Dodaj do ulubionych

za co przebrac 3-latka-nieduzym kosztem

03.01.06, 08:45
kuba ma w przedszkolu bal karnawalowy .Chcialabym ,aby mial fajne i orginalne przebranie ,ale nie cstac mnie na nic drogiego. Macie moze jakies pomysly?
Bede bardzo wdzieczna.
Obserwuj wątek
    • scania81 Re: za co przebrac 3-latka-nieduzym kosztem 03.01.06, 08:51
      jesli bedziesz przed zabawą w przedszkolu, zeby mu pomóc, to proponuje mumie z
      papieru toaletowego, moja mała przepada za Tutensteinem z Jetix i w domu to
      praktykuje, kiedyś się zdziwi jak nie bedzie miała czym tyłka wytrzeć, hihismile
      pozdrówki
    • beata985 Re: za co przebrac 3-latka-nieduzym kosztem 03.01.06, 08:56
      to zależy czym dysponujesz w szafie:
      pirat-do codziennego t-shirta i spodni doczepiasz łatki,szyjesz opaske na
      oko,hustka na głowę i już
      marynarz-mając czapkę po wakacjach spędzonych nad morzem,zakładasz pasującą
      koszulkę i już
      zorro-ze starej szerokiej spódnicy robisz pelerynę ,wycinasz maskę,kombinujesz
      (czyt.pożyczasz) kapelusz i już,szpade mozna tez bardzo łatwo zrobic
      jeżeli nie masz w szafie potrzebnych rzeczy,udajesz sie na spacer po szmateksach
      można kupic różne przeydające sie rzeczy a nawet gotowe przebrania,ja w tym oku
      kupiłam kotka za 12 pln,doszyłam uszy i jest super
    • zonazona Re: za co przebrac 3-latka-nieduzym kosztem 03.01.06, 09:38
      za stracha na wroble??
      Stary kapelusz, postrzępione "słomiane" włosy, łachy o 3 rozmiary za duże smile,
      trochę "zakurzenia" na policzkach i strach jak malowany
      Monika
      • pat761 Re: za co przebrac 3-latka-nieduzym kosztem 03.01.06, 09:43
        Może bat -man, też łatwo domowym sposobem (czarne spodnie i bluzka+ peleryna z
        kawałka czarnego materiału)
        i jest dodatkowa atrakcja wspólnie z synkiem możesz zrobić maskę?
    • gabrysia_s Re: za co przebrac 3-latka-nieduzym kosztem 03.01.06, 10:00
      Gdzies czytałam,że w Biedronce są stroje po 20 zł, ale nie byłam, nie
      widziałam, więc nie wiem jak one wyglądają.
      • jagienkaa Re: za co przebrac 3-latka-nieduzym kosztem 03.01.06, 10:18
        można też wziąć prześcieradło i zrobić np Cezarasmile
        • madic Re: za co przebrac 3-latka-nieduzym kosztem 03.01.06, 10:19
          ...albo ducha (z prześcieradła).
      • ania.freszel Re: za co przebrac 3-latka-nieduzym kosztem 03.01.06, 11:46
        Fajne sa w Biedronce. Juz Maxowi kupilam pirata. Ale do wyboru sa tez Zorro,
        indianin, spiderman, i rozne dla dziewczynek
    • karolcia801 Re: za co przebrac 3-latka-nieduzym kosztem 03.01.06, 10:40
      ja stroje, szczególnie dla chłopców, widziałam...w szmatłeksach smile Jak ktos
      oczywiście lubi tam zakupy smile
    • judytak Re: za co przebrac 3-latka-nieduzym kosztem 03.01.06, 11:01
      a za co on chce? bo inaczej to nie ma sensu...
      większość rzeczy można skombinować domowym sposobem
      kowboja, batmana, rycerza, robota (dużo błyszczącej folii aluminiowej)
      kota, psa, misia, lwa, smerfa, teletubisia (najwyżej trzeba dokupić
      getry/rajstopy czy koszulkę w danym kolorze, a potem normalnie używać)
      dzieci wcale nie wymagają, żeby przebranie było doskonałe, ani oryginalne, za
      to powinno być rozpoznawalne i wygodne do noszenia (zwłaszcza dla trzylatka)

      pozdrawiam
      Judyta
      • wieczna-gosia Re: za co przebrac 3-latka-nieduzym kosztem 03.01.06, 11:18
        ty podrzuc pomysly strojow, a my bedziemy kombinowac jak to wykonac.
        • martab15 Re: za co przebrac 3-latka-nieduzym kosztem 03.01.06, 11:27
          W Biedronce widziałam dosyć fajne stroje karnawałowe za 19.90
    • marghe_72 Re: za co przebrac 3-latka-nieduzym kosztem 03.01.06, 12:45
      a za co dziecko chce być przebrane
      to Jego bal
    • julia246 Re: za co przebrac 3-latka-nieduzym kosztem 03.01.06, 14:39
      Poszukaj w swoim mieście wyporzyczalni.
      • gosia_grabosia wypożyczalnia - koszt około 15 pln 03.01.06, 14:42
        plus 50 pln zwrotnej kaucji w Warszawie. A stroje - do wyboru do koloru i
        dziecko może zobaczyć i wybrać.
        • karolcia801 Re: wypożyczalnia - koszt około 15 pln 03.01.06, 15:05
          a czy w tych strojach dzieciaki nie zapoca się? Widziałam w necie niektóre
          stroje np.żabki, muchomorka czy kotka to są z jakiegoś futerka czy też innego
          materiału.Wygladało strasznie grubo. Niewiem, nie wiedziałam na żywca smilei
          dlatego sie pytam smile
          • mamulka-kubulka Re: wypożyczalnia - koszt około 15 pln 03.01.06, 16:43
            Dziekuje dziewczyny przejade sie do biedronki i pobiegam po szmateksach.
            Maly najchetniej bylby piratem albo troskliwym misiemsmile wiec w te strone bede szukac. pozdrawiam ania
            • marghe_72 Re: wypożyczalnia - koszt około 15 pln 03.01.06, 17:11
              pirata nie tak trudno zrobicsmile
              przepaska na oko
              chustka na głowę
              kamizelka
              szerokie, porwane portki
              • karolcia801 byłam w Biedronce 04.01.06, 08:19
                i jeżeli ktoś chce tam kupic strój to juz teraz bo sa mocno poprzebierane.Za
                29,99 są: biedronki, piraci, wróżki, suknia księżniczki,spiderman i jakis
                mag....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka