sowa_hu_hu 03.04.07, 12:01 szybko szybko zanim mnie wywalą potrzebuje jakiś prosty program co by zmniejszyć zdjecie bo wazność mojego sie skończyła mozecie coś doradzic? bo ja sie kompletnie nie znam! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
an_ia5 Re: program do przeglądania,zmniejszania zdjęć - 03.04.07, 12:03 Microsoft Office Picture Manager Odpowiedz Link Zgłoś
mijaczek Re: program do przeglądania,zmniejszania zdjęć - 03.04.07, 12:03 polecam www.picasa.com a jesli tylko do zmniejszania to www.microsoft.com/windowsxp/downloads/powertoys/xppowertoys.mspx po prawej stronie w ramce masz liste "tools" i wybierz image resizer... zainstaluje ci sie toto na windowsie i bedzie dostepne w prawym kliku myszki na konkretnym zdjeciu ale picasa ma wiecej opcji. polecam! Odpowiedz Link Zgłoś
dirgone Re: program do przeglądania,zmniejszania zdjęć - 03.04.07, 12:04 Irfanview - szybko i bezpłatnie, z irfanview.com. Gdzieś mam polską wersję językową, ale niestety, nie na tym kompie Odpowiedz Link Zgłoś
net79 Re: program do przeglądania,zmniejszania zdjęć - 03.04.07, 12:57 Podpisuję się, prosty w obsłudze,darmowy i dobry. Też mam Odpowiedz Link Zgłoś
mika_p Re: program do przeglądania,zmniejszania zdjęć - 03.04.07, 12:07 Też polecam IrfanView, a do niego prosty przewodnik by Mika_P: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=582&w=45757601&a=45783262 Odpowiedz Link Zgłoś
sowa_hu_hu Re: program do przeglądania,zmniejszania zdjęć - 04.04.07, 10:03 ja tylko przeczytałam o rozmiarze ,głupia sowa zaraz skupie sie nad resztą lektury! dzieki Odpowiedz Link Zgłoś
sowa_hu_hu jednak jestem tępa 04.04.07, 10:11 w punkcie na temat wagi zdjecia albo ja nie kumam o co chodzi albo nie ma tam napisane jak wage zmniejszyc w zmniejszaniu rozmairu robie tak jak napisałas zdejecie sie pomniejsza to fakt ale na allegro mi wyskakuje ze za duzy rozm , a jak dam bardzo male to ze zły format jak robiłam to w nero wszystko było ok Odpowiedz Link Zgłoś
sowa_hu_hu irfanview - pytanie 03.04.07, 13:48 o cos takiego mi chodziło własnie ale chciałabym aby zdjecie było jeszcze mniejsze (do allegro) jaki rozmair mam wpisac? Odpowiedz Link Zgłoś
dirgone Re: irfanview - pytanie 03.04.07, 13:56 W allegro to chyba jest do 50 kb, o ile się nie mylę - spróbuj najmniejszy lub ten przed najmniejszym. (po prawej stronie w resize/resample jest kilka do wyboru) Odpowiedz Link Zgłoś
sowa_hu_hu Re: irfanview - pytanie 03.04.07, 14:05 tyle to ja tez wiem najmniejszy rozmair z tamtych jst za duzy jak go zmniejszam o połowe tez nie wiem co robie źle Odpowiedz Link Zgłoś
mika_p Re: irfanview - pytanie 03.04.07, 23:56 A raczyłaś spojrzeć w link, który ci zaproponowałam? Tam jest i o wymiarach i o wadze zdjęcia. Tylko trzeba jedno kliknięcie wykonać i poświecić minutę na czytanie. Odpowiedz Link Zgłoś