hatake 28.02.10, 13:02 Trojmiasto.pl było szybsze. Oszczędziło mi czekania na tramwaj. Dzięki za super spóźniony news! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: cyryl Oliwa? IP: *.chello.pl 28.02.10, 14:28 Dziwne... Zawsze byłem przekonany, że to skrzyżowanie jest we Wrzeszczu, a Oliwa jest o dwie dzielnice dalej (Strzyża i Przymorze). Ale przecież gazeta jest nieomylna. Od dzisiaj będę mówił, że mieszkam w Oliwie! Odpowiedz Link Zgłoś
zwykly_troll Re: Oliwa? 28.02.10, 16:26 Gość portalu: cyryl napisał(a): > Dziwne... Zawsze byłem przekonany, że to skrzyżowanie jest we Wrzeszczu, a > Oliwa jest o dwie dzielnice dalej (Strzyża i Przymorze). Ale przecież gazeta > jest nieomylna. Od dzisiaj będę mówił, że mieszkam w Oliwie! no widzisz, jakich ciekawych rzeczy się można z gazety dowiedzieć? ;] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pasazer stan gdanskich tramwajow IP: 188.33.147.* 28.02.10, 19:02 Kolejne zdarzenie z powodu (najprawdopodobniej) niesprawnych hamulcow w 105. Dopuki nikt nie zginie pseudokontrole w ZKM beda wygladaly jak wygladaja. Przechodzac dzisiaj kolo jednego z przystankow widzialem zatrzymujacy sie na przystanku tramwaj - zgrzyt hamulcow szynowych, dzwiek awaryjnego dzwonka - to najpopularniejszy sposob hamowania gdanskich skladow typu 105. Jest to powszechnie wiadome, wypadki zdarzaja sie co chwile, ale w raporcie z "kontroli" mamy najlepszy wynik w kraju - 100% sprawnego taboru. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wojtek Wypadek tramwajów we Wrzeszczu. Nie zadziałały ... IP: *.ds.pg.gda.pl 28.02.10, 20:43 na faktytrojmiasto.pl jest wiecej fotek :-) Odpowiedz Link Zgłoś
piot-r serwis ZKM 01.03.10, 01:03 ten sam skład (1323-4), przedtem 1323-4-5, jakies 3 lata temu stracil sterowność, motorniczy nie mial wpływu na tramwaj i nie mogł go zatrzymac - pojazd nie zatrzymał sie na przystanku Pomorska, nie zmienił zwrotnicy, rozpedzony przejechal przez cale skrzyzowanie na czerwonym swietle (przejazdy i przejscia dla pieszych) i zatrzymal sie na innym tramwaju - uderzyl w niego (wagon 1252) . Nikomu nic sie nie stalo. Pisal o tym Michal Tusk, okazalo sie ze w jakichs dokumentach tramwajowych dopuszczających do ruchu brakowalo stron, czesc byla zafalszowana. Tusk sugerowal nieodpowiednie serwisowanie tramwaju. Około rok temu ten sam sklad stracił sterownośc i przy przystanku Jaskowa Dolina nie zatrzymal sie na czerwonym swietle i staranowal na przejeździe jakis samochod. Wczoraj znowu uderzyl w tramwaj i znowu najprawdopodobniej sklad nie reagowal na dzialania motorniczego. Oprócz tego horror dzieje sie w innych wagonach. Pomijam brak ogrzewania, niesprawne drzwi czy hamulce, ale juz zdrzylo sie ze wagony sie rozczepiły w trakcie jazdy, z wagonów w trakcie jazdy odpadają silniki. CO SIE DZIEJE?? Przecież wagony 105 N nie sa bardzo stare, są młodsze od dortmundów, a jak wygladaja wszyscy wiemy. Ja ze swojej strony dziekuje Bogu ze zadowolona z siebie dyrekcja zkm nie zarządza żadna linią lotniczą. Mam jednak pytanie - do wladz miasta. Jak długo jeszcze będziecie tolerować niekompetencję dyrekcji ZKM? Odpowiedz Link Zgłoś
piot-r znalazłem profesjonalny opis 01.03.10, 01:30 za gdanskietramwaje.pl news z 2008: W piątek 25 lipca, około godziny 15:30 doszło do poważnego wypadku z udziałem składu 1323+1324+1325 (linia 6, kierunek Jelitkowo) na skrzyżowaniu alei Grunwaldzkiej i Wojska Polskiego. Tramwaj ze znaczną prędkością uderzył w auta stojące na zachodniej jezdni al. Grunwaldzkiej. Uszkodzone zostały 4 samochody, 2 ranne osoby przewieziono do szpitala. Przyczyną wypadku był całkowity zanik sterowania w składzie 1323+1324+1325 - mimo usilnych prób zatrzymania tramwaju hamulce nie zostały załączone. Skład wjechał na skrzyżowanie tocząc się z prędkością ok. 30 km/h. Warto podkreślić, że z tej samej przyczyny doszło do zderzenia w listopadzie 2005 na skrzyżowniu Pomorskiej i Chłopskiej. Ten sam skład (bez wagonu 1325) wykonywał kurs na linii 2. W skutek zaniku sterowania niemożliwe było przełożenie zwrotnicy Oliwa Jelitkowo i zatrzymanie tramwaju. Skład pojechał w kierunku Oliwy po czym uderzył w tył zestawu 105Na #1251+1252 na przystanku Gospody i moje trzy grosze Po pierwszym wypadku, mial byc opublikowany raport o stanie gdanskich tramwajów, nie zostal opublikowany nigdy. GDAŃSKIE TRAMWAJE SA POJAZDAMI NIEBEZPIECZNYMI i nikogo to nie interesuje mimo duzej ilosci incydentow. W duzych miastach transport miejski jest jednym z priorytetow prezydentow miast. O priorytetach gdańskiego prezia przez grzecznosć nie wspomne. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jd Re: serwis ZKM IP: *.eti.pg.gda.pl 01.03.10, 09:16 No a w tym wypadku skład zawinił staniem na przystanku. Ehhh, profesjonalizm komentujących. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: s czytanie ze zrozumieniem tych z ETI IP: *.static.maxnet.net.pl 01.03.10, 10:09 jeszcze raz przeczytaj artykuł. stał N8C, jechał trefny 1323. swoją drogą nóż się w kieszeni otwiera jak się czyta historię tego wagonu... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hermenegilda Jaga Wypadek tramwajów we Wrzeszczu. Nie zadziałały ... IP: 149.156.58.* 01.03.10, 07:57 Ten "stary" tramwaj 105N jest młodszy niż cudowny Dortmund, ale to tylko szczegół... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sa Wypadek tramwajów a PO co na to? IP: 94.78.189.* 01.03.10, 10:33 przecież rządzi w mieście. A może to Kaczyńscy psują tramwaje hahaha? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Espen nie młotku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.10, 12:03 Tramwaje psują pasażerowie. I chćby ZKM wydawało dziennie 100 mln na ich naprawę hołota i tak je zniszczy. Odpowiedz Link Zgłoś
piot-r młotku 01.03.10, 12:20 zwłaszcza hamulce psują ci wstretni pasazerowie. W ogole odnosze wrazenie ze zkmowi najbardziej przeszkadzaja pasazerowie ... Odpowiedz Link Zgłoś