IP: *.gwsh.gda.pl / 153.19.97.* 26.04.04, 19:35
Zgadzam się z Tobą w pełni,również uważam iż jest to ta ze stron która myśli
o nas studentach i o Uczelni.To właśnie on jest Osobą,która stworzyła Naszą
Uczelnie i nadała jej taki a nie inny teraz"paskudzony"wizerunek.Jedno jest
zastanawiające czy WYKŁADOWCY nie powinni wykonać jakis może demonstacyjny
czyn na to liczyłem,a może my studenci powinnismy się zjednoczyć i zabrać
głośno głos w całej tej sprawie!!!!!!!!!!!!!
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka