Dodaj do ulubionych

A myślałam, że kolorowe chustki

26.08.22, 00:45
To szczyt zbierania kasy na "bądź najlepszą wersja samej siebie" - bo aktualna jest do dudy.
A tu się okazuje, że można jeszcze lepiej wyciągać z babeczek kasę.

Zadbacie o siebie i pójdziecie na terapię?
Obserwuj wątek
    • alpepe Re: A myślałam, że kolorowe chustki 26.08.22, 07:06
      Może być na wnuczka i życie wieczne, dlaczego nie na intuicyjne ubieranie się.
    • marzeka11 Re: A myślałam, że kolorowe chustki 26.08.22, 07:16
      O i nie zdziwię się, jak taką gadką całkiem sporo kobiet się na taką "terapię" załapie.
    • bye-bye Re: A myślałam, że kolorowe chustki 26.08.22, 07:26
      Matko jedyna, aż się boje co by z tego procesu wyszło w moim przypadku😁
      • wkswks Re: A myślałam, że kolorowe chustki 26.08.22, 10:31
        No nie? 😃
    • chococaffe Re: A myślałam, że kolorowe chustki 26.08.22, 07:45
      to takie w stylu lat 90.
    • 35wcieniu Re: A myślałam, że kolorowe chustki 26.08.22, 07:55
      Na wszystkim można zrobić kasę jak się ma gadane, nie ma natomiast blokad moralnych przed opowiadaniem ludziom głupot, które mają niby zmienić ich życie.
      Rzecz pokroju tych wszystkich wróżek, tarocistek, energetycznych lamp, kremów, których działania nie widać ale "za 30 lat zobaczycie różnicę", kołder leczących ze skoliozy, kursów powodzenia u płci przeciwnej itd.
    • aqua48 Re: A myślałam, że kolorowe chustki 26.08.22, 08:55
      Mam koleżankę która się łapie na takie akcje. Wydaje sporą kasę na podobne bzdety, jest bardzo zadowolona, że uczestniczyła w czymś niezwykłym i odpowiadającym jej osobistym potrzebom, a potem i tak niczego nie zmienia. Ot, taki drogi czasoumilacz, który daje poczucie że coś dla siebie zrobiłaś, a do niczego nie zobowiązuje.
    • primula.alpicola Re: A myślałam, że kolorowe chustki 26.08.22, 09:02
      Czy to jest shellerka? Tak sobie ją wyobrażam.
    • fornita111 Re: A myślałam, że kolorowe chustki 26.08.22, 09:02
      big_grin "pokaze ci jak poczuc sie swobodnie w swojej szafie"- yeblaaaam big_grin
      • daniela34 Re: A myślałam, że kolorowe chustki 26.08.22, 12:05
        Ja się w swojej szafie nie czuję swobodnie niestety, wprawdzie pachnie tam lawendą, ale jest gorąco, ciasno i duszno.
      • heca7 Re: A myślałam, że kolorowe chustki 26.08.22, 12:08
        fornita111 napisała:

> big_grin "pokaze ci jak poczuc sie swobodnie w swojej szafie"- yeblaaaam big_grin

Moja matka będąc wiele lat temu u swoich teściów, na noc, wlazła tam do szafy. A chciała do łazienki. Z tego co wspomina nie czuła się swobodnie tongue_out Ale może dlatego, że to była szafa teściowej suspicious
        • primula.alpicola Re: A myślałam, że kolorowe chustki 26.08.22, 12:09
          Boże, czy załatwiła potrzebę w szafie teściowej, czy zdążyła się pokapować? !
          • daniela34 Re: A myślałam, że kolorowe chustki 26.08.22, 13:08
            Yyyy, mieliśmy takiego kolegę na studiach doktoranckich, który na wyjeździe integracyjnym najpierw pospijał wszystkie resztki z kieliszków (bleee) a potem, wg opowieści jego współlokatorów, uparcie próbował wejść do szafy zamiast do WC. Dyżurowali przy nim w nocy. W nawiązaniu do sąsiedniego wątku-kolezanka niedawno odkryła go na tinderze. Taki skarb.
          • heca7 Re: A myślałam, że kolorowe chustki 26.08.22, 14:33
            primula.alpicola napisała:

> Boże, czy załatwiła potrzebę w szafie teściowej, czy zdążyła się pokapować? !

😀
            Jak wlazla twarzą w kożuch to zrozumiała, że to nie drzwi tylko szafa. I zaczęła nawoływać swojego męża , który obudził się, wstał, zapalił światło i zaprowadził do wc. Ale mówiła że ledwo dała radę bo już strasznie jej się siku chciało 😂
      • hanusinamama Re: A myślałam, że kolorowe chustki 26.08.22, 13:45
        Nie jestem targetem. Nie posiadam szafy
    • swiezynka77 Re: A myślałam, że kolorowe chustki 26.08.22, 09:19
      to lepsze niż coach oddechu.

moja znajoma stała się takim guru, posiada w swojej ofercie np kursy jak sprawić, żeby kasa płynęła do ciebie wartkim strumieniem. jak zobaczyłam ile bierze za swoje porady to się nie dziwię że do niej płynie
      • suki-z-godzin Re: A myślałam, że kolorowe chustki 26.08.22, 13:38
        poznałam kiedyś tą panią: www.celestyna.pl/soulowo/
        wygląda mi to trochę na niuejdżową piramidkę - naucza innych, żeby sami mogli nauczać prowadzić biznesy z duszą i kosi za to piękne hajsiwo smile
    • wapaha Re: A myślałam, że kolorowe chustki 26.08.22, 09:22
      Nie można zrobić terapii czegoś, czego się nie ma
      Ja nie mam stylu
      problem solved
      wink
      • hanusinamama Re: A myślałam, że kolorowe chustki 26.08.22, 13:47
        Ja nie mam szafy smile Tam jeden z puntków " poczujesz się swobodnie w swojej szafie"...uff
    • kk345 Re: A myślałam, że kolorowe chustki 26.08.22, 09:25
      Bardzo bym chciała zobaczyć, jak trenerka pada na zawał widząc twoją szafę, tym samym odkrywając w sobie samej własne ograniczenia big_grin
    • potworia116 Re: A myślałam, że kolorowe chustki 26.08.22, 10:04
      Szczerze mówiąc, wysłałabym na terapię wszystkie autorki postów w stylu "czy po czterdziestce wypada...?, "co sądzicie o takich nogach...?", "na ile lat, waszym zdaniem, wyglądam?", "w czym na konert, w czym do teatru, w czym, ach w czym do Elegaanckiej Restaauraacji", "nastarana, nienastarana, ciotkowata, nieciotkowata, odmładza czy postarza", "skośne, naramienne, bicepsy, tricepsy, grube kostki, krzywe paluchy, cholerna atencjuszka, dostaniesz menopauzy, przytyjesz to przestaniesz kozaczyć".
      Mam tylko poważne wątpliwości czy terapeutka stylu ma jakiekolwiek kompetencje terapeutyczne.
      • primula.alpicola Re: A myślałam, że kolorowe chustki 26.08.22, 11:58
        Przeczuwam, że psychostylistka wydłużyłaby listę i pogłębiła problemybig_grin
    • thea19 Re: A myślałam, że kolorowe chustki 26.08.22, 12:59
      obecnie jestem na etapie czyszczenia energii seksualnej po poprzednich partnerach. Wykupiłam 20 pakietów a potrzebuję jeszcze ze 20 i nie stać mnie na nowe terapie big_grin
      • primula.alpicola Re: A myślałam, że kolorowe chustki 26.08.22, 13:03
        Nieźle szalałaś, siostro! big_grin
        • thea19 Re: A myślałam, że kolorowe chustki 26.08.22, 13:05
          babcia mawiała: dupa nie mydło albo co użyjesz, to Twoje
      • chicarica Re: A myślałam, że kolorowe chustki 26.08.22, 13:54
        Ale to jeden pakiet na jednego partnera czy jak? Bo przyznaję że się trochę zaniepokoiłam. Może mnie nie być stać.
        • thea19 Re: A myślałam, że kolorowe chustki 26.08.22, 14:10
          w sumie nie wiem, biorę te 40 z lekkim zapasem, co by skuteczne było. Jak to mawiają: od przybytku głowa nie boli.
    • heca7 Re: A myślałam, że kolorowe chustki 26.08.22, 14:36
      Ja gdzieś kiedyś przeczytałam o terapeutce śmiechem 😅🤣😂

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka