fify 15.09.06, 14:27 ależ piękny przedstawiciel do mnie przyjechał...jak miło popatrzeć na przystojnych facetów Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lucerka Re: mmmmm kochane... 15.09.06, 14:29 przestawiciel czego, przepraszam???? Odpowiedz Link Zgłoś
fify Re: mmmmm kochane... 15.09.06, 14:32 ano tak. z tego pięknego widoku mnie zaćmiło he he. prowadzę salon okien i drzwi i oprócz sprzedaży, przyjmuję kontrahentów... Odpowiedz Link Zgłoś
joanna266 Re: mmmmm kochane... 15.09.06, 14:38 a do nas wraz z wrzesniem ndciągnela nowa brykada parktykantow.sa w niej dwa bardzo apetyczne ciacha)))a na dniach bedziemy przyjmowac nowego pracownika juz teraz drecze meza zeby przeprowadzic kasting.w jury zsiadłabym oczywiscie ja i dwie moje kolezanki.zas on byłby ekspertem od umiejetnosci w mechanice pojazdowej.ale nie chce sie skubaniec zgodzic.macie pomysł jak go przekonac? przeciez mechanik moze a nwet powinien byc seksowny a do tego znac sie na rzeczy...tzn na samochodach)) Odpowiedz Link Zgłoś
fify Re: mmmmm kochane... 15.09.06, 14:57 oooo... kasting musi być, koniecznie! no bo przeciez mechanik nie tylko musi sie znać na pracy. musi być przystojny! weż mnie na kasting plisssss! he he. ja tez niedlugo bede przyjmowała pracownika, no i chyba tez zorganizuje kasting - bo tak fajnie pooglądać przystojnych facetów. a ja jestem wybredna, więc dlatego tak sie zachwyciłam tym, który mnie dzis odwiedził- po prostu mój typ Odpowiedz Link Zgłoś
joanna266 fify oczywiscie jestes przyjeta do jury;-)))) 15.09.06, 15:00 powiem wam ze ci ktorzy juz u nas pracuja na stałe sa całkiem ,calkiem.i sporo mnie kosztuje udawanie przed mezem ze tego nie zauwazam))a oni jeszcze sie prysznicuja i lataja bez koszulek potem po placu))) Odpowiedz Link Zgłoś
fify Re: fify oczywiscie jestes przyjeta do jury;-)))) 15.09.06, 15:05 o matko, bo mnie zabijasz takimi tekstami...bez koszulek gonią ci przed oczami????????? i biedactwo musisz udawać przed mężem, ze nie patrzysz...ale katorga. to kiedy ten kasting? czekam z niecierpliowścią. aaaaaa i koniecznie podczas kastingu, każdy potencjalny przyjety musi pokazac sie bez koszulki! Odpowiedz Link Zgłoś
joanna266 Re: fify oczywiscie jestes przyjeta do jury;-)))) 15.09.06, 15:16 ja mysle ze zeby miec pelne spojrzenie na sprawe kandydata nalezy oceniac ich w stroju naturalnym.tylko taka sytuacja pozwoli na sprawiedliwa ocene danego potencjalnego pracownika)) Odpowiedz Link Zgłoś
fify Re: fify oczywiscie jestes przyjeta do jury;-)))) 15.09.06, 15:34 oczywiście sie zgadzam! podaje dodatkowe kryteria, które trzeba wpisac na liste kandydatów: 1.klata - w moim przypadku preferowana mocno owłosiona i pieknie (aczkolwiek nie za mocno)wyrzeźbiona 2.nogi - wole te krzywe i owłosione, niz jak u modela 3.wzrost- wole wysokich. kurcze i na co jeszcze zwrócic uwage??? co taki mechanik mieć powinien??? hm??? Odpowiedz Link Zgłoś
mama007 Re: fify oczywiscie jestes przyjeta do jury;-)))) 15.09.06, 15:34 moge i ja? cating koniecznie bez koszulki, w wytartych dzinsach i przewiazany w pasie flanelowa koszula w krate, aaaaaaaaaaahhhhhhhhhh no, i jeszcze klucz francuski uwalony smarem wetkniety w tylna kieszen spodni... i normalnie jestem jego Odpowiedz Link Zgłoś
joanna266 Re: fify oczywiscie jestes przyjeta do jury;-)))) 15.09.06, 15:37 u ans mechanicy wystepuja w takich seksownych ogrodniczkach.latem chodzili w nich bez podkoszulek i tez bylo fajosko))zazwyczaj buzki maja smarami umazane z deczka i fajnie jest tak stac nad kanałem gdy oni sa tam pod samochodem na dole)i patrzec jak zerkaja czy jest dzis bielizna czy nie)) Odpowiedz Link Zgłoś
morgen_stern Re: mmmmm kochane... 15.09.06, 15:41 ech... opowiedziałbym wam coś o pewnym młodym, prostym, umięśnionym robotniku, bo to, co ja z nim wyprawiałam, to już przechodzi ludzkie pojęcie, ale się wstydzę ))) Odpowiedz Link Zgłoś
fify Re: mmmmm kochane... 15.09.06, 15:42 nie wstydz sie tylko pisz tu. czekamy z niecierpliowścia Odpowiedz Link Zgłoś
joanna266 morgen bo cie zaraz udusze udami;-))) 15.09.06, 15:43 natychmiast opowiadaj))bede miała jak znalazł na dzisiejszy orgazm;-000 Odpowiedz Link Zgłoś
morgen_stern Re: morgen bo cie zaraz udusze udami;-))) 15.09.06, 15:46 Uduś! ))) A, bo pomyślicie, że już do cna zepsuta jestem Odpowiedz Link Zgłoś
joanna266 Re: morgen bo cie zaraz udusze udami;-))) 15.09.06, 15:47 a nie jestes?????))ja tam bywam i dobrze mi z tym Odpowiedz Link Zgłoś
morgen_stern Re: morgen bo cie zaraz udusze udami;-))) 15.09.06, 15:50 Dobra, przekonałas mnie No więc postanowiłam kiedys sprawdzić, jak to jest z tymi odwiecznymi fantazjami o przystojnych robotnikach i na pewnym weselu zamknęłam się w pokoju z młodym, pięknie umięśnionym i opalonym robotnikiem budowlanym, który z racji tego, że budował ten dom, w którym było wesele państwa młodych, też na owym weselu był. Prosty był chłopina jak budowa cepa i o seksie miał podobne pojęcie. Czyli sprawdziłam i raczej nie polecam )))) Odpowiedz Link Zgłoś
joanna266 Re: morgen bo cie zaraz udusze udami;-))) 15.09.06, 15:55 a u nas pracuje taki jeden brunet z brazowymi oczami ma 24 lata i jest ciahowaty zdecydowanie a do tego bardzo miły i nie jest prosty jak konstrukcja cepa))o seksie ma spore pojecie ..sprawdziłam osobiscie....na gadu gadu)) no chyba ze cytatami z jakiejs ksiazki erotycznej mi jechał;-000 Odpowiedz Link Zgłoś
morgen_stern Re: morgen bo cie zaraz udusze udami;-))) 15.09.06, 15:57 Joanna, to Ty uprawiałaś ten... no... cyber sex )))) Odpowiedz Link Zgłoś
joanna266 Re: morgen bo cie zaraz udusze udami;-))) 15.09.06, 15:58 echchchchch kochana zdazylo sie))))) Odpowiedz Link Zgłoś
joanna266 kurka powinnam była nicka zmienic;-))) 15.09.06, 15:58 a jak małz moj tu zajrzy?lo matko Odpowiedz Link Zgłoś
morgen_stern Re: kurka powinnam była nicka zmienic;-))) 15.09.06, 16:01 Cóż, już dawno chciałam Ci to powiedzieć Przynajmniej to swoje zdjęcie wywal! Odpowiedz Link Zgłoś
morgen_stern Re: kurka powinnam była nicka zmienic;-))) 15.09.06, 16:03 A tak w ogóle, Joanna, to już po czwartej Nie podaruję Ci )) Odpowiedz Link Zgłoś
fify Re: kurka powinnam była nicka zmienic;-))) 15.09.06, 16:03 eeeeee piekne jest. szkoda wywalać Odpowiedz Link Zgłoś
joanna266 Re: kurka powinnam była nicka zmienic;-))) 15.09.06, 16:11 zaraz sie zaczerwieniedzieki fify))jedna z niewielu fotek ktore malz mi pozowlił tu wstawic.stwierdził ze ta przynajmniej jest niewinnamorgen wie cos o tym)) Odpowiedz Link Zgłoś
fify Re: morgen bo cie zaraz udusze udami;-))) 15.09.06, 15:51 weź normalnie. zaczęłaś to mów. nikogo nie zgorszysz, co najwyżej po nocach spać nie będziemy Odpowiedz Link Zgłoś
agnes123 Re: morgen bo cie zaraz udusze udami;-))) 15.09.06, 16:06 ależ tu ciekawie - temat kozacki Odpowiedz Link Zgłoś
gacusia1 Re: mmmmm kochane... 15.09.06, 16:05 Hue,hue...moze cos z tych rzeczy??? Odpowiedz Link Zgłoś
joanna266 gacusia no wiesz;-)) 15.09.06, 16:14 az dwa razy obejrzałam zanim skumalam co sie dzieje;-000ale nawet nawet.... Odpowiedz Link Zgłoś
morgen_stern Re: gacusia no wiesz;-)) 15.09.06, 16:16 A ja myślę, że to udawane - coś za szybko się odsunął i sięgnął po blankiet do podpisu - bardzo nienaturalne. Poza tym ciekawe, kiedy wacka schował. Nieee, to podpucha. Odpowiedz Link Zgłoś
gacusia1 Tez tak myslalam,ale potem 15.09.06, 18:41 pomyslalam,ze moze po prostu ktos ich sploszyl??? Odpowiedz Link Zgłoś