mamulka-kubulka 03.01.06, 08:45 kuba ma w przedszkolu bal karnawalowy .Chcialabym ,aby mial fajne i orginalne przebranie ,ale nie cstac mnie na nic drogiego. Macie moze jakies pomysly? Bede bardzo wdzieczna. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
scania81 Re: za co przebrac 3-latka-nieduzym kosztem 03.01.06, 08:51 jesli bedziesz przed zabawą w przedszkolu, zeby mu pomóc, to proponuje mumie z papieru toaletowego, moja mała przepada za Tutensteinem z Jetix i w domu to praktykuje, kiedyś się zdziwi jak nie bedzie miała czym tyłka wytrzeć, hihi pozdrówki Odpowiedz Link Zgłoś
beata985 Re: za co przebrac 3-latka-nieduzym kosztem 03.01.06, 08:56 to zależy czym dysponujesz w szafie: pirat-do codziennego t-shirta i spodni doczepiasz łatki,szyjesz opaske na oko,hustka na głowę i już marynarz-mając czapkę po wakacjach spędzonych nad morzem,zakładasz pasującą koszulkę i już zorro-ze starej szerokiej spódnicy robisz pelerynę ,wycinasz maskę,kombinujesz (czyt.pożyczasz) kapelusz i już,szpade mozna tez bardzo łatwo zrobic jeżeli nie masz w szafie potrzebnych rzeczy,udajesz sie na spacer po szmateksach można kupic różne przeydające sie rzeczy a nawet gotowe przebrania,ja w tym oku kupiłam kotka za 12 pln,doszyłam uszy i jest super Odpowiedz Link Zgłoś
zonazona Re: za co przebrac 3-latka-nieduzym kosztem 03.01.06, 09:38 za stracha na wroble?? Stary kapelusz, postrzępione "słomiane" włosy, łachy o 3 rozmiary za duże , trochę "zakurzenia" na policzkach i strach jak malowany Monika Odpowiedz Link Zgłoś
pat761 Re: za co przebrac 3-latka-nieduzym kosztem 03.01.06, 09:43 Może bat -man, też łatwo domowym sposobem (czarne spodnie i bluzka+ peleryna z kawałka czarnego materiału) i jest dodatkowa atrakcja wspólnie z synkiem możesz zrobić maskę? Odpowiedz Link Zgłoś
gabrysia_s Re: za co przebrac 3-latka-nieduzym kosztem 03.01.06, 10:00 Gdzies czytałam,że w Biedronce są stroje po 20 zł, ale nie byłam, nie widziałam, więc nie wiem jak one wyglądają. Odpowiedz Link Zgłoś
jagienkaa Re: za co przebrac 3-latka-nieduzym kosztem 03.01.06, 10:18 można też wziąć prześcieradło i zrobić np Cezara Odpowiedz Link Zgłoś
madic Re: za co przebrac 3-latka-nieduzym kosztem 03.01.06, 10:19 ...albo ducha (z prześcieradła). Odpowiedz Link Zgłoś
ania.freszel Re: za co przebrac 3-latka-nieduzym kosztem 03.01.06, 11:46 Fajne sa w Biedronce. Juz Maxowi kupilam pirata. Ale do wyboru sa tez Zorro, indianin, spiderman, i rozne dla dziewczynek Odpowiedz Link Zgłoś
karolcia801 Re: za co przebrac 3-latka-nieduzym kosztem 03.01.06, 10:40 ja stroje, szczególnie dla chłopców, widziałam...w szmatłeksach Jak ktos oczywiście lubi tam zakupy Odpowiedz Link Zgłoś
judytak Re: za co przebrac 3-latka-nieduzym kosztem 03.01.06, 11:01 a za co on chce? bo inaczej to nie ma sensu... większość rzeczy można skombinować domowym sposobem kowboja, batmana, rycerza, robota (dużo błyszczącej folii aluminiowej) kota, psa, misia, lwa, smerfa, teletubisia (najwyżej trzeba dokupić getry/rajstopy czy koszulkę w danym kolorze, a potem normalnie używać) dzieci wcale nie wymagają, żeby przebranie było doskonałe, ani oryginalne, za to powinno być rozpoznawalne i wygodne do noszenia (zwłaszcza dla trzylatka) pozdrawiam Judyta Odpowiedz Link Zgłoś
wieczna-gosia Re: za co przebrac 3-latka-nieduzym kosztem 03.01.06, 11:18 ty podrzuc pomysly strojow, a my bedziemy kombinowac jak to wykonac. Odpowiedz Link Zgłoś
martab15 Re: za co przebrac 3-latka-nieduzym kosztem 03.01.06, 11:27 W Biedronce widziałam dosyć fajne stroje karnawałowe za 19.90 Odpowiedz Link Zgłoś
marghe_72 Re: za co przebrac 3-latka-nieduzym kosztem 03.01.06, 12:45 a za co dziecko chce być przebrane to Jego bal Odpowiedz Link Zgłoś
julia246 Re: za co przebrac 3-latka-nieduzym kosztem 03.01.06, 14:39 Poszukaj w swoim mieście wyporzyczalni. Odpowiedz Link Zgłoś
gosia_grabosia wypożyczalnia - koszt około 15 pln 03.01.06, 14:42 plus 50 pln zwrotnej kaucji w Warszawie. A stroje - do wyboru do koloru i dziecko może zobaczyć i wybrać. Odpowiedz Link Zgłoś
karolcia801 Re: wypożyczalnia - koszt około 15 pln 03.01.06, 15:05 a czy w tych strojach dzieciaki nie zapoca się? Widziałam w necie niektóre stroje np.żabki, muchomorka czy kotka to są z jakiegoś futerka czy też innego materiału.Wygladało strasznie grubo. Niewiem, nie wiedziałam na żywca i dlatego sie pytam Odpowiedz Link Zgłoś
mamulka-kubulka Re: wypożyczalnia - koszt około 15 pln 03.01.06, 16:43 Dziekuje dziewczyny przejade sie do biedronki i pobiegam po szmateksach. Maly najchetniej bylby piratem albo troskliwym misiem wiec w te strone bede szukac. pozdrawiam ania Odpowiedz Link Zgłoś
marghe_72 Re: wypożyczalnia - koszt około 15 pln 03.01.06, 17:11 pirata nie tak trudno zrobic przepaska na oko chustka na głowę kamizelka szerokie, porwane portki Odpowiedz Link Zgłoś
karolcia801 byłam w Biedronce 04.01.06, 08:19 i jeżeli ktoś chce tam kupic strój to juz teraz bo sa mocno poprzebierane.Za 29,99 są: biedronki, piraci, wróżki, suknia księżniczki,spiderman i jakis mag.... Odpowiedz Link Zgłoś