Dodaj do ulubionych

bolesne sny

25.11.06, 22:28
Sniło mi się dziś że się z mężem rozstaliśmy i popsuło mi to humor na cały
dzień, nie mogę o tym przestać myśleć. W realu układa nam się bardzo dobrze,
ale te sny mi nawracają i ten ból rozstania, który czuję w nocy jest okropny.
To zapewne dlatego, że zanim staliśmy się oficjalną parą, ja byłam w nim
zakochana przez ponad trzy lata, a on mnie traktował lepiej niż koleżankę,
ale nic więcej. I czasem coś zaczynało w nim kiełkować, a potem zmieniał
zdanie i schodziłam na dalszy plan. To były czasy końca liceum, początek
studiów.
Och, ile ja łez wylałam... Aż w końcu zrozumiał, że jestem dla niego
stworzona i teraz jesteśmy małżeństwem od 8 lat. Ale nerwicę na tym punkcie
mam, choć teraz nie daje mi najmniejszych powodów. I nie cierpię tych
poranków, kiedy budzę się z gorszym samopoczyciem niż na kacu.
Ot, tak sobie się wygadałam...
Obserwuj wątek
    • abi3 Re: bolesne sny 25.11.06, 22:48
      A może to jakaś trauma z przeszłości? Boleśnie to odczuwałaś i stąd takie sny?
      Teraz się tym nie przejmuj i ciesz się tym co jest.....A sny? Czasami to co się
      śni lubi być"na odwrót".
    • dragon_fruit Re: bolesne sny 25.11.06, 22:51
      nie Ty jednauncertain
      • arnikaarnika Re: bolesne sny 26.11.06, 07:43
        Znajdź kochanka ,rozkochaj gow sobie a potem pogrywaj z nim tak jak kiedyś ten
        Twój z tobą . Przyniesie ulgę.
    • mika3102 Re: bolesne sny 26.11.06, 10:35
      witam kochana ja mam noc w noc koszmary snia mi sie tromny pogrzeby bliskich,a
      dzis snilo mi sie ze pracowalam w bordelu nowym a moja mala pomalowala kredka
      sciane i pod lozko sie schowalysmy.Niezle co?pozdrawiam sny sa na odwrot nie
      przejmoj sie
    • aguskin Re: bolesne sny 26.11.06, 10:42
      moja babcia mi zawsze mówi jaka głowa takie sny,
      dopieść sie, nowe perfumy, bielizna, fryzjer, ciekawa książka, poczuj sie
      wartościowa, jesteś przecież wyjatkowa,
      a on taki jakich wielu, wiec nigdy cie nie zostawi bo drugiej takiej nie ma,
      a sny olej, przed snem poogladaj coś fajnego,
      życze ci dziś spokojnych kolorowych snów.
    • kleo1 Re: bolesne sny 26.11.06, 10:52
      słyszałam, że jeśli sie nie chce by sen się spełnił, trzeba go komuś
      opowiedzieć, mnie się śniły dwa sny, które opowiedziałam, i było zupełnie na
      odwrót, w jednym Teściowa mi u niej w domu powiedziała "wiesz, że nigdy Cię nie
      zaakceptuje?!" i co? bardzo mnie lubi tongue_out

      jak miałam sen związany ze sparawami, o których nie mam komu powiedzieć,
      mówiłam psu.. głupie ale też jakies wyjście
      nie martw się, dobrze, że nam powiedziałaś, nie spełni się koszmar kiss
      • arnikaarnika Re: bolesne sny 26.11.06, 11:59
        nieprawda trzeba mieć kochanka wtedy sny miną
    • marta76 Re: bolesne sny 26.11.06, 12:04
      Karolcia rozuemime Ciebie.Tez czasem mam tak realistyczne sny o podobnej
      tematyce,że rano wstaję całkowicie klapnieta.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka