5aga5
24.10.06, 14:06
Byłam w niedzielę na chrzcinach i zauważyłam że tylko niektóre dzieciaczki
ubrane były na biało.
Reszta to jakieś kolorowe garnitury itp.
Fakt, przyda się taki strój też po chrzcie ale ja jestem zwolenniczką
ubierania na biało.
Jakie macie zdanie?