufona 😉
              • hanusinamama Re: Let me Lie- Natasza 15.07.22, 15:03
                I w obskurnej knajpie....wspomniana juz piosenka Rolowanie nie wiem co miała jej dać
            • lannnnntana Re: Let me Lie- Natasza 15.07.22, 15:25
              pani_tau napisał(a):

> Jest jak danie z dobrych produktów, ale bez przypraw.
              >
              O, właśnie, doskonałe porównanie.
          • kropkacom Re: Let me Lie- Natasza 15.07.22, 13:07
            Zastanówmy się jakie możliwości ma Józefowicz?
            • nysaszalona Re: Let me Lie- Natasza 15.07.22, 13:32
              Jest, jak to mówią, nieprzysiadywalna. Ma coś w sobie bufoniastego, nie popartego charyzmą. Coś, co sprawia, że ma się od takiej osoby chęć trzymać z daleka.
              Mimo urody i talentu
              • noonsense Re: Let me Lie- Natasza 15.07.22, 13:54
                nysaszalona napisała:

> Jest, jak to mówią, nieprzysiadywalna. Ma coś w sobie bufoniastego, nie popart
                > ego charyzmą. Coś, co sprawia, że ma się od takiej osoby chęć trzymać z daleka.
                >
                > Mimo urody i talentu

100% racji, ale pewnie trochę tego ma też od swego męża - no wiesz, w myśl zasady że z "Kim przestajesz, takim się stajesz", a Jozefowicz generalnie jest wredniastym bufonem i nigdy nie miał milusich partnerek (pierwsza żona).Ich dzieciak podobno też jest z kategorii tych wredniastych, ale tu chyba nikt nie jest zaskoczony 😛
          • noonsense Re: Let me Lie- Natasza 15.07.22, 13:47
            borsuczyca.klusek napisała:

> Moim zdaniem nie ma tu jednej przyczyny tylko wiele mniejszych nakładających si
            > ę czynników.
            > Można by wymienić chociażby słodko pierdzący styl bycia, brak charyzmy sceniczn
            > ej, łapanie kilku srok za ogon i fatalne, zupełnie niezrozumiałe wybory artysty
            > czne. Przy tym wszystkim ciągłe pchanie się na afisz. No i Janusz też nie pomag
            > ał.
            >

Slodko - pierdzacy styl bycia u Nataszy? Chyba oceniamy jakieś inne Natasze.
          • hanusinamama Re: Let me Lie- Natasza 15.07.22, 15:02
            Ona chyba nie wie w jakim stylu by chciała występować.
        • jednoraz0w0 Re: Let me Lie- Natasza 15.07.22, 15:13
          hanusinamama napisała:

> NO właśnie ja tego nie kumam. Ona dośc dobrze śpiewa ( nie wybitnie ale duzo go
          > rsze głosy kariere zrobiły), ładna, zgrabna, pracowita. Tylko taka jakby wtórna
          > .
          >
          Ja tez. Nie ona jedna jest taka jakby wtórna, np. Wieniawa nie jest jakąś osobowością na jej tle. A jednak zupełnie inna kariera. Ja ja w sumie bardzo podziwiam, bo od lat zbiera równo bęcki i robi swoje.
          • borsuczyca.klusek Re: Let me Lie- Natasza 15.07.22, 15:28
            Wieniawa to znowu przykład kariery z niczego. Ale jednak ona zaczynała jako dziewczynka w bardzo popularnym serialu a Natasza od początku została zaszufladkowana jako żona znanego męża, która bardzo, bardzo chce.
          • noonsense Re: Let me Lie- Natasza 15.07.22, 15:51
            jednoraz0w0 napisał(a):

> hanusinamama napisała:
            >

> Ja tez. Nie ona jedna jest taka jakby wtórna, np. Wieniawa nie jest jakąś osobo
            > wością na jej tle. A jednak zupełnie inna kariera. Ja ja w sumie bardzo podziwi
            > am, bo od lat zbiera równo bęcki i robi swoje.

To kwestia menadżera - świetny (ten Julii Wieniawy) sprzeda nawet sredni czy mierny produkt, a słaby pogrąży nawet typ urodzonej gwiazdy.
        • evolventa Re: Let me Lie- Natasza 17.07.22, 22:40
          Ja ją widziałam występującą tylko jeden jedyny raz (od tamtego czasu starannie unikam) na jakimś sylwestrze dawno, dawno temu. I pamiętam, że cały czas się zastanawiałam, co z nią jest nie tak, ładna, zgrabna, całkiem nieźle śpiewa i się rusza, a jednak jej występ kompletnie mnie nie rusza...... i już wiem, ona po prostu nie ma charyzmy. Jest poprawna, jest dobrym rzemieślnikiem, ale zupełnie nie ma w niej nic z gwiazdy, żadnej iskry bożej, żeby porwać tłum.
    • kropkacom Re: Let me Lie- Natasza 15.07.22, 12:31
      A ze stajni Józefowicza kto zrobił karierę i jest obecny aktywnie na rynku muzycznym? Dla mnie poziom pani Nataszy to taka Mandaryna.
      • lauren6 Re: Let me Lie- Natasza 15.07.22, 12:35
        Nie przesadzaj. Mandaryna to tancerka bez głosu. Natasza głos ma, ale kompletnie nie potrafi go sprzedać.
        • kropkacom Re: Let me Lie- Natasza 15.07.22, 13:06
          Nie chodzi mi o możliwości głosowe a możliwości jakie ma na rynku muzycznym.
      • pani_tau Re: Let me Lie- Natasza 15.07.22, 12:58
        Głos ma bardzo dobry, tylko ona nie ma "tego czegoś".
        • daniela34 Re: Let me Lie- Natasza 15.07.22, 13:10
          No nie ma. Bardzo dobrze się sprawdza w cudzym repertuarze, takim trochę wodewilowo-musicalowym. Ładna, zgrabna, ładnie tańczy na scenie. Kiedy próbuje wylansować własne piosenki to się nie udaje.
          • lilia.z.doliny Re: Let me Lie- Natasza 15.07.22, 13:31
            Bo ona chyba nie znalazła swojego miejsca, tylko lazła na wskazane przez mentora
        • black_magic_women Re: Let me Lie- Natasza 15.07.22, 14:11
          Śpiewająca aktorką, z zachowaniem proporcji oczywiście, była np. Liza Minelli. W taka stronę mogłaby swego czasu pójść Natasza, niestety już za późno to raz. Brak charyzmy, specyficzny rynek itp. pomijam, bo zwłaszcza to drugie, udawało się Józefowiczowi obejść.
        • jasnoklarowna Re: Let me Lie- Natasza 16.07.22, 00:37
          Nie "czegoś" jej brak, nie ma po prostu dobrych piosenek dopasowanych do jej głosu.
          Nie umie znaleźć tekściarza i kompozytora, którzy trafili by w jej możliwości i umiejętności.

Urodowo - kwestia gustu - ale ja uważam że jest bardzo ładna. Z wizerunkiem tzn. ubiorem już gorzej, choć to też kwestia gustu.
          Głos ma, słuch ma, rusza się super, jest bardzo sprawna, dobrze wykona piosenki czyjeś, ale ze swoimi już gorzej.
          Mimo wszystko jej kibicuję.
      • noonsense Re: Let me Lie- Natasza 15.07.22, 13:25
        kropkacom napisała:

> A ze stajni Józefowicza kto zrobił karierę i jest obecny aktywnie na rynku muzy
        > cznym? Dla mnie poziom pani Nataszy to taka Mandaryna.

Przecież Doda chyba zaczynała u Jozefowicza tongue_out I ta przygoda trwała kilka lat. Marina Łuczenko też się chyba otarla o jego teatr, ale to nie ma większego znaczenia.
      • arwena_11 Re: Let me Lie- Natasza 15.07.22, 14:28
        Pierwsza obsada Metra, jest chyba dość znana. Górniak, Groniec, Skrzynecka, Janowski, Lubaszenko, Kordek.

Największą karierę zrobiła pewnie Górniak.
        • kropkacom Re: Let me Lie- Natasza 15.07.22, 14:38
          Tak, my ja jeszcze kojarzymy. Kwestia czy wydaja płyty, są obecni w mediach muzycznych, na listach przebojów?
          • arwena_11 Re: Let me Lie- Natasza 15.07.22, 15:02
            No Górniak cały czas gdzieś jest, Kordek gra w serialach, Skrzynecka też i chyba dalej jest jurorem w Twoja twarz brzmi znajomo. Co ciekawe, ja Skrzyneckiej z Metra w ogóle nie kojarzę.
            • hanusinamama Re: Let me Lie- Natasza 15.07.22, 15:18
              BO tu pewnie Janusz jest problemem. Jakby sie Natasza wyrwała dawno temu spod jego "skrzydeł" też by pewnie inaczej sie tak kaeriera potoczyła
              • arwena_11 Re: Let me Lie- Natasza 15.07.22, 15:32
                Ale Natasza miała parcie na Janusza. Ona kiedyś powiedziała w jakimś wywiadzie, że postanowiła mając 15 lat - że Janusz zostanie jej mężem. Trzeba przyznać, że konsekwentna była. Ale czy jej to wyszło na zdrowie - to raczej nie.

W trakcie lockdownu mój mąż w ramach "integracji i ukulturalniania" dostał z pracy dostęp"Wieczoru włoskiego" w Buffo ( przez internet, trzeba było się o odpowiedniej godzinie zalogować, coś jakby się było na przedstawieniu w teatrze ). No to pojechaliśmy sobie do moich rodziców i tam we czwórkę obejrzeliśmy. Mówiąc szczerze mocno się zawiodłam. Józefowicz strasznie zdziadział. Jednak większość obsady dawała radę, poza Nataszką. Ta dziewczyna powinna wziąć lekcje dykcji - ja nie rozumiem co ona śpiewa. Nawet jak robi to po polsku.
    • dreg13 Re: Let me Lie- Natasza 15.07.22, 13:11
      Natasza po prostu chce „za bardzo”. I za bardzo musi za każdym razem pokazać wszystko na raz - że umie tanczyc, spiewac, skakac, ma swoetną figurę. To sprawia, że jest przytłaczająca, a występy śmieszne (pamiętny występ w telewizji sniadaniowej - miodzio, heh, oraz wyraz twarzy przy strzelaniu u Hoffmana, w tym filmie o wojnie).
      • borsuczyca.klusek Re: Let me Lie- Natasza 15.07.22, 13:12
        Oj tak jej wygibasy do piosenki Fergie to był sztos 😁
        • joana012 Re: Let me Lie- Natasza 15.07.22, 13:37
          No bo ona jest taka WOW. A to ma odwrotny efekt, nudna jest i tyle. A takich ładnych po ulicach biega sporo
          • noonsense Re: Let me Lie- Natasza 15.07.22, 13:56
            joana012 napisała:

> No bo ona jest taka WOW. A to ma odwrotny efekt, nudna jest i tyle. A takich ła
            > dnych po ulicach biega sporo

No raczej nie.

Tzn. ok, może tak ładnych nie brakuje na polskich ulicach, ale w polskim show biznesie już na pewno.

• noonsense Re: Let me Lie- Natasza 15.07.22, 14:00
            joana012 napisała:

> No bo ona jest taka WOW. A to ma odwrotny efekt, nudna jest i tyle. A takich ła
            > dnych po ulicach biega sporo

No raczej nie. Tzn. ok, może tak ładnych nie brakuje na polskich ulicach, ale w polskim show biznesie już na pewno.

• daniela34 Re: Let me Lie- Natasza 15.07.22, 15:17
        Ha! To moja ukochana scena z tego filmu. Łkałam ze śmiechu.
        • hanusinamama Re: Let me Lie- Natasza 15.07.22, 15:20
          Oj Hoffman to o niej chyba mowił, ze jest "niewykorzystanym brylantem" i ze jest taka prawdziwa w scenach kazdych...
        • borsuczyca.klusek Re: Let me Lie- Natasza 15.07.22, 15:26
          Nataszy nie pomogło też to, że cały ten film jest po prostu zły i nieudany.
    • m_incubo Re: Let me Lie- Natasza 15.07.22, 14:25
      hanusinamama napisała:

> Kto jej to robi?
      >
      Całkiem serio myślę, że Janusz.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka