Gość: gdańszczanka
IP: *.telis.gda.pl
22.02.04, 21:39
TYLKO upomnienie i nagana, dobre??? Jejku przecież ta restrukturyzacja budzi
tyle kontrowersji, nie jest akceptowana przez społeczeństwo w żadnej mierze,
Pan prezydent zapomiał jaką funkcje pełni i szkoda i przerażające jest to,ze
jest takim autokratą, brrr.... Panie PREZYDENCIE APELUJE, O ROZSĄDEK, skoro
Panowie Nocny i Mincwicz popełnili taki bład, to jaką mamy pewność,że nie ma
róznie powaznego błędu w tej restrukturyzacji, dlaczego dobra osobiste i
uprzedzenia góruja nad rozsądkiem w wyborze szkół do restrukturyzacji.
Przyjeto jakies tam kryteria, po czym nie zrobiono analizy porównawczej, nie
przyjeto rzadnej metodologii aby wyciągnąć z tego wnioski, likwiduje się
szkoły, które mają niski koszt utrzymania jednego ucznia, któe maja dużo
chętnych i liczne klasy. "Wrzuca się" je do szkół o bardzo wysokich kosztach
utrzymania, ale Dyrektor to kumpel od np. "piłki". Boże to przecię tak byc
nie może. Zyjemy w kraju demokratycznym i skoro Społeczeństwo Miasta Gdańska
NIE WYRAŻA ZGODY NA TAKA RESTUKTURYZACJĘ