Dodaj do ulubionych

Chrzest w wielkanoc

22.03.06, 23:24
Dziś byliśmy załatwić chrzest dla naszej córeczki. No i przy tych wszystkich
formalnosciach zapomnieliśmy spytac, kiedy ten chrzest!!! (tu miejsce na
wyśmianie nassmile ). Kiedy są chrzty w wielkanoc? W niedzielę czy poniedziałek?
Jak nie pomożecie to bedę musiała dzwonić i pytać a trochę mi wstyd.
Obserwuj wątek
    • agakra Re: Chrzest w wielkanoc 22.03.06, 23:42
      u nas jest w niedziele o 13, w poniedziałek też są. a i w sobotę też
      • oskarek05 Re: Chrzest w wielkanoc 23.03.06, 11:19
        tak samo o 13.00 w niedzielę
    • nadja_201 Re: Chrzest w wielkanoc 23.03.06, 10:37
      wydaje mi sie ze wszedzie inaczej, zalezy od widzimi sie księdza. My również
      jakoś niedługo chcemy ochrzcić synka, dzisija dowiedzieliśmy sie ż ksiadz chrzci
      tylko w Wielką sobote o 18 uncertain a potem dopiero pod koniec maja! cóż wybierzemy
      inną parafie tongue_out
    • umywalka_pentagonalna Re: Chrzest w wielkanoc 23.03.06, 10:39
      Na pewno nie ma reguły i w każdej parafii może być inaczej. My też chrzcimy w
      święta i u nas będzie to akurat poniedziałek.
    • akaka Re: Chrzest w wielkanoc 23.03.06, 11:22
      Dzwoń i pyaj, jak się wstydzisz to nie mów, że masz już umówiony tylko że po
      prostu chciałabyś się dowiedzieć, kiedy dokładnie w tej parafii jest chrzest w
      Wielkanoc - dzień i godzina. Musisz mówić, że zapisałaś się i nie wiesz? A po
      co? wink
    • katinka Re: Chrzest w wielkanoc 23.03.06, 12:20
      A ja mam pytanie trochę z innej beczki.
      My też planujemy chrzciny na Wielkanoc i nie wiemy jaki strój kupić dla chłopca
      na tą okazję tzn.chodzi mi czy raczej cieplejszy, polarkowy czy garniturek i
      coś na wierzch? Ale wtedy pewnie się to wszystko pogniecie. A Wy jak planujecie
      ubrac swoje dzieciaczki?
      • umywalka_pentagonalna Re: Chrzest w wielkanoc 23.03.06, 12:56
        Ja czekam z zakupem na ostatnią chwilę ze względu na to, że nie wiadomo jaka
        będzie pogoda. Noszę się z zamiarem kupna raczej czegoś cieplejszego (pewnie
        polar), i odświętnego "na wierzch", czyli właśnie jakis kombinezonik na
        przykład. Pod spodem nie musi być super galowo bo i tak nie będzie tego widać, a
        w domu na obiedzie dziecku w takim stroju i tak nie byłoby wygodnie. Tak więc
        pod spód swobodnie, a na wierzch jakieś białe cieplejsze wdzianko.

        pzdr
    • sabana Re: Chrzest w wielkanoc 23.03.06, 12:50
      u nas nigdy w niedzielę (zmartwychwstanie) tylko w poniedziałek.
    • maretina Re: Chrzest w wielkanoc 23.03.06, 13:33
      jak sie wybierze. my wybralismy poniedzialekwink
      • dzidzia_ch Re: Chrzest w wielkanoc 23.03.06, 14:13
        my chrzcimy poniedzialek
    • jola261 Re: Chrzest w wielkanoc 23.03.06, 17:26
      My chrzcimy w niedzielę,16 kwietnia.
    • ennkaa Re: Chrzest w wielkanoc 23.03.06, 18:20
      Dzięki za odpowiedzismile Muszę dzwonić...
      a co do ubranka to my już kupiliśśmy. Chcimy już dużą pannę (10 miesięcy),
      więc ubranko takie: sukieneczkę princeskę z bluzceczką z rękawkiem, w
      zalezoności od pogody pod spód body z długim albo krótkim, do tego polarkowa
      pelerynka obszyta futerkiem i kapelusik z włóczki..ale się chwalę bo już widzę
      jaka będzie śliczna! (cąłkiem obiektywnie oczywiście)
      Jak będzie naprawdę chłodno to najwyżej zamiast kapelusika będzie czapka i
      kocyksmile
    • ania-1980_1980 Re: Chrzest w wielkanoc 23.03.06, 18:48
      moj syneczek bedzie chrzczony na wielkanoc w niedziele czyli w pierwszy dzien
      ale wiem ze i w poniedzialek tez sa chrzty chyba bedziesz musiala przedzwonic
      chociaz najprawdopodobniej na niedziele cie zapisali
    • magkan Re: Chrzest w wielkanoc 23.03.06, 19:01
      my chrzcimy w niedzielę
    • martina.15 Re: Chrzest w wielkanoc 23.03.06, 19:04
      u nas na rezurekcji, w nocy, a my ze wzgledow rodzinnych mamy przed msza w
      poniedzialek (o 12.30)
      • quami Re: Chrzest w wielkanoc 23.03.06, 19:53
        u nas 16 o 13.15 smile
    • akaka Re: Chrzest w wielkanoc 23.03.06, 20:43
      Ooo ludzie, ale się stroicie smile tzn. Wasze Maluszki. I bardzo dobrze! Pięknę
      będą. Mój synek wystąpił po prostu w białej bluzeczce z kołnierzykiem i jasnych
      spodniach, miał 6 m-cy i był był ubrany tak bardzo zwyczajnie, ale chyba cakiem
      elegancko - a chrzest mieliśmy tylko dla siebie, tzn. nie na mszy, obecna była
      tylko najbliższa rodzina w liczbie 10 osób razem z nami smile Ale powiem Wam, że
      pomimo braku fraczków, muszek i takich tam mój Maluszek też wyglądał przecudnie.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka