Dodaj do ulubionych

eMatka tajna i czujna

02.11.22, 19:47
W nawiązaniu do wątku o płatnościach.
Otóż mnie osobiście powiewa fakt, że bank ten, czy ów, wie, (qrwa, ile można przecinków nastawiać?) na co wydałem moje pieniądze. Tym bardziej, że na pewno nikogo poza mną i moją żoną to nie obchodzi. A gdybym był rzeczywiście Willem Smithem (dwie osoby uznały, że posiadam jakieś podobieństwo), to i tak odpowiednie służby by mnie prześwietliły.
eMatko, serio, poza Twoją rodziną, tym kilkorgiem znajomych i tym forum nikogo nie obchodzisz. Serio.

Tak samo śmieszy mnie opór wobec street view. W Niemczech w ogóle zaniechano, ostatnie zdjęcia są z 2008 roku, bo co drugi protestował, że mu zdjęcie chałupy upubliczniają.
Obserwuj wątek
    • angazetka Re: eMatka tajna i czujna 02.11.22, 20:02
      > bank ten, czy ów, wie, (qrwa, ile można przecinków nastawiać?)

Po "ten" przecinek zbędny wink
      • niemcyy Re: eMatka tajna i czujna 02.11.22, 20:15
        Ale za to powinien być między "bank" i "ten" smile. Czy nie?

• swiecaca Re: eMatka tajna i czujna 02.11.22, 20:10
      Przecież tu właśnie chodzi o to żeby żona /mąż się nie dowiedzieli a nie jakieś służby specjalne
      • milva24 Re: eMatka tajna i czujna 02.11.22, 21:30
        Coś mi się też tak wydaje.
    • alpepe Re: eMatka tajna i czujna 02.11.22, 20:21
      Może i nie obchodzę, ale jak mi na konto mojej firmy wpłynęło 40 k euro za jedno zlecenie, to od razu się zjawił Kundenberater i już chciał pakować tę kasę w inwestycje, ale żeby kredyt dać spółce komandytowej, a to nie.
      • krwawy.lolo Re: eMatka tajna i czujna 02.11.22, 20:25
        W życiu nie widziałem 40 kilo ełro. Znaczy nie na jednym przelewie. Na miejscu tego bankowca poprosiłbym Cię o rękę.
        • alpepe Re: eMatka tajna i czujna 02.11.22, 20:54
          To był przelew od dużej firmy na literę E, takie lepsze supermarkety. Potem niestety moja firma była zbyt małym rekinkiem i musieli zlecić produkcję w Chinach wink
          • krwawy.lolo Re: eMatka tajna i czujna 02.11.22, 21:00
            Byłaś gut, ale nie günstig. wink
            • alpepe Re: eMatka tajna i czujna 02.11.22, 21:05
              Der Auftrag überstieg unsere Kapazitäten.
              • krwawy.lolo Re: eMatka tajna i czujna 02.11.22, 21:19
                Jestem przekonany, że Twoje kapacitety są niezmierzone. Nie kryguj się.

Dobra, idę spać. Jutro muszę dać homikowi odpocząć. Pobudka o piątej. 😕
    • niemcyy Re: eMatka tajna i czujna 02.11.22, 20:30
      Nie obchodzi, czy płatność akurat za mleko i banany czy za jabłka i kawę, ale pewne ruchy na koncie jak najbardziej ich obchodzą i wzbudzają ciekawość, więc nawet info, że np. zawsze się płaci w środy i soboty, ale tylko w swojej miejscowości ergo nigdy nie wyjeżdża, coś im daje.
      • krwawy.lolo Re: eMatka tajna i czujna 02.11.22, 20:32
        Owszem, i co z tego? Jaki to ma negatywny wpływ na mnie osobiście?
        • niemcyy Re: eMatka tajna i czujna 02.11.22, 20:41
          Osobiście to pewnie żaden, jeśli nie pracujesz w banku ani nie kupujesz od nich danych smile
          Ale regularne płatności kartą w pewnych miejscach mogłyby wpłynąć np. na Twój ranking albo oferty, które od banku dostajesz albo których nie dostajesz, a mógłbyś ;p
          • krwawy.lolo Re: eMatka tajna i czujna 02.11.22, 20:45
            I o to chodzi w tym wątku. Większość z nas jest jednostkowo "nikim".
            • niemcyy Re: eMatka tajna i czujna 02.11.22, 20:51
              Jednostkowo tak, ale jak wiesz smile banki i różne takie gromadzą te dane x miliony i na tym trzepią kasę, mimo że same nic nie wnoszą. O to chodzi w byciu tajnym, żeby im tego nie ułatwiać.
              • krwawy.lolo Re: eMatka tajna i czujna 02.11.22, 20:54
                Oczywiście, że zdaję sobie z tego sprawę. Tak, jak z tego, co zbierają o mnie internety. Ale dopóki tego kolekcjonowania danych nie firmuje żaden kościół, to mię rypka. smile
                • niemcyy Re: eMatka tajna i czujna 02.11.22, 21:06
                  Ha! Czyli takiej cołaski też byś jednak nie zapłacił kartą/przelewem wink
                  • krwawy.lolo Re: eMatka tajna i czujna 02.11.22, 21:09
                    Nie płacę cołasek w ogóle.
    • niemaznaczenia Re: eMatka tajna i czujna 02.11.22, 20:32
      "Żona" siedzi w PL?
      • krejzitate Re: eMatka tajna i czujna 02.11.22, 20:36
        Ty już wiesz co.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka