Dodaj do ulubionych

Party chic

29.11.22, 23:21
Zakładam swój pierwszy w życiu wątek o eleganckim? ubiorze. Zaskoczono mnie imprezą, na której dress code to party chic. W szafie mam głównie podarte dżinsy i bluzy i jakoś podskórnie czuję, że mogę z tego nie wyczarować stroju party chic. No więc muszę sobie coś kupić i nie bardzo mam koncepcję.

Co zakłada emama na takie party (chic)?

Google znam, ale pokazują mi ubrania od sasa do lasa. A przy na hasło party chic male to w ogóle google wypluwa jakieś złote garnitury smile
Obserwuj wątek
    • borsuczyca.klusek Re: Party chic 29.11.22, 23:26
      Nie kombinowałabym tylko poszukała jakiejś przyzwoitej małej czarnej. Najlepiej stacjonarnie, żeby poprzymierzać i zobaczyć jaki krój najlepiej leży.
      • podaje_haslo_okon Re: Party chic 29.11.22, 23:32
        Tak myślałam właśnie o tej małej czarnej z długim rękawem, żeby nie było problemu z tym co założyć na sukienkę, ale google mi wypluwa też suknie balowe i zwątpiłam.
        • borsuczyca.klusek Re: Party chic 29.11.22, 23:35
          Mnie wypluło uroczą świąteczną kiecę w czerwono-zieloną kratę 😅
          • hrabina_niczyja Re: Party chic 29.11.22, 23:41
            Jak wy szukacie? Mi typowo imprezowe kiecki, sporo cekinów. Właśnie! Która widziała cekinowa kiecke, ale midi?
            • ursydia Re: Party chic 30.11.22, 02:08
              Ja.
              nl.boohoo.com/zwangerschap-fluwelen-midi-jurk-met-laag-decollete-en-pailletten/BZZ01756-208-20.html?gclid=Cj0KCQiA-JacBhC0ARIsAIxybyN3744cduS2jNS4eF3aZno-P8mxhBpO1DhoovVWJG8eonzS7YKHwIgaAgOrEALw_wcB&gclsrc=aw.ds
              • szarmszejk123 Re: Party chic 30.11.22, 07:01
                Ursydio, czy ty coś kupowałas na tej stronie?
                • ursydia Re: Party chic 30.11.22, 10:32
                  Nie-e, ale ja z tych nieostrożnych. A jak raz chciałam być ostrożna i odpowiedzialna to się okazało, że obawiałam sie zakupu na najpopularniejszej stronie w NLwink Wygląd mnie zmylił.
                  • szarmszejk123 Re: Party chic 30.11.22, 14:29
                    Bol.com?:p
                    • ursydia Re: Party chic 01.12.22, 05:31
                      Taksmile
                      • szarmszejk123 Re: Party chic 01.12.22, 11:26
                        Ja poszłam na żywioł i mój pierwszy zakup na bol.com to telefon :p
                        I do dnia dostawy miałam wrażenie, że mi przyjdzie tylko kartonik że zdjęciem telefonu:p
                        Właśnie piszę z tego telefonu:p
              • borsuczyca.klusek Re: Party chic 30.11.22, 08:27
                Oj nie ten fason cały w cekinach konkretnie pogrubia 🙄

Modelka ma niby 38 a wygląda dużo potężniej 🤨
                • ursydia Re: Party chic 30.11.22, 10:29
                  Bo jest w ciążywink
                  To sukienka dla ciężarnychsmile
                  • borsuczyca.klusek Re: Party chic 30.11.22, 10:49
                    Ok to wszystko jasne 😅
            • moze_sprobowac_inaczej Re: Party chic 01.12.22, 16:27
              hrabina_niczyja napisała:

> Jak wy szukacie? Mi typowo imprezowe kiecki, sporo cekinów. Właśnie! Która widz
              > iała cekinowa kiecke, ale midi?

Wydaje mi się, że widziałam w Zarze albo HM stacjonarnie
          • anilorak174 Re: Party chic 30.11.22, 08:25
            A mi m. in. strój sarenki (wśród cekinowych lsniacych kiecek) :
            • dvdva Re: Party chic 30.11.22, 08:44
              Eee to chyba renifer jest
              • anilorak174 Re: Party chic 30.11.22, 08:46
                Napisane było sarenka.
                • mgla_jedwabna Re: Party chic 30.11.22, 09:27
                  Niektórzy myślą, że sarna to samiczka u wszystkich jeleniowatych.
          • piataziuta Re: Party chic 30.11.22, 10:42
            borsuczyca.klusek napisała:

> Mnie wypluło uroczą świąteczną kiecę w czerwono-zieloną kratę 😅
            >

a mnie wypluło taką
            w sumie to nawet mi się podoba

https://www.rlmedia.io/is/image/PoloGSI/s7-1468957_alternate10?$rl_df_pdp_5_7_a10$
        • bi_scotti Re: Party chic 29.11.22, 23:38
          Ah, wiec jednak kobieta smile Well, tu jest timeless AH - moze rzecz w rekawiczkach tongue_out Cheers.
          • podaje_haslo_okon Re: Party chic 29.11.22, 23:49
            O, te rękawiczki to w sumie może być dobry pomysł. Tylko czy nie będę wyglądała jakbym weszła świeżo z dworu i dogrzewała ręce?
            • mid.week Re: Party chic 30.11.22, 07:25
              podaje_haslo_okon napisała:

> O, te rękawiczki to w sumie może być dobry pomysł. Tylko czy nie będę wyglądała
              > jakbym weszła świeżo z dworu i dogrzewała ręce?

Jak wybierzesz narciarskie to owszem
      • bi_scotti Re: Party chic 29.11.22, 23:35
        borsuczyca.klusek napisała:

> Nie kombinowałabym tylko poszukała jakiejś przyzwoitej małej czarnej.

A Okon nie jest facetem? I od razu zaznaczam - I have nothing (nothing!!!) against facetom w malych czarnych (nawet i nieprzyzwoitych) ale nie jestem pewna czy taka opcja miesci sie w "party chic" surprised Sorry, tak mi sie jakos ulozylo w glowie na podstawie zdania o google search "party chic male" smile Jesli sie myle, to sorry encore une fois!
        I zeby nie bylo, ze nie daje constructive advice: dla faceta - czarne spodnie + gladka koszula (niekoniecznie biala ale w jakims sensownym kolorze) + ewentualnie krawat taki bardziej party-like czyli ze zlota/srebrna nitka ... Marynara moze byc ale nie musi - zakladamy, ze na party bedzie cieplo etc. Dla kobitki - niechby i byla ta przyzwoita mala czarna ale nie musi byc zaraz czarna - jesli kobita woli np. w butelkowym zielonym czy innym burgundy - why not? wink
        Have fun, cokolwiek nie zalozysz! Cheers.
        • borsuczyca.klusek Re: Party chic 29.11.22, 23:43
          No nie, okoń to laska jest!
          • podaje_haslo_okon Re: Party chic 29.11.22, 23:46
            Laska może nie, ale baba jak najbardziej smile

Napisałam o party chic male, bo googlalam w pracy temat z kolegą i jemu wyskoczyły naprawdę ciekawe wyniki.
            • simply_z Re: Party chic 30.11.22, 21:22
              a Taranko?
      • princesswhitewolf Re: Party chic 01.12.22, 21:23
        >Nie kombinowałabym tylko poszukała jakiejś przyzwoitej małej czarnej.

Jesli w styczniu to czemu nie ale teraz to imprezy gwiazdkowe i chyba trzeba czerwona torebke i buty czerwone czy cos wziac
    • kozaki_za_kolano Re: Party chic 29.11.22, 23:26

> Google znam, ale pokazują mi ubrania od sasa do lasa. A przy na hasło party chi
      > c male to w ogóle google wypluwa jakieś złote garnitury smile

Ha! U mnie google na takie hasło wyrzuca tiulowe body z zary, takie jakby na rozbieraną randkę 😃 Ale chyba nie o takie "party" chodzi.
      • podaje_haslo_okon Re: Party chic 29.11.22, 23:50
        Mam nadzieję, że nikt się tam nie będzie rozbierał 🙃
      • kk345 Re: Party chic 30.11.22, 01:06
        >tiulowe body z zary, takie jakby na rozbieraną randkę
        No wiesz, gugiel odpowiada na żywotne potrzeby swojego użytkownika- może nawet na te niewypowiedziane...big_grin
      • jehanette Re: Party chic 30.11.22, 22:32
        Mnie pod tym postem reklama Google wyświetliła siatkowe kombinezony (?). Z dziurami w strategicznych miejscach. Także po lekturze tego wątku AI może już być sprofilowane xD
    • magdallenac Re: Party chic 29.11.22, 23:27
      Ja też wkrótce mam takie party chic. Zakładam sukienkę, która wygląda jak dwurzędowa marynarka, a do niej gruby skórzany pasek. Złote szpilki, czerwone usta i gotowe.
      • podaje_haslo_okon Re: Party chic 29.11.22, 23:30
        Pokaż sukienkę
        • magdallenac Re: Party chic 29.11.22, 23:44
          Coś w tym stylu.
          • podaje_haslo_okon Re: Party chic 29.11.22, 23:48
            Biała super 😍
          • princesswhitewolf Re: Party chic 01.12.22, 21:24
            Nie no tak to ja chodze do roboty a nie na impreze ...
      • figa_z_makiem99 Re: Party chic 30.11.22, 21:20
        Myślisz, że pasek pasuje? Mam taką czarną i nigdy jej jeszcze nie założyłam.
        • magdallenac Re: Party chic 30.11.22, 23:42
          Miała być bez paska, ale schudłam o rozmiar i sukienka się zrobiła zbyt luźna. Moim zdaniem z paskiem wygląda super, tak trochę niedbale.
          • figa_z_makiem99 Re: Party chic 01.12.22, 00:20
            To może być dobry pomysł, bo jest bardzo oficjalna. Muszę pomyśleć nad paskiem.
    • hrabina_niczyja Re: Party chic 29.11.22, 23:36
      Zerknij sobie do sieciowek. Każda ma zakładkę party. Pooglądaj sobie mniej więcej jakie ciuchy tam prezentują i pomyśl w czym byś się widziała. Może być sukienka, może kombinezon, może garnitur.
    • mgla_jedwabna Re: Party chic 30.11.22, 09:26
      Pewną wskazówką jest miejsce, w którym odbywa się impreza, oraz jej program, np. czy przewidziane są tańce.

Bezpiecznym wyborem będzie zawsze sukienka koktajlowa i żakiet (który można zdjąć do gibania się w klubie).
      • podaje_haslo_okon Re: Party chic 30.11.22, 09:34
        W zaproszeniu nie ma nic o tańcach, ale trochę się tego obawiam że względu na miejsce. Poniżej opis miejscówki:

to unikatowe miejsce zlokalizowane w jednym z najstarszych obiektów w zrewitalizowanej Fabryce Norblina, którego historia sięga końca XVIII wieku i pamięta czasy słynnego kamerdynera ostatniego króla Polski - Franciszka Ryxa.

Przetańcz całą noc przy muzyce na żywo i odpocznij przy niepowtarzalnych dźwiękach płynących z konsolety. U nas zabawa przy fortepianie trwa do białego rana!
        • simply_z Re: Party chic 30.11.22, 09:39
          to moze byc troche chlodno, jesli to jest taka duza, pofabryczna przestrzen. Wez zakiet
          • swiecaca Re: Party chic 30.11.22, 09:43
            nie no, tam są knajpy normalne w 4 ścianach, a ta otwarta przestrzeń to jak się wychodzi na papierosa
          • feniks_z_popiolu Re: Party chic 30.11.22, 10:50
            W Piano Barze tańce jak najbardziej i chłodno nie jest. Ale jego lokalizacja sprzyja wychodzeniu na zewnątrz. A tam, zwłaszcza w tych zadaszonych przejściach strasznie wieje. Też uważam, że żakiet to bardzo dobre rozwiązanie.
    • szafireczek Re: Party chic 30.11.22, 10:04
      Włóż to, co dla Ciebie jest stylowe (ale w dobrej jakości). Szyk to sprawa indywidualna.
    • piataziuta Re: Party chic 30.11.22, 10:33
      Nie wiem, nie pomogę, ale podepnę się.
      Też mnie impreza zaskoczyła i też głównie dżins, dres i adidas w szafie...
      • podaje_haslo_okon Re: Party chic 30.11.22, 12:03
        Idziemy w cekiny? smile
        • piataziuta Re: Party chic 30.11.22, 14:51
          poszłabym w kombinezon, albo długą, ciemnozieloną spódnicę, ale u mnie tematyczna impreza o prohibicyjnym klimacie uncertain

mam cekinową krótką sukienkę z odkrytymi plecami, ale nie wiem, czy się w nią mieszczę i czy jeszcze zakrywa tyłek...
          • podaje_haslo_okon Re: Party chic 30.11.22, 16:41
            Ja też bym chciała ciemnozielone,tylko cokolwiek. Jak prohibicja, to koniecznie schowaj piersiówkę pod spódnicę (co by oznaczało, że spódnica nie może być zbyt krótka).
            • daniela34 Re: Party chic 30.11.22, 17:20
              Jako miłośniczka ciemnozielonego cokolwiek trzymam kciuki. Kiedyś Solar (ale to było chyba w okolicy 2020 roku) miał piękną ciemnozieloną, cekinową sukienkę, akurat trochę w stylu pasującym do klimatów prohibicyjnych Ziuty. Bardzo ubolewałam, że nie miałam okazji usprawiedliwiającej zakup, bo byka piękna. Sama w piątek idę w cinozielonej kiecce, ale to nie styl party chic raczej tylko "samaniewiemjaki, ale mam kieckę to ją założę."
            • piataziuta Re: Party chic 30.11.22, 17:34

> Ja też bym chciała ciemnozielone,tylko cokolwiek. Jak prohibicja, to koniecznie
              > schowaj piersiówkę pod spódnicę (co by oznaczało, że spódnica nie może być zby
              > t krótka).

Nie no, już pytałam czy temat "prohibicja" oznacza tylko amerykańskie stroje lat dwudziestych, czy ma być w dosłownym znaczeniu - bo jak w dosłownym, to nie idę.
              Idę. wink
              • piataziuta Re: Party chic 30.11.22, 17:41
                a co zielonych strojów, to już dawno temu zauważyłam kiecę na sylwestra w tym kolorze:

kieca

fason taki, że ukryje tłuste parówki, uda, boczki, niewielkie zwisy brzucha, podkreśli talię (nawet jeśli jej prawie nie ma) i nogi wydłużone szpilkami

sama nie wiem, czemu jej jeszcze nie kupiłam...
                • simply_z Re: Party chic 30.11.22, 19:33
                  na tym zdj. jakoś uwypuklone są te zwisy..chyba kwestia oświetlenia
                  • piataziuta Re: Party chic 30.11.22, 19:37
                    No niekorzystnie to wygląda.
                    Ale wyobraziłam sobie, że te zwisy to miejsca na fałdy tłuszczowe. ;P
    • kochamruskieileniwe Re: Party chic 30.11.22, 10:46
      a coś takiego? Skoro w szafie same portki, to może nie lubisz sukienek.. I bedziesz się czuła przebrana wink
      Albo wręcz przeciwnie - może to okazja nabyć sukienkę.
      Dla pierwszej ewentualności...

https://img01.ztat.net/article/spp-media-p1/b4b1a6c8fd464c69980a80918ae4509e/2702c848eae24283805fcd94010de991.jpg?imwidth=1800
      • daniela34 Re: Party chic 30.11.22, 10:49
        Też miałam pisać o kombinezonach. Ja nawet sukienki lubię, ale na ostatnią imprezę tak długo wybrzydzałam, aż w końcu uznałam, że najlepiej wyglądam w kombinezonie i w kombinezonie poszłam (inna sprawa, że napisano o strojach koktajlowych a część pań wystąpiła w balowych sukniach, więc czułam się nieco underdressed, ale uznałam, że lepiej w tę stronę niż w drugą).
      • kochamruskieileniwe Re: Party chic 30.11.22, 10:56
        a dla drugiej ewentualności:

coś w tym stylu? (tak, wiem firma nie ta, ale czasami trafi sie tam coś, co mi sie podoba. Mamjedna zieloną sukienkę od nich i całkiem się sprawdziła.)

https://static4.modbis.pl/pol_pm_Komplet-damski-prosta-sukienka-z-krotkim-bolerkiem-34717-34717_1.jpg
        • podaje_haslo_okon Re: Party chic 30.11.22, 12:02
          Dzięki. Wyjątkowo propozycje z tej firmy mi pasują, bo zakrywają to co chce zakryć smile Ale z przyczyn ideologicznych nie kupię. O kombinezonie też myślałam, bo wydaje mi się trochę bardziej z pilotem niż mała czarna.

Dzięki dziewczyny, cekiny rządzą w propozycjach więc rozważę wink W każdym razie coś mi się rozjaśnia w głowie z tym party chic.
          • kochamruskieileniwe Re: Party chic 30.11.22, 12:12
            o a tu mnie zaciekwaiłaś... ideologiczne przyczyny?
            • podaje_haslo_okon Re: Party chic 30.11.22, 12:21
              A to nie jest Marie Zelie? W sumie tak założyłam bez sprawdzania, bo mi się fason zgadzał wink
              • kochamruskieileniwe Re: Party chic 30.11.22, 12:35
                nie....generalnie pogardzany tu na forum modbis (firma z Bielska Bialej). Generalnie styl ciotkiklotki, ale czasami można tam coś trafic wink
                • kochamruskieileniwe Re: Party chic 30.11.22, 12:36
                  to taka mała czarna bez rekawów z tym "wdziankiem" cekinowym
          • boogiecat Re: Party chic 30.11.22, 15:00
            co chcesz zakryc?
            • podaje_haslo_okon Re: Party chic 30.11.22, 16:38
              Wszystkie kości, czyli całkiem sporo smile A tak serio, to żebrami wolałabym nie straszyć, czyli górna część raczej zabudowana.
      • princesswhitewolf Re: Party chic 01.12.22, 21:26
        Ruskie kluchy maja racje bo to jest party chic i pasuje tez do sezonu. Nie musi byc identyczne ale takowe tkaniny
    • boogiecat Re: Party chic 30.11.22, 14:58
      o nieeee, ja chce uczestniczyc w tym watku, a nie mam czasu

mam oczywiscie bardzo dokladna wizje tego czego ci potrzeba big_grin
      • podaje_haslo_okon Re: Party chic 30.11.22, 16:42
        To nie będzie pasjonujący wątek bo zdjęcia swego nie wrzucę wink ale wizję z chęcią przeczytam
        • boogiecat Re: Party chic 30.11.22, 19:22
          Ne tam, po prostu lubie ubierac forumki (moja corke tez uwielbiam, ale ona nie zawsze chce)

tylko za pozno na moja wizje (zasugerowalam sie odpowiedziami😛) i wogole nie znalazlam nic powalajacego, straszna bida

w kazdym razie na pewno pasowalyby takie klimaty
          • podaje_haslo_okon Re: Party chic 30.11.22, 20:57
            Trzecia dla mnie super! A przy okazji zdałam sobie sprawę, że nie mam odpowiedniej torebki 🤦
            • boogiecat Re: Party chic 30.11.22, 21:12
              Bardzo i szczerze wspolczuje😅 wogole nie akceptuje konceptu wieczorowej torebki, wydaje mi sie ze mogloby jej nie byc (telefon i karte daje staremu, albo upycham w jakiejs recepcji)
              • podaje_haslo_okon Re: Party chic 30.11.22, 22:26
                Ja mam do dyspozycji 3 kolegów z pracy, to może jakoś rozdysponuje rzeczy 🤔
    • podaje_haslo_okon Re: Party chic 30.11.22, 20:56
      Podoba mi się większość propozycji z wątku, coś znajdę. Dzięki Danieli przypomniałam sobie o Solarze i znalazłam sukienkę zbroję 😍
      • daniela34 Re: Party chic 30.11.22, 21:19
        Mnie się bardzo podoba 🙂
      • boogiecat Re: Party chic 30.11.22, 21:22
        Widzialam ladniejsza zbroje! (i uznalam, ze nie bedzie ci pasowala😛)
        • podaje_haslo_okon Re: Party chic 30.11.22, 23:15
          Poka Twoje zbroje! Ja mam jeszcze w głowie taką z poduszkami na ramionach, gdzieś taką widziałam chyba.
          • boogiecat Re: Party chic 01.12.22, 10:20
            nie pokaze, bo jeszcze ja kupisz i zalozysz! a przeciez nie pasuje lol

(znajde ja z radoscia wieczorem, na razie ide na smutny dzien harowki)
        • extereso Re: Party chic 01.12.22, 06:39
          To ja też czekam na ładniejszą. Pamiętam jakiś skrawek Twojego zdjęcia i mam przekonanie, że we wszystkim będzie super, ale ta zbroja jakaś taka...
          • podaje_haslo_okon Re: Party chic 01.12.22, 14:30
            Hmm, ja tu chyba tylko zdjęcie z dzieciństwa wrzucałam,na którym było widać głównie czuprynę smile
            • extereso Re: Party chic 01.12.22, 14:33
              Ja myślę że pokazywałaś fryzurę ale ja umiem łączyć kropki 😊 zobacz kolekcję party z desiqual. Ja bym tam się na imprezę ubrała.
              • boogiecat Re: Party chic 01.12.22, 15:50
                ja tez widzialam kawalek Okonia! dlatego widze ja jako krucha, piegowata, ciamna blondynke z kreconymi wlosami, no jako takiego slicznego dzieciaka tongue_out

zbroja ja przytloczy albo zseksualizuje:p, ale skoro chce to co zrobic <wywraca oczami>
                • podaje_haslo_okon Re: Party chic 01.12.22, 16:20
                  Chyba mnie z kimś mylicie smile Ja jestem wysoką brunetką z ciemną karnacją. Tylko kręcone włosy się zgadzają.
                  • boogiecat Re: Party chic 01.12.22, 20:11
                    😳ok zresetowalam wyobraznie🙃

te zbroje widzialam, nie zauwazylam ze taka obScisla i troche jednak zdzirowata, ale nie ma ryzyka, wyprzedana
                    • trampkoss1 Re: Party chic 01.12.22, 20:31
                      Nie, no jak sukienka zbroja to tylko taka:
                      https://i.wpimg.pl/1000x0/d.wpimg.pl/1981164650-95669545/halina-frackowiak.jpg
                    • podaje_haslo_okon Re: Party chic 01.12.22, 20:36
                      Słabo widać, tam są poduszki na ramionach? Jak tak, to fajna zbroja, tylko jak dla mnie za krótka.
                      • trampkoss1 Re: Party chic 01.12.22, 20:46
                        Albo bufki. A może jedno i drugie. Była taka kolekcja dla H&M, ale to chyba nie to, tamto było czarno złote.
                        • trampkoss1 Re: Party chic 01.12.22, 20:50
                          https://api.time.com/wp-content/uploads/2015/10/hm-balmain-expensive3.jpg
                          • podaje_haslo_okon Re: Party chic 01.12.22, 20:55
                            Co raz krótsze te zbroje 🙃
                            • trampkoss1 Re: Party chic 01.12.22, 21:14
                              Dobrze, że nie cięższe, jak wolał wieszcz🤪
                              • trampkoss1 Re: Party chic 01.12.22, 21:15
                                wołał
                      • boogiecat Re: Party chic 02.12.22, 00:13
                        Raczej tylko bufki. Patrz jeszcze takie wyczailam
                        • podaje_haslo_okon Re: Party chic 02.12.22, 17:05
                          Ta ostatnia 😍 Tylko na krótką wygląda.
                          • boogiecat Re: Party chic 02.12.22, 18:44
                            ta kieca kosztuje chora kase i chyba nie da sie w niej usiasc 😅

ale tez troche marze o takim altficie😎
                            • podaje_haslo_okon Re: Party chic 02.12.22, 19:34
                              Teraz się zaciekawilam - ile i gdzie ja mogę przymierzyć? smile
                              • boogiecat Re: Party chic 02.12.22, 19:45
                                U mnie 2850 E i mozna przymierzyc w Galléries Lafayette. Jest to ekhem « futurystyczna wizja kobiety » by Paco Rabanne😺
                                • podaje_haslo_okon Re: Party chic 02.12.22, 20:23
                                  14k u nas, ale wyprzedana. Na modelce mi się ciut mniej podoba,no i w tej cenie, to wolę na jakieś wypasione wakacje pojechać wink
                                  • boogiecat Re: Party chic 02.12.22, 20:37
                                    U mnie dostepna i tansza; kupujemy, nosisz z metka, oddajemy, rozjezdzamy sie na wakacje🤷🏻‍♀️😛
                                • black_magic_women Re: Party chic 02.12.22, 22:56
                                  boogiecat napisała:

> U mnie 2850 E i mozna przymierzyc w Galléries Lafayette. Jest to ekhem « futur
                                  > ystyczna wizja kobiety » by Paco Rabanne😺

To klasyczny model z lat 60. Tą sukienką Rabanne zapisał się w historii mody.
              • podaje_haslo_okon Re: Party chic 01.12.22, 17:14
                Obczaję desigual,w sumie nigdy tam nic nie kupowałam. Tylko muszę znaleźć stacjonarnie.
      • trampkoss1 Re: Party chic 01.12.22, 13:03
        Ja nabyłam taką: https://cdn.shopify.com/s/files/1/1211/8034/products/birgittehirskind1_1400x.jpg?v=1588435302

jaszcze nie przyszła, ale liczę na efekt wowsmile
        najwyżej odeślę
        • trampkoss1 Re: Party chic 01.12.22, 13:14
          jeszcze bym rozważała tę:
          https://cdn.modesens.com/product/17626669_6?w=400
          (ale nie było rozmiaru sad)
        • podaje_haslo_okon Re: Party chic 01.12.22, 14:28
          Mnie jakoś nie przekonuje ten krótszy materiał z przodu (nie wiem czy to ma jakąś nazwę?). Chyba bym ciągle obciągała kieckę.
          • trampkoss1 Re: Party chic 01.12.22, 19:12
            Źle myślisz, on nie jest krótszy z przodu, tylko dłuższy z tyłu. Żeby nie siadać "gołym" tyłkiem na zimnym 🤣
        • moze_sprobowac_inaczej Re: Party chic 01.12.22, 17:16
          trampkoss1 napisał(a):

> Ja nabyłam taką: https://cdn.shopify.com/s/files/1/1211/8034/products/birg
> ittehirskind1_1400x.jpg?v=1588435302
          >
          > jaszcze nie przyszła, ale liczę na efekt wowsmile
          > najwyżej odeślę

Skąd kiecka?
          • trampkoss1 Re: Party chic 01.12.22, 19:10
            Brigitte Herskind, z Zalando lounge, niestety.
            • trampkoss1 Re: Party chic 01.12.22, 19:15
              Tfu, Birgitte
      • princesswhitewolf Re: Party chic 01.12.22, 21:26
        Zdecydowanie nada sie
      • shmu Re: Party chic 02.12.22, 21:45
        Świetna jest ta sukienka

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka