Dodaj do ulubionych

Pilneeee!!!!

31.05.06, 10:30
Zwróciłam się wczoraj z moim problemem do wiadomych kolezanek forumowych,ale
one są maupy wstretne i tylko śmiać się z człowieka potrafią.Może tutaj mi
ktoś wyjaśni....Otóż...
Dziewczyny!!!! Pisze do mnie od paru dni jakiś koleś na gg i ciagle gada coś o
ciągnięciu jakiegoś druta.O co mu chodzi bo ja nie wiem?
To znaczy,że on chce jakiś drut wyprostować bo ma pogiety czy co?
I niby dlaczego ja mam mu go ciągnąć??????
Każdy się śmiać tylko potrafi.
Jak wróci mąż do domu to jego zapytam,on bardziej techniczny to mi odpowie.
Obserwuj wątek
    • iljana Re: Pilneeee!!!! 31.05.06, 10:32
      proszę cie nie mów, ze nie wiesz o co chodzi? Nie spotkałaś sie z tym
      określeniem?
      • joanna266 bea jesteś moim mistrzem w dziedzinie drutologii.. 31.05.06, 13:24
        stosowanejsmile))))
        • sutra Re: bea jesteś moim mistrzem w dziedzinie drutolo 01.06.06, 19:13
          Ten pan na pewno jest z zawodu ciągaczem drutu
          tiny.pl/gvl4
    • chloe30 Re: Pilneeee!!!! 31.05.06, 10:33
      Oh, może jaką wieś chce zelektryfikować!
      • nchyb Re: Pilneeee!!!! 31.05.06, 10:35
        również przypuszczam, ze to coś związanego z elektrycznością. Ewentualnie koleś
        doktorant i mu się przewód doktorski z kablem i drutem pomylił... smile
        • babsee Re: Pilneeee!!!! 31.05.06, 10:37
          A moze on jest prosty jak drut??i potrzbuje intelektualnego wsparcia?
        • chloe30 Re: Pilneeee!!!! 31.05.06, 10:37
          A może chce gdzieś linię tramwajową pociągnąć??
          Nie rozumiem z czego się tu śmiać, koleś społecznik najwyraźniej
          tongue_outPP
          • iljana Re: Pilneeee!!!! 31.05.06, 10:38
            jak to nie ma się z czego śmiać? jaki społecznik??? chce by ona mu jego druta
            ciągnęła, i dla jego przyjemności a nie społeczeństwa!!
            • chloe30 Re: Pilneeee!!!! 31.05.06, 10:40
              iljana napisała:

              > jak to nie ma się z czego śmiać? jaki społecznik??? chce by ona mu jego druta
              > ciągnęła, i dla jego przyjemności a nie społeczeństwa!!

              Ty słyszałaś o poczuciu humoru??????????????
              • iljana Re: Pilneeee!!!! 31.05.06, 10:44
                Ja słyszałam, a ty? chyba nie smile
                • chloe30 Re: Pilneeee!!!! 31.05.06, 10:44
                  iljana napisała:

                  > Ja słyszałam, a ty? chyba nie smile

                  Trochę za późno załapałaś moja drgoa.
                  • iljana Re: Pilneeee!!!! 31.05.06, 10:46
                    późno, bo się nie cofam do "wpisanych w środku wątków", tylko lecę na sam dół
                • iljana Re: Dla nie rozumiejących 31.05.06, 10:45
                  tzn czytaj między wierszami - egoista a nie społecznik...
          • polka3 Re: Pilneeee!!!! 31.05.06, 10:40
            Mufka wiesz jak jest, jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi albo o o kasę albo
            no o ten, tego yhmmm-rozumiesz niewink


            serce dla Julci
            • iljana Re: Pilneeee!!!! 31.05.06, 10:41
              O SEX nie bójmy się tego powiedzieć!
            • iljana Re: Pilneeee!!!! 31.05.06, 10:42
              o seks nie bójmy się tego powiedzieć!
              • polka3 Re: Pilneeee!!!! 31.05.06, 10:46
                No ale jak ktos się wstydzi, to może zawsze przełożyć na polski- i może
                powiedzieć,że o płeć chodzi, no nie?..

                pomóż jeśli możesz
                serce dla Julci
    • czajkax2 Re: Pilneeee!!!! 31.05.06, 10:38
      Wiesz, Mufko ja azpytam swojego męza jak wróci z pracy. On pracuje z róznym
      narzedziami,powinien wiedziec o co chodzi twojemu koledzesmile
      • mufka51 Re: Pilneeee!!!! 31.05.06, 10:39
        Czajko,zapytaj koniecznie,bo na te,no wiesz na które nie mogę liczyć...
        • krzychu-r Podpowiedź ;-) 01.06.06, 12:54
          Trochę Cię naprowadzę. Mam nadzieję, że słyszałaś kiedyś o czymś takim jak
          penis. Dla przypomnienia - jest to część ciała mężczyzny znajdująca się poniżej
          pępka. Niektórzy ludzie nazywają penisa potocznie drutem. Mam nadzieję, że Ci
          pomogłem. Pozdrawiam wink
          • dusia_mamusia Re: Podpowiedź ;-) 01.06.06, 14:06
            krzychu, a jak się go ciągnie, tego penisa? I po co?
            • krzychu-r Re: Podpowiedź ;-) 01.06.06, 16:41
              Powinnaś lepiej wiedzieć smile
              • dusia_mamusia Re: Podpowiedź ;-) 01.06.06, 16:46
                Niby skąd? Ja nie mam.
      • iljana Re: Pilneeee!!!! 31.05.06, 10:39
        Czajko wysłałam ci zapytanie na priva smile smile smile
      • joanna266 Re: Pilneeee!!!! 31.05.06, 10:41
        ja wiem o co mu chodzi.ale sie wstydze i nie powiem.koledzy mnie w podstawowce
        uświadomili co to jest to "ciagniecie druta"i od tamtej pory nie
        zapomniałam.czasem nawet w praktyke wprowadzam.ale najlepiej moj malz sie
        orientuje bo on po technikum elektrycznym jest i wiele w temacie wie i mnie tez
        sporo nauczyl.ale powiedziec nie moge co to to niesmile)))
        • iljana Re: Pilneeee!!!! 31.05.06, 10:43
          haha a ja jak byłam młodziutka 100 lat temu usłyszałam strzelić ci monetę smile)
          to było dopiero !
          • nchyb Re: Pilneeee!!!! 31.05.06, 10:44
            > haha a ja jak byłam młodziutka 100 lat temu usłyszałam strzelić ci monetę smile)
            jesteś pewna, ze to o mOnetę chodziło?... smile
            • iljana Re: Pilneeee!!!! 31.05.06, 10:47
              nie "O".... ale co będę pisać wprost smile... poza tym żartujemy tu sobie, no nie?
              • nchyb Re: Pilneeee!!!! 31.05.06, 10:48
                > poza tym żartujemy tu sobie, no nie?
                nie żartujemy, my to wszystko na poważnie, he, he... smile
                • mufka51 Re: Pilneeee!!!! 31.05.06, 10:50
                  Wiedziałam że się na was nie zawiodę!!!!!!!
                  Powiem kolesiowi że ja obcych drutów nie bedę prostować.
        • nchyb Re: Pilneeee!!!! 31.05.06, 10:43
          > orientuje bo on po technikum elektrycznym jest i wiele w temacie wie
          to myślisz, że w kwestii "robienia loda" najlepiej pytać kogoś po gastronomiku?
          • babsee Re: Pilneeee!!!! 31.05.06, 10:45
            a o "walenie gruchy" ogrodnikasmile
            • kurka-kurka E, na gruszki to jeszcze za wcześnie 31.05.06, 10:47
              szczególnie klapsy - jeszcze nie ta pora roku.......


              -*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-
              To był naprawdę wspaniały dzień
              Zamruczał Kubuś i zapadł w sen
              • dusia_mamusia Re: E, na gruszki to jeszcze za wcześnie 31.05.06, 13:45
                kurka-kurka napisała:

                > szczególnie klapsy - jeszcze nie ta pora roku.......
                >
                Jakie klapsy???
                To podchodzi pod sado-maso
        • joanna266 Re: Pilneeee!!!! 31.05.06, 10:43
          zreszta no dobrawinkchodzi o Seks Francuski.uffff jakos napisałam ale łatwo nie
          byłowink
          • nchyb Re: Pilneeee!!!! 31.05.06, 10:45
            ale Ty dosłowna. Nie mogłaś dalej z elektycznością pociągnąć?... wink
            • joanna266 Re: Pilneeee!!!! 31.05.06, 10:45
              sorki nchyb nie wytrzymałam.jakby mnie prądem poraziłowink))
              • nchyb Re: Pilneeee!!!! 31.05.06, 10:47
                > jakby mnie prądem poraziłowink))
                się znaczy, drut bez izolacji był!??
          • polka3 Re: Pilneeee!!!! 31.05.06, 10:48
            no seks francuskismile))ale jestes dzielna kobieta,że się odważyłaś - a co powiesz
            na pieszczoty oralne-hihi


            serce dla Julci
            • nchyb Re: Pilneeee!!!! 31.05.06, 10:50
              > na pieszczoty oralne-hihi
              ja się tak nie bawię, proszę koleżanki lubujące się w seksie przy świetle
              zaprowdzić do innego pomieszczenia i stosowną koszulkę z otworkiem w miejscu
              wiadomym im wydać. i nakazać, coby pamiętały, że to tylko w celach prokreacji,
              dla przyjemności już nie... smile
              • joanna266 Re: Pilneeee!!!! 31.05.06, 10:51
                nchyb no co ty???to ty seksa dla przyjemności uprawiasz?/boj sie ojca
                dyrektorawink))
                • nchyb Re: Pilneeee!!!! 31.05.06, 10:52
                  to nie ja, to one. Te co o oralu bez skrępowania na publicznym forum
                  dyskutują... smile
            • kurka-kurka Ale zbereźnice.... a fuj....!! 31.05.06, 10:52
              wstydźcie się dziewczyny !
              zaraz kliknę w czerwony koszyczek smilesmilesmile



              -*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-
              To był naprawdę wspaniały dzień
              Zamruczał Kubuś i zapadł w sen
              • joanna266 Re: Ale zbereźnice.... a fuj....!! 31.05.06, 10:53
                now iesz co tak teraz w czerwony koszyczekwink?
                • nchyb Re: Ale zbereźnice.... a fuj....!! 31.05.06, 10:54
                  czy czerwonykoszyczek ma być smbolem (podobnie jak Czerwony kapturek)
                  periodycznej kobiecości co poniektórych?... smile
                  • kurka-kurka Czerwony koszyczek to jedyne miejsce 31.05.06, 10:55
                    w które wilk może pocałowac Czerwonego Kapturka. Ale dlaczego?


                    -*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-
                    To był naprawdę wspaniały dzień
                    Zamruczał Kubuś i zapadł w sen
          • mihoo2 Re: Pilneeee!!!! 01.06.06, 20:46
            francuski? to co trzeba do Francji pojechac?????hehe
    • kurka-kurka Re: Pilneeee!!!! 31.05.06, 10:43
      Skoro koleś mówi o ciągnięciu druta przez gg to ja na Twoim miejscu
      sprawdziłabym wszystkie kable i wtyczki w komputerze.

      Sprawdź czy nie wystaje Ci z monitora coś ?
      Bo biedny kolo wsadził jakiś drut w swój monitor, Ty nie chcesz ciągnąć, a jemu
      wystaje tylna połowa.



      -*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-
      To był naprawdę wspaniały dzień
      Zamruczał Kubuś i zapadł w sen
      • joanna266 Re: Pilneeee!!!! 31.05.06, 10:44
        w gastronomiku najlepiej wiedza jak robic lody z polewawink)))
      • joanna266 Re: Pilneeee!!!! 31.05.06, 10:46
        AO CIAGNIECIU LASKI STARUSZKOWIE WIEDZA NAJLEPIEJ;-00000
        • iljana Re:autorko wątku 31.05.06, 10:50
          czy już jest jasne? czy będziesz pytała męża? Nie radzę, bo ci jeszcze ban na
          gg założy.
          • joanna266 Re:autorko wątku 31.05.06, 10:51
            albo bedzie chciał żeby jemu ciągnac tzn męzowiwink
      • joanna266 Re: Pilneeee!!!! 31.05.06, 10:49
        TYLKO I WYŁĄCZNIE BEZ IZOLACJI.Z IZOLACJA TO KIEDYS TERAZ JAK DRUT TO
        BEZ.wyłacam capawink)
        • kurka-kurka Bez izolacji - znaczy bez gumki ? 31.05.06, 10:53

          -*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-
          To był naprawdę wspaniały dzień
          Zamruczał Kubuś i zapadł w sen
          • nchyb Re: Bez izolacji - znaczy bez gumki ? 31.05.06, 10:54
            izolator ma zapewnić ochronę przed wytryśnięciem strumienia elektronów z kabla
            elektrycznego...
          • joanna266 Re: Bez izolacji - znaczy bez gumki ? 31.05.06, 10:55
            jasne że bezsmile
            • joanna266 Re: Bez izolacji - znaczy bez gumki ? 31.05.06, 10:55
              nchyb cudnie to ujełas.widac żes z elektryka za pan bratwink))
              • nchyb Re: Bez izolacji - znaczy bez gumki ? 31.05.06, 10:59
                > widac żes z elektryka za pan bratwink))

                Joanno miła, to nie brat był elektrykiem smile

                A teraz dość żartów, pora wziąć się do pracy, pewne kartotekui muszę uzupenić i
                jak tylko właściwe kacle podłączę (na szczęście ich prostować nie muszę!) biore
                się za drukowanie. Musze jakieś sprawozdania powysyłać, a do tego komp z
                elektryką mi potrzebny, więc na razie się żegnam... smile
                • kurka-kurka Co to są kacle ???? :):):) 31.05.06, 11:18



                  -*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-
                  To był naprawdę wspaniały dzień
                  Zamruczał Kubuś i zapadł w sen
                  • nchyb Re: Co to są kacle ???? :):):) 31.05.06, 16:27
                    się mi literki źle stukły na klawiaturze... :_)
      • joanna266 Re: Pilneeee!!!! 31.05.06, 10:57
        bo dobry koń to i po błocie pójdziesmile
        • lajlah Re: Pilneeee!!!! 31.05.06, 11:04
          Ja to bym radziła jednak zadzwonic do elekrowni i im przedstawić sprawę, tam
          kompetentni fachowcy wyjaśnią o jakiż to drut chodzi. Widać poważniejsza awaria.
    • polka3 Re: Pilneeee!!!! 31.05.06, 11:04
      babeczki ten nasz minister to tak jakby na temat , nieprawdaż, same zobaczciesmile
      wiadomosci.onet.pl/1331723,11,item.html
      no ale my to o niebo subtelniejwink


      serce dla Julci
    • moofka Re: Pilneeee!!!! 31.05.06, 11:32
      a zarcik smile
      moge zarcik?
      ________________
      We wsi mieszkał chłopak o imieniu Józek, który w okolicy był traktowany jako
      wielki znawca kobiet i specjalista w sprawach seksu. Któregoś razu na zabawie w
      remizie do Józka popijającego sobie spokojnie wino, podchodzi
      kolega z sąsiedniej wsi i pyta:
      - Józuś, widziś tamtą dziewczynę? Jak myślisz czy ona bierze do gęby?
      Józek wstał zza stołu, poszedł w kierunku wskazanego dziewczęcia, obejrzał ją z
      każdej strony, wrócił i odpowiada:
      - Bierze.
      - Józuś, ty to jesteś facet! - woła ucieszony perspektywą niezłej zabawy i
      pełen podziwu dla "mistrza" jego kolega. - A powiedz mi jeszcze, po czym to
      poznałeś?
      - Proste - mówi Józek. - Gębę ma, znaczy bierze.
      • joanna266 Re: Pilneeee!!!! 31.05.06, 11:47
        moofka padłam:-0000.jak w zyciu dla facetów to takie proste czyli jak ma to
        napewno daje wink))
        • iwles Re: Pilneeee!!!! 31.05.06, 12:57
          joanna266 napisała:

          > moofka padłam:-0000.jak w zyciu dla facetów to takie proste czyli jak ma to
          > napewno daje wink))


          Proste jak d.r.u.t. smile
          Ciekawe czy to od tego ciągania mają takie proste druty ?
    • adsa_21 Re: Pilneeee!!!! 31.05.06, 12:52
      no co Ty, nie wiesz? no przestan..nie wierze..to jakies jaja.
      A mezowi lepiej nie mow o tym fakciesmile
    • ania-1980_1980 Re: Pilneeee!!!! 31.05.06, 13:07
      No dziewczyno to zart czy piszesz powaznie?W kazdym badz razie absolutnie nie
      godz sie na "ciagniecie druta"Boze jakie to prostackie.......
      • kurka-kurka Re: Pilneeee!!!! 31.05.06, 13:13
        Dlaczego prostackie?
        Co jest prostackiego w prostowaniu pokręconego druta ?


        -*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-
        To był naprawdę wspaniały dzień
        Zamruczał Kubuś i zapadł w sen
        • joanna266 Re: Pilneeee!!!! 31.05.06, 13:17
          w ciągnięciu druta ja tez nie widze nic prostackiego.u mnie na ulicy niedawno
          ciagneli druty ,sama widzialam.robota jak robota.
        • iljana Re: pytanie 31.05.06, 13:52
          kurko wysłalam do ciebie mail na priva..
    • bea.bea to facet ma powazny problem.... 31.05.06, 13:18
      nie wiem dlaczego poprosił cie o taką właśnie przysługe...bo jak widzę nie znasz
      sie specjalnie na drutach , prętach...itp kabelkach...
      jako inżynier budownictwa...rozumiem problem twojego olegi...ponieważ ciągnąć
      drut samemu, to dośc odważna , a jednocześnie skomplikowana operacja...
      ia do tego paradoksalnie...im krótszy drut, tym tródniej zrobic to samemu...

      przed przystapieniem do tej czynności, należy również sprawdzić...jakie napięcie
      jest w danym drucie...najczęściej świadczy o tym kolor druta i jego
      teperatura....oraz napręzenie ...smile
      z drutem pod napieciem ,należy obchodzić sie niezwykle ostroznie, poniewaz może
      dojśc do tzw porażenia...
      jesli drut jest cienki...to nie warto zawracac sobie nim głowy....

      chociaz dobry elektryk powie...nie wazne grubośc i długość druta....wazne jakie
      napięcie przenosi....

      jek po takim obcowaniu z drutem zdrowo cie walni...to znaczy , że operacja
      została przeprowadzona prawidlowo....i kolega powinien byc zadowonony z pomocy....

      mam nadzieję , że w miare jasno wyjasniłam twój problem....

      • joanna266 bea jestes moim mistrzem w dziedzinie drutologii.. 31.05.06, 13:26
        stosowanejwink))odnosze wrażenie że ta dziedzina nie ma przed toba
        tajemnic.szacuneczekwink))))
        • bea.bea och...dziekuje ci joanno...:)) 31.05.06, 13:28
          zapomniałam jeszcze napisac o opornościach....ale moze czasem nie warto stawiać
          oporu...smile...więc nie będe dziewczynie w głowie mieszała..smile)
          • joanna266 Re: och...dziekuje ci joanno...:)) 31.05.06, 13:32
            lepiej juz nie mieszać bo tak sie dziewczyna zmiesza ze nie bedzie chciała miec
            z drutami nic wspolnego.i tu do akcji moze wkroczyc mąz i dostaniemy za swoje;-
            ))))
      • moofka Re: to facet ma powazny problem.... 31.05.06, 13:32
        bea.bea napisała:

        > chociaz dobry elektryk powie...nie wazne grubośc i długość druta....wazne
        jakie
        > napięcie przenosi....

        ee, jak elektryk tak sie pociesza, to mnie zaraz czujnośc taka bierze ze z jego
        drutem coś nie tak być musi
        co by nie mówic sens jest ciagnac druta kawał dopiero, nie ścinki jakieś

        • ledzeppelin3 Re: to facet ma powazny problem.... 31.05.06, 13:39
          Hehe rozczulająco brzmi w usteczkach pań o duszy pensjonarek
          określenie "ciągnięcie druta". I wy o takich rzeczach na forach rozmawiacie?
          Jeju, to znaczy chyba, że jesteście bardzo wyzwolone i wyluzowane, prawda?
          • joanna266 Re: to facet ma powazny problem.... 31.05.06, 13:39
            to oznacza że lubimy druty i ciągniecie nie jest nam obcewink))
          • bea.bea powiem krótko.... ledzeppelin3 31.05.06, 13:41
            jestes świntuch...świntucha....smile)
            ale podoba mi sie twój tok myslenia...smile

            bo chyba o elektryce nie piszesz...smile)
          • cocollino1 Re: to facet ma powazny problem.... 31.05.06, 16:12
            No a ile pąsów przy tym bylo, ile rumieńców,a przy tym buzia reka zaslonieta i
            smiech w stylu hihihihiihih- taki cichutki smiech, zeby maz nie uslyszal
            Takie te nasze dusze pensjonarek juz sasmile
            • chloe30 Re: to facet ma powazny problem.... 31.05.06, 16:17
              cocollino1 napisała:
              > Takie te nasze dusze pensjonarek juz sasmile

              Żebym ja ci nie przypomniała pensjonarko, jaka masz wprawę w ciągnięciu tongue_outPPP
              • cocollino1 Re: to facet ma powazny problem.... 31.05.06, 16:39
                chloe!!!!!
                obawialam sie, ze brudy wywleczesz na forum!
                a fujjjj!smile
                • chloe30 Re: to facet ma powazny problem.... 31.05.06, 16:40
                  No nie mogłam sie powstrzymać tongue_outP
                  Poza tym brudy forumowe są, wystarczy wrzucić w wyszukiwarkę "Cocollino
                  ciągnie" i wonteczek jest big_grinDDD
                  • cocollino1 Re: to facet ma powazny problem.... 31.05.06, 16:44
                    hehehe no wiem wiem
                    Ale komu by sie chcialo szukacsmile
                    a tak na tacy podane przez zyczliwasmile
                    a tak chcialam miec dusze pensjonariuszki, ech znowu nie wyszlosad
                    • chloe30 Re: to facet ma powazny problem.... 31.05.06, 16:45
                      cocollino1 napisała:

                      >> a tak chcialam miec dusze pensjonariuszki, ech znowu nie wyszlosad

                      Lilija nieskalana sie znalazła tongue_outPP
                      • cocollino1 Re: to facet ma powazny problem.... 31.05.06, 16:48
                        Bylam, bylam, dopoki mnie na manowce nie zwiodlassad
                        Precz silo nieczysta!smile
                        • chloe30 Re: to facet ma powazny problem.... 31.05.06, 16:49
                          cocollino1 napisała:

                          > Bylam, bylam, dopoki mnie na manowce nie zwiodlassad
                          zawsze na żmije wszystko zwalą!
                          > Precz silo nieczysta!smile
                          A idę se idę, dniówka mi się właśnie kończy....
                          big_grinDDD
                          • cocollino1 Re: to facet ma powazny problem.... 31.05.06, 16:51
                            toz nie od dzis wiadomo, ze zmije sa winne calemu zlu tego swiatasmile)

                            a to milo, bo mnie rowniez sie dniowka wlasnie konczysmile)
                            • chloe30 Re: to facet ma powazny problem.... 31.05.06, 16:52
                              cocollino1 napisała:

                              >
                              >
                              > a to milo, bo mnie rowniez sie dniowka wlasnie konczysmile)

                              To PAPUTKI!!!

                              rotfl big_grinDDDD
                              • cocollino1 Re: to facet ma powazny problem.... 31.05.06, 16:53
                                PAPUTKI!smile
        • bea.bea Re: to facet ma powazny problem.... 31.05.06, 13:44
          przypomina mi sie jedna kolezanka ...ktrej mąz był delikatnie mikrusowaty
          troche...generalnie fizycznie niepełnosprawny...i na jakiejs imprezie ktoś ja
          pyta ...zocha twój mąz ma chyba jak komar......a ona na to z dumą...

          nie wazne , że komar.....wazne jak kąsa...smile)
          • moofka Re: to facet ma powazny problem.... 31.05.06, 13:46
            dobre smile
            tylko kto kąsa w układzie takim elektrycznym?
            • bea.bea Re: to facet ma powazny problem.... 31.05.06, 13:50
              podejzewam , ze włascicielka ściany...jak za bardzo beda kuli...
              albo jak za duży otwór w stosunku do kabla sie zrobi..smile
              albo otwór na kabel za mały...ło matko...chyba skończe z ta elektryka...smile
              • joanna266 ale świnka z tej led;-))) 31.05.06, 13:52
                my tu sobie o drutach,kabelkach i otworkach a ona od razu z grubej rury
                wyjechała w cudzysłów wzieła.fuuuj.
      • mihoo2 bea.bea 01.06.06, 20:55
        spadlam pod biurko i nie moge sie podniesc smile
        • mufka51 ReDziewczyny !!!!!! 01.06.06, 20:57
          Jesteście absolutnie BOSKIE !!!!!!!
    • babka71 Re: Pilneeee!!!! 31.05.06, 14:03
      mufka podaj ten numer GG, to pogadam i wyjasnie
    • anna-pia Re: Pilneeee!!!! 31.05.06, 15:41
      Mufka, a może GG odinstaluj? I po problemie. A tak, to tylko świństw się tu
      naczytasz, i po co ci to. Potem nawet na skype'a będziesz podejrzliwie
      patrzyła. A tu tylko o jednym myślą - tylko dom i seks.

      To pisałam ja, maupa wstrętna.
    • krzychu-r Pomagam ;-) 01.06.06, 12:58
      Trochę Cię naprowadzę. Mam nadzieję, że słyszałaś kiedyś o czymś takim jak
      penis. Dla przypomnienia - jest to część ciała mężczyzny znajdująca się poniżej
      pępka. Niektórzy ludzie nazywają penisa potocznie drutem. Mam nadzieję, że Ci
      pomogłem. Pozdrawiam wink
      • monia145 Super, Krzychu-r!!! 01.06.06, 13:03
        Bez Twojego trzeźwego( bo dzisiaj prohibicja, ale fart..) spojrzenia na ten
        problem autorka nadal w tych kablach i drutach byłaby zaplątana!!!!smile))
        I my wszystkie z niąsmile
        Dzięki!
      • moofka Re: Pomagam ;-) 01.06.06, 13:08
        mój bosze, to gdzie teraz poodziac pensjonarskie oczęta tongue_outPP
        • nchyb Re: Pomagam ;-) 01.06.06, 13:11
          > mój bosze, to gdzie teraz poodziac pensjonarskie oczęta
          zwrócić je właśnie w stronę męskiego ciała, poniżej pępka, by sprawdzić, czy
          aby Krzychu-r się nie mylił smile
          • moofka Re: Pomagam ;-) 01.06.06, 13:13
            łyso mi jakos, w pracy jestem tongue_out
            • mufka51 Re: Pomagam ;-) 01.06.06, 13:42
              Lico me rumieńcem spłonęło...
              • moofka Re: Pomagam ;-) 01.06.06, 13:58
                to teraz co zrobisz?
                odinstalujeszc gg czy zrobisz stosowny opisik? smile
                • babsee Re:a ja sprawdzam! 01.06.06, 14:03
                  I rzucam niesmiałe spojrzenia spod zasłony rzęs... Mam w pokoju 2
                  przedstawicieli gatunku II-go więc kukam sobie.
                • iwles Tylko po co ciągnąć, żeby rozciągnąć ??? 01.06.06, 14:04
                  No to ja nie rozumiem, czemu facet chce, żeby "go" (no wiecie cowink ciągnąć.
                  Przecież to musi boleć..........
                  A jak się urwie ?
                  • dusia_mamusia Re: Tylko po co ciągnąć, żeby rozciągnąć ??? 01.06.06, 14:10
                    A może on ma krótkiego. I chce wydłużyć. Jest taka bajka o tym, dlaczego słonie
                    mają długie trąby. (Krokodyl złapał i wyciągnął, w wielkim skrócie). Może o to
                    chodzi?
                    • iwles Dusiu-mamusiu !!!!!!!!! 01.06.06, 14:19
                      Ty o zoofilii na e-mamie ??????

                      Chcesz na oślą ławkę wylądować ??????

                      A facet nie może sobie tego druta np. rozciąnąć odkurzaczem ?????
                      • dusia_mamusia Re: Dusiu-mamusiu !!!!!!!!! 01.06.06, 14:23
                        Przecież ja tylko o trąbie. tongue_outPP
                      • lakie Re: Dusiu-mamusiu !!!!!!!!! 01.06.06, 14:27
                        To ja spokojna gospodyni domowa, matka polka weszłam w wątek zeby zobaczyć co tu takie pilne a tu znowu seksssssssss!!! Wstydzić się !!! wink Ja niestety nie poratuję w kwetii tłumaczenia bo już sama nie pamiętam co to drut niestety sad Ale pozdrawiam te co mają na codzień do użytku tongue_out
                        Aha, a w kwetii wyżej tu wymienionej zabawy z odkurzaczem to hehe... nie no pomysł bardzo eksperymentalny tongue_out Kurcze, zaobaczyłam oczami wyobraźni tongue_out
    • mamamikolaja7 Re: Pilneeee!!!! 01.06.06, 15:22
      Nie wytrzymam ze śmiechu!!!!!!!!!!!!!...sorry
      • nchyb Re: Pilneeee!!!! 01.06.06, 15:24
        Ty się nie śmiej. Ty czytaj i się ucz!... smile
        • joanna266 do krzycha 01.06.06, 20:51
          krzychu dzieki naprawdęwinkwłasnie o słowo "penis" nam chodziło.wyjąłes mi to
          słowo(jakkolwiek by to nie zabrzmiało)z ust.
          Alik,Gabrysia,Bartuśsmile
          • iwles Re: do Joanny 02.06.06, 08:40
            No, teraz Joanno to przez Ciebie na pewno trafimy na oślą ławkę....
            smilesmilesmilesmilesmilesmilesmile

            A miał być o elektryczności sad
            • joanna266 Re: do Joanny 02.06.06, 08:53
              iwles sorki.ale juz dosc owijania w bawełnesmile)))gdyby nie krzychu dalej bysmy
              blądzily miedzy drutami,drucikami i pręcikami.pora nazwać rzeczy po imieniu.a
              to imie przeciez tak ladnie brzmismile))))))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka