Dodaj do ulubionych

tęskno za pracą

20.04.07, 11:48
Cześć. DZiewczyny napiszcie wktórym miesiącu poszłyście do pracy i jak
zniosły rozłąkę Wasze dzieci? Zatrudniłyście opiekunkę, czy może babcie
pomogły. Tęskni mi się już za pracą i w ogóle ruszeniem się z domu.,
Chciałabym wziąść chociaż pół etatu, bo niedługo uznam, że już do niczego się
nie nadaję. Już zaczynam odczuwać, że trochę dziczeję, bo znajomości po
urodzeniu dziecka się przesegregowały i zostało ich niewiele, do tego
przeprowadziliśmy się do domu na wioskę i (30km od Warszawy, w której
mieszkaliśmy), wobec czego znajomym ciężko dotrzeć na kawę, a dla mnie wyjazd
do W-wy staje się wyprawą (na godzinę się nie opłaca, bo więcej stoję w korku
i notabene wszystko trwa ze 4 godziny - z małą to niezły uiperdziel). Wobec
tego wszystkiego chce wrócić do miasta i pójść do pracy (czyli trochę między
ludzi), tylko muszę się jakoś przeorganizować ...
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka