Dodaj do ulubionych

PiS w pierwszych ławkach na mszy u abpa Głódzia

    • wirusx Trzeźwe myślenie, ha ha ha .... 28.03.13, 23:45
      "Nie dał wam Pan Bóg ducha bojaźni, ale mocy i miłości oraz trzeźwego myślenia" - mówił Sławoj Leszek Głódź.
      ---------------------------------------------
      Ha ha ha ha , Sławoj Flaszka Głódź i trzeźwe myślenie, ha ha ha ha ... dowcip dnia !
      • Gość: lulu Re: Franciszku ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.13, 00:06
        w Gdansku modla sie do Zlotego Cielca.
        Zrob cos.
    • shootthemall PiS w pierwszych ławkach na mszy u abpa Głódzia 28.03.13, 23:46
      msza w wykonaniu flaszki, czyli spektakl debila dla rozmodlonych debili
    • Gość: Queserasera Ależ te ścierwa są ohydne! IP: *.traco.pl 29.03.13, 00:00
      BEZKONKURENCYJNIE OHYDNE!
    • Gość: Mini Strant Uzupełnienie przekazu medialnego IP: *.adsl.inetia.pl 29.03.13, 00:09
      A po mszy szacowne pisie gremium udało się do refektarza na tradycyjne "jajeczko" z flaszeczką. Przy wyjściu z katedry służba liturgiczna rozdawała gościom słynne głódziowe actimelki na Wielki Piątek.
    • Gość: kamilpiotr PiS w pierwszych ławkach na mszy u abpa Głódzia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.13, 00:29
      Szkoda ze PO nie poszło się pomodlić!!!
    • sandokanstanu1 PiS w pierwszych ławkach na mszy u abpa Głódzia 29.03.13, 00:46
      Głódź, Jankowski, Rydzyk, Paetz,,,,, sami książęta Kościoła,,,,,,,,a wiecie dlaczego w Poznaniu klerycy mają guziki od sutanny z tyłu?????
    • the_rapist Actimelki warują u nóg pana. 29.03.13, 00:56
      Ciekawe czy arcybiskup flaszkę po mszy postawił.
    • plus_minus_zero i dostali zbiorowego orgazmu! 29.03.13, 00:59
      chwała Panu! [prezesowi]...
    • yani-51 PiS w pierwszych ławkach na mszy u abpa Głódzia 29.03.13, 03:11
      poseł PiS Andrzej Jaworski, który apelował, by w ten sposób wyrazić poparcie dla abpa Głódzia.

      Znaczy sie PiS popiera a l k o h o l i z m wsrod ksiezy i biskupow..?
    • Gość: Alek Kapota Pomieścili się wszyscy pod sutanną? IP: *.31.13.230.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 29.03.13, 04:30
      Nie pobili się o to kto pierwszy ma polać, actimelka podać? Dogodzili mu?
    • Gość: :) Re: PiS w pierwszych ławkach na mszy u abpa Głódz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.13, 04:50
      Kwiat intelektualistów przyszedł na stypę:)
    • prof-antoni obecnosc sprawdzi ojciec dyrektor. 29.03.13, 05:23
      Obroncy Actimelka czesto wspominaja Kwasniewskiego,

      Nie wiedza lub udaja, ze Kwas pil ze Slawojem
    • Gość: flacha PiS w pierwszych ławkach na mszy u abpa Głódzia IP: *.play-internet.pl 29.03.13, 06:32
      Księża, którym zapewne nakazano przybycie na "mszę oczyszającą", aktyw PiS, kojarzący się z aktywem z 1968, który pałował w cywilnych ubraniach studentów, no i Telewizja Trwam, transmitująca tę szopkę.
    • Gość: j€bać pis&fl PiS w pierwszych ławkach na mszy u abpa Głódzia IP: *.gdynia.mm.pl 29.03.13, 06:40
      Dlaczego nikt nie wrzucił granatu? Zdechłoby pisie bydło i flaszka. Taki prezent na święta i na trzecią rocznicę odjaebania kartofla.
    • Gość: jano PiS w pierwszych ławkach na mszy u abpa Głódzia IP: *.dynamic.chello.pl 29.03.13, 06:56
      Błąd w tytule artykułu:
      Nie Głódzia tylko Wódzia
    • angrusz1 Przeprosił 29.03.13, 07:19
      to dobrze ale najpierw on powinien przeprosić i nic więcej . Żadnych komentarzy .
      Niestety komentarze i oskarżenia wobec innych księży były i to oznacza, że abp nie zrozumiał swojego błędu .
      Ten błąd zostanie mu wytknięty dość boleśnie bo papież Franciszek widać nie toleruje takiego zachowania .

      Abp Michalik wspomina, że to było kilkanaście lat temu .
      Czyżby .
      Z tekstu artykułu raczej można wnioskować , że pijaństwo jest dość aktualną sprawą .
      Jeżeli tak to zapewne będą i świadkowie .
    • marcowsky Feldukrat Katz został arcybiskupem 29.03.13, 09:23
      szwejki mu przygrywają na akordeonach a klakierzy ubóstwiają;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka