Gość: ;x IP: *.lokis.net.pl 03.03.11, 14:37 Do 21-go roku życia w poprawczaku, a reszte z 12-tu lat w pierdlu. Chociaż pewnie po tygodniu mieliby dosyć. Współwięźniowie chętnie powtórzyliyby na nich te zabawy. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: gosc Sąd: przez molestowanie Ania popełniła samobójstwo IP: *.as43234.net 03.03.11, 15:26 Gdzie byl pedagog, wychowawca klasy, dyrekcja szkoly, koledzy i kolezanki Ani ?Nie tylko sady sa nie wydolne i nieudolne ale i szkoly! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: f Re: Sąd: przez molestowanie Ania popełniła samobó IP: *.upc-d.chello.nl 03.03.11, 15:29 dlaczego ich nazwiska sa ukryte, skoro zostal uznani winnymi? Odpowiedz Link Zgłoś
andello Re: Sąd: przez molestowanie Ania popełniła samobó 03.03.11, 20:35 Gość portalu: f napisał(a): > dlaczego ich nazwiska sa ukryte, skoro zostal uznani winnymi? ich nazwiska i mordy powinny być w gazetach i w internecie !!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KrewZalewa Re: Sąd: przez molestowanie Ania popełniła samobó IP: 2.102.130.* 03.03.11, 23:03 W Wielkiej Brytanii publikowane są imiona, nazwiska, adresy (nazwa ulicy, miasto) i zdjęcia przestępców. W Polsce ochrona danych osobowych chroni nie te dane co trzeba. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: XYZ Sąd: przez molestowanie Ania popełniła samobójstwo IP: *.187.244.22.ip.abpl.pl 03.03.11, 15:46 O co bić pianę...mała szkodliwość społeczna czynu....Chłopcy na pewno się poprawią i będą głęboko żałowali za to co zrobili.Nie można im łamać życia więzieniem....Dozór kuratorski to też lekka przesada...młodzi są, może to ich stresować...ach to prawo Odpowiedz Link Zgłoś
andello Re: Sąd: przez molestowanie Ania popełniła samobó 03.03.11, 20:37 Gość portalu: XYZ napisał(a): > O co bić pianę...mała szkodliwość społeczna czynu....Chłopcy na pewno się popra > wią i będą głęboko żałowali za to co zrobili.Nie można im łamać życia więzienie > m....Dozór kuratorski to też lekka przesada...młodzi są, może to ich stresować. > ..ach to prawo co ty pieprzysz? ja bym ich zagazował. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Sąd: przez molestowanie Ania popełniła samobó IP: *.dynamic.chello.pl 03.03.11, 15:56 skilować sku...synów! Odpowiedz Link Zgłoś
andello Re: Sąd: przez molestowanie Ania popełniła samobó 03.03.11, 20:36 Gość portalu: ja napisał(a): > skilować sku...synów! jestem za. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxx Sąd: przez molestowanie Ania popełniła samobójstwo IP: *.ip.netia.com.pl 03.03.11, 15:56 a pan Szarzała nie organizuje pod sądem protestu? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: patafian Sąd: przez molestowanie Ania popełniła samobójstwo IP: *.ydp.com.pl 03.03.11, 16:03 Mam nadzieję, że "chłopcy" mają na tyle świadomości by do końca życia cierpieć katusze przez to, że doprowadzili tę dziewczynkę do śmierci... Odpowiedz Link Zgłoś
olias Re: Sąd: przez molestowanie Ania popełniła samobó 03.03.11, 19:39 wątpię. nie widziałeś jednego z ich ojców. Burak. Oni do tej pory nie rozumieją dlaczego sąd ich przesladował. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ana Re: Sąd: przez molestowanie Ania popełniła samobó IP: *.145.246.94.ip4.artcom.pl 04.03.11, 10:17 Nie, ci chłopcy nie będą cierpieć żadnych katuszy, skoro łatwo było im robić, to co robili. To leży w charakterze, mój syn nigdy nie dopuściłby się takiego czynu wobec koleżanki. Odpowiedz Link Zgłoś
logiks Sąd: przez molestowanie Ania popełniła samobójstwo 03.03.11, 16:23 macie szczęście wąsate dzieciaki że to nie moje dziecko !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obserwator Sąd: przez molestowanie Ania popełniła samobójstwo IP: *.play-internet.pl 03.03.11, 18:23 no cóż media znowu nie rzetelne prokurator wycofał się z molestowania sexualnego oraz z gwałtu zbiorowego oskarżenie objeło tylko znęcanie sie psychiczne i fizyczne za co powinni zamknąc wiekszośc uczniów większości szkół jak łatwo wydawać opinie nie znając wszystkich szczegółów sprawy i opierając sie tylko na tym co piszą media niestety nie rzetelne żądne sensacji Odpowiedz Link Zgłoś
dd1987 Re: Sąd: przez molestowanie Ania popełniła samobó 03.03.11, 18:40 Naiwni myslą ze zawsze wszystko jest czarne albo białe chyba istotą demokracji jest to ze istnieje domniemanie niewinności, a większość chciała by tu domniemanie winy chociaż sprawy nie zna. Żenujące Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ? Re: Sąd: przez molestowanie Ania popełniła samobó IP: *.play-internet.pl 03.03.11, 22:12 Jakie domniemanie niewinności jak sąd uznał ich właśnie winnymi? Wiesz co komentujesz chociaż? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: Sąd: przez molestowanie Ania popełniła samobó IP: *.range81-158.btcentralplus.com 03.03.11, 18:46 niestety masz racje,takie rzeczy dzieja sie w szkolach,patrz nizej.Nikt o tym nie mowi.Dzieciaki(zwaszcza chlopcy) w wieku dorastania roznie reaguja na rozwoj seksualny.Jedni masturbuja sie na lekcjach,inni symuluja gwalty.Do podstawowki chodzilam dawno temu a juz wtedy takie rzeczy mialy miejsce.Nie o wszystkim co sie dzieje w szkolnych murach wiedza nauczyciele czy dyrekcja.Latwo jest wydawac wyrok siedzac przy kompie i piszac o cudzych dzieciach.Oni juz zostali ukarani,beda musieli zyc ze swiadomoscia pozbawienia kogos zycia przez wlasna glupote i niepohamowany poped. Odpowiedz Link Zgłoś
andello Re: Sąd: przez molestowanie Ania popełniła samobó 03.03.11, 20:40 nie zostali ukarani, śmieją się, że im się upiekło, a sąd dał się nabrać wraz z prokuraturą. Odpowiedz Link Zgłoś
andello Re: Sąd: przez molestowanie Ania popełniła samobó 03.03.11, 20:38 Gość portalu: obserwator napisał(a): > no cóż media znowu nie rzetelne > prokurator wycofał się z molestowania sexualnego oraz z gwałtu zbiorowego > oskarżenie objeło tylko znęcanie sie psychiczne i fizyczne za co powinni > zamknąc wiekszośc uczniów większości szkół > jak łatwo wydawać opinie nie znając wszystkich szczegółów sprawy i opierają > c sie tylko na tym co piszą media niestety nie rzetelne żądne sensacji bo prokurator jak sąd, kawał chu.ja Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ? Re: Sąd: przez molestowanie Ania popełniła samobó IP: *.play-internet.pl 03.03.11, 22:06 > oskarżenie objeło tylko znęcanie sie psychiczne i fizyczne za co powinni > zamknąc wiekszośc uczniów większości szkół TYLKO znęcanie? W pięciu na dziewczynę, to jest twoim zdaniem norma na która należy przymykać oko? Bo inni też tak robią? To już kompletny bezsens. To, że zjawisko jest powszechne, nie oznacza, ze ma być akceptowane. Jesli ty je akceptujesz to twój problem. Odpowiedz Link Zgłoś
aquila.dee kpina 03.03.11, 18:34 za molestowanie nadzor kuratora. proste, niech sie glupio bawia dalej, niech ktomus innemu zrujnuja zycie. kara powinna byc taka zeby sie jej bac a nie zeby sobie z prawa robic jaja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: Sąd: przez molestowanie Ania popełniła samobó IP: *.range81-158.btcentralplus.com 03.03.11, 18:40 nie chce ich bronic ani usprawiedliwiac ale chlopaki juz zostali ukarani.Lata ciegania sie po sadach,wstyd jaki przyniesli rodzinie a przede wszystkim wyrzuty sumienia z jakimi beda musieli zyc do konca swoich dni.Nie sadze,zeby byli wypaczonym elementem.Takie glupie zachowania zadrzaja sie chlopcom w ich wieku.Takie rzeczy dzieja sie w szkolach.nikt o tym nie mowil dopoki nie doszlo do tragedii. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dex Re: Sąd: przez molestowanie Ania popełniła samobó IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.11, 18:53 bulshit. Uczmy wszystkich od dziecka, ze nie beda ponosic konsekwencji za swoje czyny. Na pewno daleko na tym zajedziemy. To juz surowsze kary dostali goscie za zabicie psa. Tak bronmy dalej biednych skruszonych z nisko opuszczonymi glowami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tim Re: Sąd: przez molestowanie Ania popełniła samobó IP: *.121.170-89.rev.gaoland.net 03.03.11, 19:20 Dziwne porownanie, psy nie potrafia popelnic samobojstwa, chociaz cierpia niemniej niz ludzie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: suzanna Re: Sąd: przez molestowanie Ania popełniła samobó IP: *.tktelekom.pl 03.03.11, 19:03 takie rzeczy dzieją się w szkole? owszem, są rózne zachowania seksualne, ale zachowania tych chłopców w niejednym kraju mogłyby być podciągnięte pod gwałt. Uznałabym Twoje tlumacznie, gdyby tu chodziło jedynie o klepanie po posladkach. Ale oni Anię rozebrali i dotykali intymnych miejsc. Myslę, że takie zachownia, na szczęscie póki co, zdarzają się rzadko. A kara powinna być taka, żeby odstraszyła innych potencjalnych zboczeńców. Odpowiedz Link Zgłoś
andello Re: Sąd: przez molestowanie Ania popełniła samobó 03.03.11, 20:41 Gość portalu: suzanna napisał(a): > takie rzeczy dzieją się w szkole? owszem, są rózne zachowania seksualne, ale za > chowania tych chłopców w niejednym kraju mogłyby być podciągnięte pod gwałt. Uz > nałabym Twoje tlumacznie, gdyby tu chodziło jedynie o klepanie po posladkach. A > le oni Anię rozebrali i dotykali intymnych miejsc. Myslę, że takie zachownia, n > a szczęscie póki co, zdarzają się rzadko. A kara powinna być taka, żeby odstras > zyła innych potencjalnych zboczeńców. to nie chłopcy, ale sku....syny, kanalie, powinni siedzieć latami w więzieniu i zdychać. Odpowiedz Link Zgłoś
jeruzalem51 chory wyrok 03.03.11, 19:15 to zadna kara.a powinno byc bezwzgledne wiezienie.Czekano kilka lat,dlaczego? Juz sam fakt rozbierania i dotykania, to kryminalny akt.Powinny byc opublikowane nazwiska kryminalistow,wraz z adresami, oraz rodzicow, niech kazdy zna kto wychowal to ludzkie gowno.Wstyd za kare, ktora nie jest zadna kara, to kpina z wymiaru sprawiedliwosci.Dlaczego nie rozebrac tych typkow i podrzucic wiezniom o wiadomych sklonnosciach do zabawy. Odpowiedz Link Zgłoś
andello Re: chory wyrok 03.03.11, 20:45 bo w polsce nie ma sprawiedliwości albo jest tylko po znajomości i dla wybranych, jakby ludzie znali ich mordy i nazwiska, toby ci młodzi nie dożyli końca roku. ale od czego jest facebook? Kto ma ich foty? wrzucać na FB i podawać adresy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: FUGII Sąd: przez molestowanie Ania popełniła samobójstwo IP: 212.160.159.* 03.03.11, 19:34 Nie prawda.Szkoły wiedzą więcej niż nam się moze wydawać,tylko wolą nie rozstrzasać spraw dla ich "niewygodnych" i taka niestety jest boląca prawda.Oni zostali ukarani??A w jaki to niby sposób?? Czym jest kurator przez kilka lat.Dzięki wyrokowi myślą i myśleć będą, że przyczynienie sie do takiej zbrodni (bo to przez nich, czyjes niewinne dziecko straciło życie) ujdzie im na sucho. "Takie głupie zachowania zdarzaja się chłopcom w ich wieku", naprawdę gorszej bzdury nie słyszałam, powiedzcie to prosto w oczy rodzicom tej dziewczynki. Nie chce mi sie wierzyć, że są wśród nas ludzie mający tyle odwagi i czelności by bronić tych...nawet brak mi słów by ich określić. Odpowiedz Link Zgłoś
olias Sąd: przez molestowanie Ania popełniła samobójstwo 03.03.11, 19:37 to się nawet k... nie chce komentować. w tv pokazywali buraka - jednego z ojców tych wieprzy. nie próbował nawet ukryć radości z wyroku. komentarze adwokatów to prawdiwe perełki - że jaki jest sens karać po 4 latach, trzeba było od razu, a teraz to wieprze są kryształy i mają czyste raciczki i sumienie. i tylko mała Ania leży w ziemi. Ale kogo to obchodzi. chyba ani rodziców, ani rodzin wieprzy ani sądu. RP III. państwo stworzone w oparach wódy w Magdalence. Spij, Aniu, w RP III nie ma miejsca dla Ciebie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: IIIRP Re: Sąd: przez molestowanie Ania popełniła samobó IP: *.tktelekom.pl 03.03.11, 19:54 niepotrzebnie swoją wypowiedz upolityczniłas(łeś). Straciła calą swą wartość. Szkoda. Odpowiedz Link Zgłoś
andello powinno się takich gnoi izolować lub gazować. 03.03.11, 20:34 gnoje powinni iść siedzieć razem z rodzicami, po 10 lat w celach ze zbrodniarzami !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
andello Re: Sąd: przez molestowanie Ania popełniła samobó 03.03.11, 20:34 Gość portalu: ;x napisał(a): > Do 21-go roku życia w poprawczaku, a reszte z 12-tu lat w pierdlu. Chociaż pewn > ie po tygodniu mieliby dosyć. Współwięźniowie chętnie powtórzyliyby na nich te > zabawy. popieram, co to za głupi wyrok? tych sędziów bym wywalił na zbity pysk. Odpowiedz Link Zgłoś
1szczygiel Sąd: przez molestowanie Ania popełniła samobójstwo 03.03.11, 20:59 Szkoda. W wiezieniu by ich poobmacywali i nie tylko. A jacy odwazni !- 5-ciu przeciw jednej dziewczynce. Z takich shmat juz nic dobrego nie bedzie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wojtek To kpiny sądu i prokuratora IP: *.dynamic.chello.pl 03.03.11, 21:19 Z ofiary i ze sprawiedliwości. Gdzie kara za to molestowanie, za de facto zabójstwo dziewczynki? kurator to środek zapobiegawczy przed kolejnym przestępstwem, a nie kara za już popełnione. Bogaty ojciec sprawcy się ... postarał?? Od takich sędziów i prokuratorów bardziej uważają za naganne dokonywanie takich rzeczy - przestępcy, więźniowie. Znaczna część więźniów, gdyby ich wybrać do ławy przysięgłych i dać prawo wydania wyroku, głosowałaby uczciwiej, sprawiedliwiej. Głosowałaby - tak myślę - za porządna karą: poprawczak do 18-tki, potem na minimum trzy lata za kraty do wieku 21. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mim Sąd: przez molestowanie Ania popełniła samobójstwo IP: *.dynamic.chello.pl 03.03.11, 21:23 I co kmioty? Najlepiej do gazu z nimi. A co robicie, by wasze dzieci były dopilnowane? Szkoła, świetlica, zajęcia pozalekcyjne i ścieżka kariery przez WAS wymyślona to wszystko, co możecie dać swoim dzieciom. Lans, dwie lewe ręce do jakiejkolwiek pracy i pretensje do P. Boga, to wszystko, na co was stać. I biadolić na system i szkołę. Kto za was wychowuje wasze dzieci? Wy, a może szkoła, gosposia, czy opiekunka? Kto wam pozwolił 'zrobić/ dziecko nieudacznicy???? Chcieć to nie znaczy móc. Gdzie wasza odpowiedzalność???? To WY powinniście siedzieć na ławie oskarżonych! Odpowiedz Link Zgłoś
hugow Sąd: przez molestowanie 03.03.11, 22:03 za takie zachowanie należy się tylko i wyłącznie kara śmierci - powinna być wykonana przez kamienowanie i to rodzice powinni być zobligowani do tego aby rzucić pierwszymi kamieniami Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: angrusz1 Czyli totalna bezkarność IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.11, 22:32 to tak jakby karą było pogrożenie palcem . I tak to jest w szkołach od samego początku . I taka jest dyscyplina . Bo czym ją wymusić Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adam wsadzic ich do wiezienia a tam wspolwiezniowie IP: 83.209.146.* 03.03.11, 22:42 zrobiliby im to samo co ci zwyrodnielcy zrobili Ani. jestem cieka czy byloby im wtedy wesolo? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jasd Dla niedoinformowanych IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 04.03.11, 00:15 Sprawa trwała długo, bo zmieniła się sędzia prowadząca sprawę. pierwsza sędzia była inna.Sąd musi mieć czas na ocenę dowodów w takiej sprawie gdzie oskarżonych jest kilku podejrzanych. Okazuje się, że Sąd nierychliwy, ale sprawiedliwy, skoro wyrok satysfakcjonuje wszystkie strony. Najbardziej w tym wszystkim tej uczennicy żal. Nikt w tej chwili nie pomyślał o jej rodzicach. Różne historie opowiadali nt przyczyn samobójczej śmierci dziewczynki ( problemy rodzinne, zaburzenia psychiczne, zachowania i emocji, historia rodziny), ale w świetle przedstawionego materiału wygląda, że Sąd dopatrzył się związku pomiędzy wydarzeniami na lekcji feralnego dnia w szkole, a samobójczym zamachem na życie Ani. Hm...Strasznie smutne. W dziennikarskim dossier nic nie ma o zachowaniu i komentarzach władz szkoły, pani nauczycielki, która w czasie lekcji w tym gimnazjum wyszła sobie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ana Re: Dla niedoinformowanych IP: *.145.246.94.ip4.artcom.pl 04.03.11, 10:13 Co ty pierdzielisz. Sąd sprawiedliwy? Czy nadzór kuratorski nad starymi bykami, to wg ciebie sprawiedliwy wyrok? Oni mieli siedzieć w poprawczaku już od co najmniej od trzech lat. A teraz powinna być normalna kara więzienia, najwyżej w zawieszeniu. Ten wyrok zadowolił tylko tych bandytów i ich debilnych rodziców. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: men Osobiście zadbać o sprawiedliwość IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.03.11, 09:11 Po takim wyroku pozostaje rodzicom Ani tylko jedno. Osobiście zadbać o sprawiedliwość. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: grom Sąd: przez molestowanie Ania popełniła samobójstwo IP: *.dynamic.chello.pl 04.03.11, 09:22 Kolejna niewspółmierna kara do popełnionego czynu - wstyd dla sądu!! To po pierwsze. Po drugie skoro w tym kraju nie ma kar adekwatnych do popełnionego czynu to czego się dziwić, że te zwierzęta zachowują się tak, jak się zachowują? Za morderstwa, gwałty sprawy toczą się latami, po czym idą takie patałachy do więzienia na kilka lat, żrą za nasze pieniądze i wychodzą jeszcze gorsi. Kiedy my - zaścianek - dogonimy sąsiednie kraje pod tym względem? Wszechobecne panowanie znieczulicy wśród społeczeństwa, w którym miejscu się zaczyna? Od władz! Po co reagować, skoro i tak zadośćuczynienia za to nie będzie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: swiadek Sąd: przez molestowanie Ania popełniła samobójstwo IP: *.zb.osi.pl 04.03.11, 10:06 kara?? - to śmieszne, to żadna kara te gnojki będą się jeszcze tym popisywać. Mam nadzieje że rodzina ofiary nie pogodzi się z wyrokiem i odwołując się sprawi, że sprawcy zostaną tak dotkliwie ukarani aby nie traktowali tego gwałtu jak przygody życia - co było widoczne na filmie. Najbardziej bulwersujące jest to że sąd zamiast chronić ofiarę chroni przestępców. Jaki ma w tym interes???? A każąc przechodzić rodzinie ofiary jeszcze raz przez taki horror wymiar sprawiedliwości nie tylko krzywdzi tę rodzinę ale również daje przyzwolenie takim młodocianym gwałcicielom do kolejnych ekscesów. Ten wyrok to jakaś farsa, apoteoza przemocy, pochwała gwałtu i morderstwa taka postawa powinna być surowo karana ... Przypominam że ci gó..niarze doprowadzili do śmierci osoby najpierw w sposób bardzo bardzo brutalny łamiąc jej życie Odpowiedz Link Zgłoś