Gość: guest
IP: *.*
28.01.02, 11:51
Dawno temu dosc sporo schudlam i wszystko bylo by OK tylko pozostaly mi dosc spore slady na nogach - cellulitis .Czy ktoras zwalczyla ten problem ( wiem , ze nie 100%) , ale w jakies , chocby malej mierze!!.Co mozecie poradzic ?