mma_ramotswe 12.06.08, 13:59 dziś chyba jeszcze nikt nie założył wątku na ten temat, prawda? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
semida Re: 14 latka w ciąży - czwartek, 12 czerwca 12.06.08, 14:06 Godzinę jeszcze dodaj,bo za następną może by już inny wątek na tern temat. Odpowiedz Link Zgłoś
niya Re: 14 latka w ciąży - czwartek, 12 czerwca 12.06.08, 14:10 semida, dobre . Nie można w jednym wątku na ten temat pisać? to wciąz ta sama dziewczynka i ten sam problem Odpowiedz Link Zgłoś
mma_ramotswe Re: 14 latka w ciąży - czwartek, 12 czerwca 12.06.08, 15:42 Koleżanka mojej córki jest w ciąży. Ale ona ma 15 lat, to pewnie stara Odpowiedz Link Zgłoś
blanka_32 Re: 14 latka w ciąży - czwartek, 12 czerwca 12.06.08, 15:46 Co chwile teraz będa tematy o nastolatkach w ciąży, aborcji nastolatek, seksie nastolatek Bosz, dajcie na luz Odpowiedz Link Zgłoś
mma_ramotswe Re: 14 latka w ciąży - czwartek, 12 czerwca 12.06.08, 15:47 i własnie o to mi chodziło Zeby pokażać, że przegięcie z tymi tematami Kurczę, myślałam, że to czytelne Odpowiedz Link Zgłoś
gabrysia5 tak 12.06.08, 15:59 Dla mnie czytelne.Miedzy wierszami wyczytałam ironię. Odpowiedz Link Zgłoś
ally Re: 14 latka w ciąży - czwartek, 12 czerwca 12.06.08, 16:02 to ma byc niby smieszne? faktycznie, o czym tu dyskutowac, w koncu lamanie prawa przez lekarzy, ksiedza i innych swirow przy przyzwoleniu "liberalnego" rzadu to maly pikus, zwlaszcza ze chodzi tylko o zycie jakiejs gowniary. dzizas. Odpowiedz Link Zgłoś
gabrysia5 Ally 12.06.08, 16:03 Wątek nie miał być śmieszny.Założono je z myślą o tym,że jest już nudny bo tak często wertowany. Odpowiedz Link Zgłoś
semida Powiedzmy sobie szczerze 12.06.08, 16:05 Wątek jest do dupy,bo wertowany sto tysięcy dwieście razy i już żadnych emocji nie dostarcza(moim zdaniem). Odpowiedz Link Zgłoś
mma_ramotswe Re: Powiedzmy sobie szczerze 12.06.08, 16:09 I tu się, semido, mylisz. Właśnie że już się pojawiają pierwsze emocje. Aborcja zawsze będzie je wzbudzać - nawet jeśli będzie to tysięczny wątek. Widzę, że wzięłaś sobie do serca moje porady obecaj mi, że dziś napiszesz 100 postów Odpowiedz Link Zgłoś
mma_ramotswe Re: Ally 12.06.08, 16:08 Tak, gabrysiu, miło mi, że tak to odebrałas - tak miało być. Ale w sumie - może w śmieszny sie przekształci? Nie miałabym nic przeciwko temu.\Bo na jatkę dzisiaj (wyjatkowo) nie mam ochoty Odpowiedz Link Zgłoś
mma_ramotswe Re: 14 latka w ciąży - czwartek, 12 czerwca 12.06.08, 16:07 ally napisała: > to ma byc niby smieszne? Nie wiem, cyz śmieszne. jestem już zmęczona wałkowaniem tego tematu i podciąganiem pod niego po raz setny swoich poglądów na aborcję - bo do tego sie w gruncie rzeczy całą "rozmowa" sprowadza. Tak więc raczej ironia niż śmiech > > faktycznie, o czym tu dyskutowac, w koncu lamanie prawa przez > lekarzy, ksiedza i innych swirow przy przyzwoleniu "liberalnego" > rzadu to maly pikus, zwlaszcza ze chodzi tylko o zycie jakiejs > gowniary. > dzizas. No widzisz. Znowu to samo. Zero tolerancji Odpowiedz Link Zgłoś
ally Re: 14 latka w ciąży - czwartek, 12 czerwca 12.06.08, 16:09 a owszem, zero tolerancji dla lamania prawa. szkoda, ze wiekszosc mysli inaczej, no ale lata prl-u robia swoje. Odpowiedz Link Zgłoś
mma_ramotswe Re: 14 latka w ciąży - czwartek, 12 czerwca 12.06.08, 16:10 tak, tak, odpocznij sobie, kobieto, uspokój się i nie denerwuj się. Agresja do niczego nie prowadzi Odpowiedz Link Zgłoś
ally Re: 14 latka w ciąży - czwartek, 12 czerwca 12.06.08, 16:13 taaa, bo denerwowanie sie nie jest trendi? problem w tym, ze tu jest sie czym denerwowac; jesli tego nie rozumiesz, powinnas wrocic do szkoly na zajecia z wos-u. Odpowiedz Link Zgłoś
mma_ramotswe Re: 14 latka w ciąży - czwartek, 12 czerwca 12.06.08, 16:15 ally napisała: > taaa, bo denerwowanie sie nie jest trendi? Ja tam starej daty jetsem i nei mam pojęcia co jest trendi a co cool. problem w tym, ze tu > jest sie czym denerwowac; no jest, tylko: po co? I o tym jest ten wątek jesli tego nie rozumiesz, powinnas wrocic > do szkoly na zajecia z wos-u. nie rozumiem i do szkoły chętnie wrócę. choć wosu nie miałam Odpowiedz Link Zgłoś
gabrysia5 Ally trochę dystansu 12.06.08, 16:12 Jak wyżej. Łamnie prawa podejrzewam - nie podoba sie nikomu i wszyscy myślą podobnie jak ty. Tylko w tym wątku chodzi zupełnie o coś innego.O nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuude i wertowanie tego samego tematu milion razy.Nie widzisz ironii?? Odpowiedz Link Zgłoś
ally Re: Ally trochę dystansu 12.06.08, 16:14 widze. i uwazam, ze problem jest zbyt powany, by sobie radosnie ironizowac. Odpowiedz Link Zgłoś
mma_ramotswe no dobrze 12.06.08, 16:16 Masz rację. Nie ironizujmy. Pogryźmy się. Zaczynam: Nie masz prawa tak mówić! Tu chodzi o życie!! Odpowiedz Link Zgłoś
mma_ramotswe Re: Ally trochę dystansu 12.06.08, 16:16 gabrysia5 napisała: > Jak wyżej. Łamnie prawa podejrzewam - nie podoba sie nikomu nieprawda. mnie sie podoba. Jak stoi znak: maksymalna dopuszczalna prędkość 50 km/h, to noga jakoś sama wciska gaz i > wszyscy myślą podobnie jak ty. Tylko w tym wątku chodzi zupełnie o > coś innego.O nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuude i wertowanie tego > samego tematu milion razy.Nie widzisz ironii?? O to to Odpowiedz Link Zgłoś
semida Re: 14 latka w ciąży - czwartek, 12 czerwca 12.06.08, 16:12 Ja nioe znam lat prl-u,ale nie uważam że stosowanie się do naszego(POLSKIEGO!)prawa jest stosowne. Moim zdaniem nasze preawo pozostawia wiele(bardzo wiele)do życzenia.I nie tylko moim zdaniem. I nie tylko zdaniem mojego środowiska. I n ie tylko zdaniem mnijszości Polaków. Zdaniem większości że tak się wyrażę. Odpowiedz Link Zgłoś
mma_ramotswe Re: 14 latka w ciąży - czwartek, 12 czerwca 12.06.08, 16:17 Kurczę, semida, no naprawde kwiecisty post. Muszę go przezcytać jeszcze raz co by zrozumieć Odpowiedz Link Zgłoś
semida Re: 14 latka w ciąży - czwartek, 12 czerwca 12.06.08, 16:33 No nie zrozumiesz go.Ja sama nie rozumiem.Pies mi nalał na samej wykładzinie.Co starłam kawałek to pisałam kilka wyrazów.I wyszło jak wyszło Odpowiedz Link Zgłoś
semida Re: 14 latka w ciąży - czwartek, 12 czerwca 12.06.08, 16:10 A tam tolerancja(z tego co wiem,nie powinno się zaczynac zdania od"a") Na tym forum masz i tolerancję, i nietolerancję,i Bóg wie co jeszcze. Forum ogólnopolskie,nie spodziewaj się tolerancji dla wszystkich i dla wszystkiego Odpowiedz Link Zgłoś
mma_ramotswe Re: 14 latka w ciąży - czwartek, 12 czerwca 12.06.08, 16:11 Ja w ogóle nie jestem tolerancyjna (od "ja" też się nie powinno zaczynać, chyba, że "Ja, Klaudiusz") Odpowiedz Link Zgłoś
semida Re: 14 latka w ciąży - czwartek, 12 czerwca 12.06.08, 16:14 Ja(!) nie będę się zajmowała prawem mniejszości Ja(!)jestem samolubną egoistką i większoś zdań zaczynam od"Ja" Odpowiedz Link Zgłoś
mma_ramotswe Re: 14 latka w ciąży - czwartek, 12 czerwca 12.06.08, 16:18 Znam osobę, która nawet w środku zdania "Ja" pisze z wielkiej litery Odpowiedz Link Zgłoś
mma_ramotswe Re: mma_ramotswe 12.06.08, 18:10 Z natury czepliwa jestem. Jak się czegoś można uczepić, to why not? Odpowiedz Link Zgłoś
semida Re: 14 latka w ciąży - czwartek, 12 czerwca 12.06.08, 16:35 Widocznie dla tej osoby własne"Ja"ma Wielkie znaczenie Odpowiedz Link Zgłoś
gabrysia5 Re: 14 latka w ciąży - czwartek, 12 czerwca 12.06.08, 16:37 Acha.To ja też chce mieć własne "ja". Zawsze to coś nowego -własnego do kolekcji.Hahah. Odpowiedz Link Zgłoś