mamulinka2 26.02.09, 11:02 Dziewczyny co robią dzieci podczas spotkań czwartkowych klubu młodej mamy? Chodzi mi o to czy ktoś się nimi zajmuje czy bawią się same? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
blue_belle Re: Pytanie o zajęcia w Kangurku 26.02.09, 11:28 bawią się same. ale jest możliwość dogadania się z Panią i wtedy ona coś przygotuje dla dzieci. wtedy kosztuje 10zł a nie 8. ale to zależy od nas czy chcemy czy nie. a ponieważ to dopiero niedawno zastartowało to stwierdziłyśmy żeby się dzieci z miejscem oswoiły bo jest na tyle zajmujące że póki co nie trzeba im nic wymyślać. w sumie ja to bym tego nie nazwała zajęciami. bo generalnie dzieci się zajmują sobą i jest trochę spokoju że można wypić kawę i pogadać. więc to ten klub młodej mamy a dzieci samopas ;-D a pytasz bo się wybierasz? Odpowiedz Link Zgłoś
mamulinka2 Re: Pytanie o zajęcia w Kangurku 26.02.09, 14:55 chciałabym sie wybrać ale rozważam jeszcze ofertę ze strony www.fantazjowo.pl - chodzi mi o zajęcia "świat fantazji" Odpowiedz Link Zgłoś
dorlab3 Re: Pytanie o zajęcia w Kangurku 26.02.09, 15:30 Cześć dziewczyny jeśli moja Oleńka się obudzi przed 17-tą i uda mi się jej wcisnąć coś do jedzenia to przyjedziemy, namówiłam też koleżankę i jej córeczkę Liliankę (nasze dzieciaczki są z maja 2007). Odpowiedz Link Zgłoś
blue_belle ad. fantazjowo 27.02.09, 22:04 poczytałam tą ich stronkę. można przyznać że ofertę mają dość imponującą. do tego są rzut beretem od miejsca gdzie mieszkam. ale.... głównie mają zajęcia skierowane do starszych dzieci. do tego mają zajęcia dość drogie. a co już mi się wcale nie podoba i w sumie dyskwalifikuje to to że karnety są ważne przez miesiąc a później nie. czyli moim zdaniem jest to nieuczciwe zagranie. bo wiadomym jest że dzieci chorują i to dość dużo - a już szczególnie przedszkolaki dla których mają większość oferty. więc jeśli kupujesz karnet to jaką masz pewność że na drugi dzień dziecko nie zachoruje i będzie siedzieć w domu 3 tygodnie a karnecik przepada (chyba tylko jedne zajęcia można sobie przenieść na kolejny miesiąc co nie jest żadnym rozwiązaniem jak dla mnie bo i tak mi przepada połowa kasy). a mało tego to mając dziecko z katarem pewnie niejeden i tak pójdzie na zajęcia właśnie z racji tego że przepadają wejścia. więc tym sposobem pozaraża inne dzieci. bo w sumie lepiej iść z katarem i liczyć że może nikt się nie zarazi niż stracić 30zeta no nie? tak więc podsumowując - może i oferta jest ciekawa, może i to wygląda tak fajnie jak opisują ale forma płatność moim zdaniem jest nie do końca uczciwa i w moim przypadku - biorąc pod uwagę uczestnictwo dzieci - nie do przyjęcia. jeśli ktoś ma zamiar mnie linczować za dyskredytację tego fantazjowo to przypominam że mam prawo wyrazić swoją opinię na ten temat i to zrobiłam............ Pozdrawiam ;-D Odpowiedz Link Zgłoś
blue_belle Re: ad. fantazjowo 27.02.09, 22:26 i nie chcę być niemiła. ale właśnie przeczytałam sobie regulamin fantazjowo. bo mnie nurtowało dokładnie jak to jest z tymi karnetami. to prawdę mówiąc za głowę się złapałam. do głowy by mi nie przyszło takich rzeczy dawać w regulaminie. a już niektóre punkty są tragicznym nieporozumieniem. np. to że tylko pierwszy raz można zapłacić za zajęcia normalnie a później trzeba wykupić karnet o którym pisałam że przepada (tylko jedne zajęcia można przenieść). zwykły skandal i wyłudzanie pieniędzy - bo w sumie nie ma nic pewniejszego niż to że dzieci chorują. do tego taki punkt że jak przyjdzie tylko dwoje dzieci to zajęcia się nie odbywają, nie można robić dzieciom zdjęć bez zgody osoby prowadzącej..... do tego takie punkty że nie wolno korzystać z komórek, laptopów, jeść pić....... trochę tego za duuuużo. pewnie nie przestrzegają tego tak bardzo sumiennie jak to zostało napisane ale i tak przesadzone. no w każdym razie jak dla mnie to ta imprezka odpada zupełnie... Odpowiedz Link Zgłoś
mamulinka2 Re: ad. fantazjowo 04.03.09, 13:45 przemyslałam to blue-belle i chyba masz rację; nie pasuje mi tez za bardzo pani właścicielka - rozmowa przez telefon nie nastawiła mnie pozytywnie Odpowiedz Link Zgłoś
blue_belle Re: ad. fantazjowo 04.03.09, 22:15 ooo ja nie miałam zamiaru jakoś zniechęcać tylko napisałam moje przemyślenia, bo i tak każdy ma wolny wybór. cieszę się jednak jeśli Ci pomogły. a co Ci powiedziała babka przez telefon jeśli można zapytać, co tak Cię zniechęciło? Odpowiedz Link Zgłoś
mamulinka2 Re: ad. fantazjowo 05.03.09, 13:13 wydaje mi sie że jest lekko nawiedzona, nie wiem co sobie wyobraża ale przeszkadzało mi w rozmowie to że niedopuszczając mnie do głosu za wszelka cenę starała sie swoje racje przedstawić, poza tym po głębszym przemyśleniu sprawy myślę że to jednak drogo; robi się już ładnie na dworze to będę chyba zaglądać do was do Kangurka Odpowiedz Link Zgłoś
blue_belle Re: ad. fantazjowo 05.03.09, 21:02 a no to fajnie. czekamy bo ciągle tak jakoś dość mało dzieci. więc przyjdź koniecznie. Odpowiedz Link Zgłoś
sylpiec Re: Pytanie o zajęcia w Kangurku 26.02.09, 15:58 cześć, Karol ma chrypkę więc on nie idzie - ale ja jak najbardziej. Jeśli mój mąż przyjedzie jak należy z pracy (tj. najpóźniej do 16.45) to zwijam się raz dwa i melduję w kangurku. Pomyślałam że Karol ma teraz dość kiepską odporność bo coś jest podejrzany więc on będzie miał swoje zajęcia z tatusiem. A mama WOLNE do zobaczenia! Odpowiedz Link Zgłoś
centrumkangurek Re: Pytanie o zajęcia w Kangurku 26.02.09, 18:18 Witam, Kangurek ma już nową ofertę zajęć dla maluszków. Zainteresowanym mogę przesłać na maila. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
centrumkangurek Re: Pytanie o zajęcia w Kangurku 26.02.09, 19:36 I jeszcze zachęcam wszystkie mamy które nosiły lub noszą dzieci w chustach do współtworzenia częstochowskiego Klubu Kangura. Spotkanie w sobotę o 11.00. Odpowiedz Link Zgłoś
ala.81 Re: Pytanie o zajęcia w Kangurku 27.02.09, 10:02 ja też proszę o oferte ala-81@wp.pl mam pytanko odnośnie Klubu Kangura, czy spotkania bedą w soboty zawsze? Antka już chustować nie będę, ale drugie dziecko będzie chuścioszkiem, więc jestem baardzo zainteresowana Odpowiedz Link Zgłoś
blue_belle To ja poproszę o tą ofertę. 26.02.09, 21:21 na maila: marta_sp@interia.eu rozumiem że są tam ceny i terminy. z góry dziękuję za wysyłkę i pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
centrumkangurek Re: poproszę ofertę 27.02.09, 22:58 Wszystkie informacje są już przesłane. Jeżeli chodzi o Klub Kangura to póki co musimy znaleźć chętne mamy, które dzieci już nosiły i chcą się podzielić wiedzą. więc jutro spotkanie pierwsze - organizacyjne. Na razie spotkania będą 1 raz w miesiącu (zobaczymy jakie będzie zainteresowanie). Odpowiedz Link Zgłoś