wirusx Trzeźwe myślenie, ha ha ha .... 28.03.13, 23:45 "Nie dał wam Pan Bóg ducha bojaźni, ale mocy i miłości oraz trzeźwego myślenia" - mówił Sławoj Leszek Głódź. --------------------------------------------- Ha ha ha ha , Sławoj Flaszka Głódź i trzeźwe myślenie, ha ha ha ha ... dowcip dnia ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lulu Re: Franciszku ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.13, 00:06 w Gdansku modla sie do Zlotego Cielca. Zrob cos. Odpowiedz Link Zgłoś
shootthemall PiS w pierwszych ławkach na mszy u abpa Głódzia 28.03.13, 23:46 msza w wykonaniu flaszki, czyli spektakl debila dla rozmodlonych debili Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Queserasera Ależ te ścierwa są ohydne! IP: *.traco.pl 29.03.13, 00:00 BEZKONKURENCYJNIE OHYDNE! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mini Strant Uzupełnienie przekazu medialnego IP: *.adsl.inetia.pl 29.03.13, 00:09 A po mszy szacowne pisie gremium udało się do refektarza na tradycyjne "jajeczko" z flaszeczką. Przy wyjściu z katedry służba liturgiczna rozdawała gościom słynne głódziowe actimelki na Wielki Piątek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kamilpiotr PiS w pierwszych ławkach na mszy u abpa Głódzia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.13, 00:29 Szkoda ze PO nie poszło się pomodlić!!! Odpowiedz Link Zgłoś
sandokanstanu1 PiS w pierwszych ławkach na mszy u abpa Głódzia 29.03.13, 00:46 Głódź, Jankowski, Rydzyk, Paetz,,,,, sami książęta Kościoła,,,,,,,,a wiecie dlaczego w Poznaniu klerycy mają guziki od sutanny z tyłu????? Odpowiedz Link Zgłoś
the_rapist Actimelki warują u nóg pana. 29.03.13, 00:56 Ciekawe czy arcybiskup flaszkę po mszy postawił. Odpowiedz Link Zgłoś
plus_minus_zero i dostali zbiorowego orgazmu! 29.03.13, 00:59 chwała Panu! [prezesowi]... Odpowiedz Link Zgłoś
yani-51 PiS w pierwszych ławkach na mszy u abpa Głódzia 29.03.13, 03:11 poseł PiS Andrzej Jaworski, który apelował, by w ten sposób wyrazić poparcie dla abpa Głódzia. Znaczy sie PiS popiera a l k o h o l i z m wsrod ksiezy i biskupow..? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alek Kapota Pomieścili się wszyscy pod sutanną? IP: *.31.13.230.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 29.03.13, 04:30 Nie pobili się o to kto pierwszy ma polać, actimelka podać? Dogodzili mu? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :) Re: PiS w pierwszych ławkach na mszy u abpa Głódz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.13, 04:50 Kwiat intelektualistów przyszedł na stypę:) Odpowiedz Link Zgłoś
prof-antoni obecnosc sprawdzi ojciec dyrektor. 29.03.13, 05:23 Obroncy Actimelka czesto wspominaja Kwasniewskiego, Nie wiedza lub udaja, ze Kwas pil ze Slawojem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: flacha PiS w pierwszych ławkach na mszy u abpa Głódzia IP: *.play-internet.pl 29.03.13, 06:32 Księża, którym zapewne nakazano przybycie na "mszę oczyszającą", aktyw PiS, kojarzący się z aktywem z 1968, który pałował w cywilnych ubraniach studentów, no i Telewizja Trwam, transmitująca tę szopkę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: j€bać pis&fl PiS w pierwszych ławkach na mszy u abpa Głódzia IP: *.gdynia.mm.pl 29.03.13, 06:40 Dlaczego nikt nie wrzucił granatu? Zdechłoby pisie bydło i flaszka. Taki prezent na święta i na trzecią rocznicę odjaebania kartofla. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jano PiS w pierwszych ławkach na mszy u abpa Głódzia IP: *.dynamic.chello.pl 29.03.13, 06:56 Błąd w tytule artykułu: Nie Głódzia tylko Wódzia Odpowiedz Link Zgłoś
angrusz1 Przeprosił 29.03.13, 07:19 to dobrze ale najpierw on powinien przeprosić i nic więcej . Żadnych komentarzy . Niestety komentarze i oskarżenia wobec innych księży były i to oznacza, że abp nie zrozumiał swojego błędu . Ten błąd zostanie mu wytknięty dość boleśnie bo papież Franciszek widać nie toleruje takiego zachowania . Abp Michalik wspomina, że to było kilkanaście lat temu . Czyżby . Z tekstu artykułu raczej można wnioskować , że pijaństwo jest dość aktualną sprawą . Jeżeli tak to zapewne będą i świadkowie . Odpowiedz Link Zgłoś
marcowsky Feldukrat Katz został arcybiskupem 29.03.13, 09:23 szwejki mu przygrywają na akordeonach a klakierzy ubóstwiają;) Odpowiedz Link Zgłoś