Dodaj do ulubionych

Nocne psie spacery

18.10.22, 20:34
Od kilku dni mój pies budzi nas w nocy i domaga się spacerów. Siknie kilka razy, pobryka i wracamy do domu. W dzień bez problemu wytrzymuje. Wet dopiero w czwartek.
O co może chodzić? Pies ma 10 lat i absolutne zero objawów chorobowych.
Obserwuj wątek
    • abidja Re: Nocne psie spacery 18.10.22, 21:22
      Poszerza granice,wykorzystuje was.
      A tak powazniej to w okolicy jest nowy pies,nowy zapach wiec trzeba obsikac.
      Lub suczka w rui.
    • alpepe Re: Nocne psie spacery 18.10.22, 21:26
      Wszystko może być, łącznie z demencją starczą. Moja, kiedy miała ropomacicze, była niespokojna w nocy, a tak, to kiedy bolał ją brzuch, również chciała w nocy wychodzić, miała zwykle rozwolnienie lub szukała trawy.
    • malia Re: Nocne psie spacery 18.10.22, 21:27
      mój ma 12, od roku chce wychodzić w nocy, weterynarz nie widzi przyczyny chorobowej, w dzień wytrzymuje bez problemu. Trochę pomogło wcześniejsze karmienie i wychodzenie przed snem na chwilkę. Ale niedługo dostaniemy wszyscy nerwicy
      • aadrianka Re: Nocne psie spacery 18.10.22, 22:03
        Moja 14letnia suczka potrafi spać do południa, ożywia się wieczorem, wtedy je i potrafi się domagać wyjścia na siusiu w nocy, z tym że bierze sterydy i sporo pije. Trochę pomaga obudzenie jej rano i zmuszenie do wyjścia.
    • berdebul Re: Nocne psie spacery 18.10.22, 22:16
      Więcej pije bo sucho w mieszkaniu? Lub dostaje inne jedzenie np. z większa zawartością wody?
      Złap mocz rano i zanies, bez badania moczu i tak wet niewiele powie.
    • mysiulek08 Re: Nocne psie spacery 18.10.22, 22:53
      jak bedziesz u weta, zrobisz badania to upieraj sie zeby cisnienie zmierzyl, wprawdzie nie u psa ale Kicia.Yoda tez szalala z wychodzeniem w nocy/nad ranem plus zawodzenie i miauki, okazalo sie, ze problem byl w cisnieniu i bolu glowy, po 'swojemu' szukala ukojenia, po ustabilizowaniu cisnienia wrocila do zwyklych zachowan, ale niestety ma zmiany w oczach 😢

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka