Gość: gosiunia
IP: *.*
27.01.03, 13:34
Witajcie! Mam powazny problem i nie umiem sobie z nim poradzic,otoz chodzi o to ze jestem ciagle glodna ,nie wiem moze to jakies zmiany hormonale czy jak bo nigdy dotad mi sie to nie zdarzalo,a teraz... Co mam robic ? Kiedy powiedzialam o moim problemie lekarzowi , on zbagatelizowal sprawe ,wiec naprawde nie wiem ,sama nie umiem sobie pomoc ,prosze pomozcie! Gosia