Dodaj do ulubionych

14 latka w ciąży - czwartek, 12 czerwca

12.06.08, 13:59
dziś chyba jeszcze nikt nie założył wątku na ten temat, prawda?
Obserwuj wątek
    • semida Re: 14 latka w ciąży - czwartek, 12 czerwca 12.06.08, 14:06
      Godzinę jeszcze dodaj,bo za następną może by już inny wątek na tern temat.
      • niya Re: 14 latka w ciąży - czwartek, 12 czerwca 12.06.08, 14:10
        semida, dobre smile. Nie można w jednym wątku na ten temat pisać? to wciąz ta sama
        dziewczynka i ten sam problem
    • mma_ramotswe Re: 14 latka w ciąży - czwartek, 12 czerwca 12.06.08, 15:42
      Koleżanka mojej córki jest w ciąży. Ale ona ma 15 lat, to pewnie
      stara
      • blanka_32 Re: 14 latka w ciąży - czwartek, 12 czerwca 12.06.08, 15:46
        Co chwile teraz będa tematy o nastolatkach w ciąży, aborcji
        nastolatek, seksie nastolatek
        Bosz, dajcie na luz
        • mma_ramotswe Re: 14 latka w ciąży - czwartek, 12 czerwca 12.06.08, 15:47
          i własnie o to mi chodziłosmile Zeby pokażać, że przegięcie z tymi
          tematamismile
          Kurczę, myślałam, że to czytelne
          • gabrysia5 tak 12.06.08, 15:59
            Dla mnie czytelne.Miedzy wierszami wyczytałam ironię.
    • ally Re: 14 latka w ciąży - czwartek, 12 czerwca 12.06.08, 16:02
      to ma byc niby smieszne?

      faktycznie, o czym tu dyskutowac, w koncu lamanie prawa przez
      lekarzy, ksiedza i innych swirow przy przyzwoleniu "liberalnego"
      rzadu to maly pikus, zwlaszcza ze chodzi tylko o zycie jakiejs
      gowniary.
      dzizas.
      • gabrysia5 Ally 12.06.08, 16:03
        Wątek nie miał być śmieszny.Założono je z myślą o tym,że jest już
        nudny bo tak często wertowany.
        • semida Powiedzmy sobie szczerze 12.06.08, 16:05
          Wątek jest do dupy,bo wertowany sto tysięcy dwieście razy i już żadnych emocji nie dostarcza(moim zdaniem).
          • mma_ramotswe Re: Powiedzmy sobie szczerze 12.06.08, 16:09
            I tu się, semido, mylisz. Właśnie że już się pojawiają pierwsze
            emocje. Aborcja zawsze będzie je wzbudzać - nawet jeśli będzie to
            tysięczny wątek.
            Widzę, że wzięłaś sobie do serca moje poradysmile obecaj mi, że dziś
            napiszesz 100 postówsmile
        • mma_ramotswe Re: Ally 12.06.08, 16:08
          Tak, gabrysiu, miło mi, że tak to odebrałas - tak miało być.
          Ale w sumie - może w śmieszny sie przekształci? Nie miałabym nic
          przeciwko temu.\Bo na jatkę dzisiaj (wyjatkowo) nie mam ochoty
      • mma_ramotswe Re: 14 latka w ciąży - czwartek, 12 czerwca 12.06.08, 16:07
        ally napisała:

        > to ma byc niby smieszne?
        Nie wiem, cyz śmieszne. jestem już zmęczona wałkowaniem tego tematu
        i podciąganiem pod niego po raz setny swoich poglądów na aborcję -
        bo do tego sie w gruncie rzeczy całą "rozmowa" sprowadza. Tak więc
        raczej ironia niż śmiech


        >
        > faktycznie, o czym tu dyskutowac, w koncu lamanie prawa przez
        > lekarzy, ksiedza i innych swirow przy przyzwoleniu "liberalnego"
        > rzadu to maly pikus, zwlaszcza ze chodzi tylko o zycie jakiejs
        > gowniary.
        > dzizas.
        No widzisz. Znowu to samo. Zero tolerancji
        • ally Re: 14 latka w ciąży - czwartek, 12 czerwca 12.06.08, 16:09
          a owszem, zero tolerancji dla lamania prawa. szkoda, ze wiekszosc
          mysli inaczej, no ale lata prl-u robia swoje.
          • mma_ramotswe Re: 14 latka w ciąży - czwartek, 12 czerwca 12.06.08, 16:10
            tak, tak, odpocznij sobie, kobieto, uspokój się i nie denerwuj się.
            Agresja do niczego nie prowadzi
            • ally Re: 14 latka w ciąży - czwartek, 12 czerwca 12.06.08, 16:13
              taaa, bo denerwowanie sie nie jest trendi? wink problem w tym, ze tu
              jest sie czym denerwowac; jesli tego nie rozumiesz, powinnas wrocic
              do szkoly na zajecia z wos-u.
              • mma_ramotswe Re: 14 latka w ciąży - czwartek, 12 czerwca 12.06.08, 16:15
                ally napisała:

                > taaa, bo denerwowanie sie nie jest trendi? wink
                Ja tam starej daty jetsem i nei mam pojęcia co jest trendi a co cool.


                problem w tym, ze tu
                > jest sie czym denerwowac;
                no jest, tylko: po co? I o tym jest ten wątek


                jesli tego nie rozumiesz, powinnas wrocic
                > do szkoly na zajecia z wos-u.
                nie rozumiem i do szkoły chętnie wrócę. choć wosu nie miałam
          • gabrysia5 Ally trochę dystansu 12.06.08, 16:12
            Jak wyżej. Łamnie prawa podejrzewam - nie podoba sie nikomu i
            wszyscy myślą podobnie jak ty. Tylko w tym wątku chodzi zupełnie o
            coś innego.O nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuude i wertowanie tego
            samego tematu milion razy.Nie widzisz ironii??
            • ally Re: Ally trochę dystansu 12.06.08, 16:14
              widze. i uwazam, ze problem jest zbyt powany, by sobie radosnie
              ironizowac.
              • mma_ramotswe no dobrze 12.06.08, 16:16
                Masz rację. Nie ironizujmy. Pogryźmy się.
                Zaczynam:
                Nie masz prawa tak mówić! Tu chodzi o życie!!
            • mma_ramotswe Re: Ally trochę dystansu 12.06.08, 16:16
              gabrysia5 napisała:

              > Jak wyżej. Łamnie prawa podejrzewam - nie podoba sie nikomu
              nieprawda. mnie sie podoba. Jak stoi znak: maksymalna dopuszczalna
              prędkość 50 km/h, to noga jakoś sama wciska gaz


              i
              > wszyscy myślą podobnie jak ty. Tylko w tym wątku chodzi zupełnie o
              > coś innego.O nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuude i wertowanie tego
              > samego tematu milion razy.Nie widzisz ironii??
              O to tosmile
          • semida Re: 14 latka w ciąży - czwartek, 12 czerwca 12.06.08, 16:12
            Ja nioe znam lat prl-u,ale nie uważam że stosowanie się do naszego(POLSKIEGO!)prawa jest stosowne.
            Moim zdaniem nasze preawo pozostawia wiele(bardzo wiele)do życzenia.I nie tylko moim zdaniem.
            I nie tylko zdaniem mojego środowiska.
            I n ie tylko zdaniem mnijszości Polaków.
            Zdaniem większości że tak się wyrażę.
            • mma_ramotswe Re: 14 latka w ciąży - czwartek, 12 czerwca 12.06.08, 16:17
              Kurczę, semida, no naprawde kwiecisty post. Muszę go przezcytać
              jeszcze raz co by zrozumieć
              • semida Re: 14 latka w ciąży - czwartek, 12 czerwca 12.06.08, 16:33
                No nie zrozumiesz go.Ja sama nie rozumiem.Pies mi nalał na samej wykładzinie.Co starłam kawałek to pisałam kilka wyrazów.I wyszło jak wyszłosmile
        • semida Re: 14 latka w ciąży - czwartek, 12 czerwca 12.06.08, 16:10
          A tam tolerancja(z tego co wiem,nie powinno się zaczynac zdania od"a"smile)
          Na tym forum masz i tolerancję, i nietolerancję,i Bóg wie co jeszcze.
          Forum ogólnopolskie,nie spodziewaj się tolerancji dla wszystkich i dla wszystkiegosmile
          • mma_ramotswe Re: 14 latka w ciąży - czwartek, 12 czerwca 12.06.08, 16:11
            Ja w ogóle nie jestem tolerancyjna (od "ja" też się nie powinno
            zaczynać, chyba, że "Ja, Klaudiusz")
            • semida Re: 14 latka w ciąży - czwartek, 12 czerwca 12.06.08, 16:14
              Ja(!) nie będę się zajmowała prawem mniejszoścismile
              Ja(!)jestem samolubną egoistką i większoś zdań zaczynam od"Ja"smile
              • mma_ramotswe Re: 14 latka w ciąży - czwartek, 12 czerwca 12.06.08, 16:18
                Znam osobę, która nawet w środku zdania "Ja" pisze z wielkiej
                literysmile
                • gabrysia5 mma_ramotswe 12.06.08, 16:27
                  Coś sie tak tego "ja" uczepiła?
                  • semida Re: mma_ramotswe 12.06.08, 16:36
                    Ano bo mma_ramotswe ma własne "JA"wink
                  • mma_ramotswe Re: mma_ramotswe 12.06.08, 18:10
                    Z natury czepliwa jestem. Jak się czegoś można uczepić, to why not?
                • semida Re: 14 latka w ciąży - czwartek, 12 czerwca 12.06.08, 16:35
                  Widocznie dla tej osoby własne"Ja"ma Wielkie znaczeniewink
                  • gabrysia5 Re: 14 latka w ciąży - czwartek, 12 czerwca 12.06.08, 16:37
                    Acha.To ja też chce mieć własne "ja". Zawsze to coś nowego -własnego
                    do kolekcji.Hahah.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka