Dodaj do ulubionych

Brawo !ATENEUM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)))))))))

IP: *.gdynia.cvx.ppp.tpnet.pl 07.09.04, 16:11
GWSH reklamuje sie jako szkoła z tradycjami , ale jesli byly tam jakieś
dobre tradycje to stworzyli je ludzie ,ktorzy odeszli ( do ATENEUM) .... ci
którzy zostali probują zamaskować swój jedyny cel jakim jest wyciągnięcie z
tej szkoły jak najwiekszych pieniędzy reklamując się jako oswieceni
dobroczyńcy:PPPPPPP



Obserwuj wątek
    • Gość: Ale Re: Brawo !ATENEUM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:))))) IP: 62.233.169.* 07.09.04, 18:14
      szczera prawda!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka