beata985
21.12.07, 19:02
nie nie chcę tu wrzeszczec, bo kolejna miała iles tam promili.
Ale tak sie zastanawiam, ile z Was mając dzieci, nigdy nie wypiła
sobie wina, piwa, drinka.
Czy mozna sobie chlapnąć czy w ogóle najmniejsza ilosc grozi nam
zabraniem dzieci???
ja nie raz brałam udział w imprezie-czy to grill latem czy inna
impreza, na której sie piło. No fakt nie do nieprzytomnosci ale
przypuszczam, ze ta ilość wystarczyłaby w zupełności.
wyłączam okres niemowlęctwa i karmienia