Dodaj do ulubionych

Najlepsza dieta działająca

31.07.22, 11:44
Kochane ,niektóre z was są na swoich dietach. Chciałabym zacząć Dukana,ale jakoś tego nie kumam. Tzn rozumiem zasady,ale jadłospisu gotowego nie mogę znaleźć na kilka dni,żeby złapać inspiracje. Na śniadanie same jajka obiad pierś z kurczaka kolacja ser biały koniec. Gdzie szukaliście przepisów,faza 1 mnie interesuje na wstępie.
Obserwuj wątek
    • incel-core Re: Najlepsza dieta działająca 31.07.22, 11:49
      takaosoba1 napisała:
      Chciałabym zacząć Dukana,ale jako
      > ś tego nie kumam. Tzn rozumiem zasady,ale jadłospisu gotowego nie mogę znaleźć
      > na kilka dni,żeby złapać inspiracje.

Goole też nie kumasz?
      www.google.com/search?q=Dieta+Dukana+faza+1+jad%C5%82ospis+na+tydzie%C5%84&sa=X&ved=2ahUKEwiUmq-S7KL5AhVPiIsKHcjUDh4Q1QJ6BAgcEAE&biw=1920&bih=937&dpr=1
    • triismegistos Re: Najlepsza dieta działająca 31.07.22, 11:52
      Nie wierzę że dzisiaj są ludzie którzy na serio rozważają Dukana. Dieta która działa? Mniej żreć.
      • marta.graca Re: Najlepsza dieta działająca 31.07.22, 11:56
        Regularny ruch też jest niezłą opcją.
        • leosia-wspaniala Re: Najlepsza dieta działająca 31.07.22, 16:11
          Ogólnie to najlepszą opcją jest przyjmować mniej kalorii niż wynosi zapotrzebowanie.
    • leyla76 Re: Najlepsza dieta działająca 31.07.22, 11:57
      Ale po co jadłospis . Sama rob, jedz to na co masz ochote z dozwolonych produktów. Pierwsza faza to i tak tylko pare dni, wiec chyba raczej specjalny jadłospis nie potrzebny.
      A tak przy okazji, byłam na dukanie 2x. Obecnie robię cos a la dieta niskoweglodanowa. Wzoruje sie na keto, ale do ich poziomu wysokotluszczowego nie doszłam. Wywalilam chleb i inne mączne potrawy (tu ze względu o podejrzenie nietolerancji glutenu).
      Waga spada wolniej niż na dukanie, ale moje samopoczucie lepsze. Do tej pory jakieś 9kg mniej.
    • faustine Re: Najlepsza dieta działająca 31.07.22, 12:07
      masa przepisow dukanowych na blpgu z kotem w kuchni
      • faustine Re: Najlepsza dieta działająca 31.07.22, 12:11
        Na mnie dukan działał rewelacyjnie, a na tym blogu są lepsze przepisy niż w książce. Nerki msm zdrowe😊 Te wszystkie keto , paleo itp to tylko modyfikacje dukana
      • takaosoba1 Re: Najlepsza dieta działająca 31.07.22, 12:39
        O dziękuję bardzo,właśnie o coś takiego mi chodziło.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka