Dodaj do ulubionych

Humor zydowski:-)

14.11.04, 09:20
Albert, syn muzułmanina i Żydówki, otrzymał wychowanie całkowicie
ateistyczne. Dlatego pewnego dnia pyta się matki:

-Mamo, powiedz mi, jestem Żydem?

- Dlaczego się pytasz? Ogłupili cię w szkole?

- Wcale nie, ale chciałbym wiedzieć. No więc, jestem Żydem?

- Według prawa żydowskiego, ponieważ twoja mama jest Żydowką, też jesteś
Żydem.

- Aaaah!

Albert idzie szybko do ojca i pyta:

- Tato, jestem muzułmaninem?

- Co to znów za historia?

- Mama powiedziała mi że jestem Żydem.

- Nie śmiesz mnie! Według prawa muzułmańskiego, jesteś muzułmaninem,
ponieważ twoj ojciec jest muzułmaninem.

Ojciec, wściekły, idzie do żony i robi jej piekielną awanturę:

- Zdecydowaliśmy razem nie mówić o tym! Wstrząśniemy duszą chłopca! Oprócz
tego, kwestia religii jest sprawą nieaktualną! Etc. etc.

Nagle zwracają się do syna:

Albert, w końcu dlaczego chcesz wiedzieć czy jestes Żydem czy też
muzułmaninem?

- Hmm, bo na dole jest jeden rower, i chciałbym wiedzieć czy mam go ukraść,
czy sprzedać!


shmooz.blog.onet.pl/

Obserwuj wątek
    • Gość: Dante Re: Humor zydowski:-) IP: *.dip0.t-ipconnect.de 14.11.04, 09:57
      To mial byc dowcip czy deklaracja wlasnej mntalnosci?
      • Gość: Dante Re: Humor zydowski:-) IP: *.dip0.t-ipconnect.de 14.11.04, 10:29
        Rabi stoi w brygidzie pod krzyzem i mruczy niezrozumjale pod nosem,
        podchodzi do niego pralat:
        - to jest skandal , prosze natychmiast wyjsc z kosciola,
        - alez ja zu nikomu nieprzeszkadzam, odpowjada Rabi.

        Pralat zrobil sie czerwony jak pomidor i wrzeszczy:
        - wynocha z tad bo zawolam moja obstawe!

        Rabi wystraszony spojrzal na krzyz i mowi:
        -Josha, chodz idziemy, oni tu nas niechca.

        • Gość: wampirek Re: Humor zydowski:-) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.04, 01:21
          dobre Dante, dobre:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka