Dodaj do ulubionych

program do przeglądania,zmniejszania zdjęć - help!

03.04.07, 12:01
szybko szybko zanim mnie wywalą big_grin
potrzebuje jakiś prosty program co by zmniejszyć zdjecie bo wazność mojego
sie skończyła uncertain
mozecie coś doradzic? bo ja sie kompletnie nie znam!
Obserwuj wątek
    • an_ia5 Re: program do przeglądania,zmniejszania zdjęć - 03.04.07, 12:03
      Microsoft Office Picture Manager
    • mijaczek Re: program do przeglądania,zmniejszania zdjęć - 03.04.07, 12:03
      polecam www.picasa.com
      a jesli tylko do zmniejszania to
      www.microsoft.com/windowsxp/downloads/powertoys/xppowertoys.mspx
      po prawej stronie w ramce masz liste "tools" i wybierz image resizer...
      zainstaluje ci sie toto na windowsie i bedzie dostepne w prawym kliku myszki na
      konkretnym zdjeciu
      ale picasa ma wiecej opcji.
      polecam!
    • dirgone Re: program do przeglądania,zmniejszania zdjęć - 03.04.07, 12:04
      Irfanview - szybko i bezpłatnie, z irfanview.com.
      Gdzieś mam polską wersję językową, ale niestety, nie na tym kompie sad
      • net79 Re: program do przeglądania,zmniejszania zdjęć - 03.04.07, 12:57
        Podpisuję się, prosty w obsłudze,darmowy i dobry. Też mam
    • mika_p Re: program do przeglądania,zmniejszania zdjęć - 03.04.07, 12:07
      Też polecam IrfanView, a do niego prosty przewodnik by Mika_P:
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=582&w=45757601&a=45783262
      • sowa_hu_hu Re: program do przeglądania,zmniejszania zdjęć - 04.04.07, 10:03
        ja tylko przeczytałam o rozmiarze ,głupia sowa smile
        zaraz skupie sie nad resztą lektury!

        dzieki
      • sowa_hu_hu jednak jestem tępa 04.04.07, 10:11
        w punkcie na temat wagi zdjecia albo ja nie kumam o co chodzi albo nie ma tam
        napisane jak wage zmniejszyc

        w zmniejszaniu rozmairu robie tak jak napisałas
        zdejecie sie pomniejsza to fakt ale na allegro mi wyskakuje ze za duzy rozm , a
        jak dam bardzo male to ze zły format
        jak robiłam to w nero wszystko było ok uncertain
    • ania.silenter IrfanView - świetny bo prosty w obsłudze:) n/t 03.04.07, 12:08

    • sowa_hu_hu irfanview - pytanie 03.04.07, 13:48
      o cos takiego mi chodziło własnie smile

      ale chciałabym aby zdjecie było jeszcze mniejsze (do allegro)
      jaki rozmair mam wpisac?
      • dirgone Re: irfanview - pytanie 03.04.07, 13:56
        W allegro to chyba jest do 50 kb, o ile się nie mylę - spróbuj najmniejszy lub
        ten przed najmniejszym. (po prawej stronie w resize/resample jest kilka do wyboru)
        • sowa_hu_hu Re: irfanview - pytanie 03.04.07, 14:05
          tyle to ja tez wiem
          najmniejszy rozmair z tamtych jst za duzy
          jak go zmniejszam o połowe tez
          nie wiem co robie źle sad
      • mika_p Re: irfanview - pytanie 03.04.07, 23:56
        A raczyłaś spojrzeć w link, który ci zaproponowałam? Tam jest i o wymiarach i o
        wadze zdjęcia.
        Tylko trzeba jedno kliknięcie wykonać i poświecić minutę na czytanie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka