Dodaj do ulubionych

Za wcześnie na okres!!

24.07.03, 17:27
No właśnie, do końca opakowania pigułek zostało mi jeszcze 8 tabletek a
wlaśnie zacząl mi się okres. Co robić? Biorę pigułki od kilku lat i taka
sytuacja nigdy się nie zdarzyła. Brać do końca czy odstawić?
Pomóżcie proszę.
Obserwuj wątek
    • grzalka Re: Za wcześnie na okres!! 25.07.03, 13:39
      Brać do końca. Takie przygodne krwawienia zdarzają się pzry niektórych
      preparatach, nie przejmuj się i bierz tak jak trzeba, a potem przerwa.
    • grzalka Re: Za wcześnie na okres!! 25.07.03, 13:40
      A jakie pigułki bierzesz?
      • brendastar Re: Za wcześnie na okres!! 25.07.03, 14:02
        Biorę Cilest - co za pech. To ma być ostatnie opakowanie, potem przechodzę na
        inny - Femoden. Zobaczymy...
    • kiciakicia Re: Za wcześnie na okres!! 25.07.03, 14:08
      Jak brałam ciles to miałam takie przypadki ale to dlatego że nie przyjmowałam
      ich regularnie no i kiedy krwawiłam za wszcześnie odstawiałam ale tak naprawdę
      nie wiem czy robiołam dorze może lepiej spytać sie lekarza a nie nas, chyba że
      któraż z nas ma takie wyksztaucenie albo sie już pytała.
    • mamabasi Re: Za wcześnie na okres!! 25.07.03, 14:40
      Bierz do końca - tak zalecają lekarze.
      Czasami przyczyną pojawiania się krwawienia w drugiej połowie cyklu, w
      przypadku stosowania antykoncepcji hormonalnej, jest stosowanie nieodpowiednich
      pigułek np. o zbyt niskiej zawartości hormonów. Taka sytuacja zdarzyła mi sie
      po zakończeniu karmienia, gdy wróciłam do Minuletu, który stosowałam przed
      ciążą - okazało się, że był już dla mnie za "słaby".
      U Ciebie prawdopodobnie przyczyna jest inna, bo stosujesz Cilest już od
      jakiegoś czasu.

      Pozdrawiam
    • klaryma Re: Za wcześnie na okres!! 25.07.03, 15:35
      Ja brałam Cilest i po jakimś czasie pojawiły się takie krwawienia w środku
      cykly. Zawsze trzeba wziąć opakowanie do końca! Dobrze, że zmieniasz rodzaj
      tabletek, bo takie krwawienia świadczą właśnie o tym, że lek jest źle dobrany,
      niekoniecznie od początku, mogło się coś zmienic w sdamym organizmie.
      Koniecznie powiedz o tym lekarzowi, ale nie przerywaj brania tabletek.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka