Gość: les1 IP: *.libre.retevision.es 28.07.02, 18:24 ...smuci i zanudza swoją tanią egzaltacją. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Teddy Re: Czy mamy już dość lucy_z !?! IP: *.libre.retevision.es 28.07.02, 20:58 a może mamy dość i innych??? Odpowiedz Link Zgłoś
lupin3 Re: Czy mamy już dość lucy_z !?! 29.07.02, 00:38 Gość portalu: Teddy napisał(a): > a może mamy dość i innych??? mamy, pomidorow z hiszpani Odpowiedz Link Zgłoś
les1 Re: Czy mamy już dość lucy_z !?! 28.07.02, 21:28 Widze...hmm...Puchatku, ze dzisiaj miales okazje dorwac sie do PC-iaczka?... Co paliles?...a raczej...czego sie nalykales?....dzisiaj?.... Masz , chyba kompleks....malego fistaszka?....bo widze, ze bardzo lubisz sie onanizowac!!!... Nie przejmuj sie...zawsze jeszcze mozesz zmienic ...plec!!!...:-))) Uwazaj na wysypke!!!....od zbyt czestego "trzepania"...:-))) Odpowiedz Link Zgłoś
iwa.ja Re: Czy mamy już dość lucy_z !?! 28.07.02, 22:33 wpisuję się tylko dlatego, żeby pokazać, że ZAWSZE się loguję. Wszystko inne to załosne podróbki. A to retevision... biedactwo... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Carioca Do .....(?) libre..... IP: *.dip.t-dialin.net 28.07.02, 22:36 Czesc ..... (?) IP: *.libre.retevision.es !. Dlaczego tak dlugo milczales/as ? Byles/as niegrzeczny i mamusia nie dala kieszonkowego ?. Rozumiem, za darmo nie wpuszczaja do kawiarenek internetowych :( Juz tesknilam za toba !. Tu wszyscy tacy powazni i uzywaja tylko jednego nicka, nie to co ty ! Tylko ty potrafisz mnie rozsmieszyc, wsrod wszystkich IP numerow jestes tym jedynym i najwiekszym BLAZNEM !. Odpowiedz Link Zgłoś
gatto2pl Re: do podszywacza ES 28.07.02, 23:09 Gość portalu: IP: *.libre.retevision.es napisal > ...smuci i zanudza swoją tanią egzaltacją. tobie natomiast jak widac nie jest brak swojego rodzaju ..mhm...fantazji???:-(( sam do siebie piszesz sam sobie odpowiadasz...to pewnie z braku wokol ciebie ludzi, ktorzy mieliby ochote na jakiekolwiek kontakty z toba... zal mi ciebie...to musi byc straszne...skorzystaj z dobrej rady, ktora juz ktos tobie dal tutaj na forum....a poczujesz sie lepiej! gatto2pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: les1 Re: Czy mamy już dość lucy_z !?! IP: 5.1D* / *.mweb.co.za 29.07.02, 01:22 Juz ...niedlugo...Puchatku...juz niedlugo....cierpliwosci!!!... :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: FredD Re: Czy mamy już dość lucy_z !?! IP: *.proxy.aol.com 29.07.02, 07:31 JA TO BYM lUCY PRZEJ..AL Odpowiedz Link Zgłoś
krzysiek_n NIe karmić trolli 29.07.02, 07:39 ******************************************************************* ******************************************************************* UWAGA GOSCIE FORUM, WKRACZACIE NA TEREN REZERWATU TROLLI. ABY DOWIEDZIEC SIE WIECEJ O TROLLACH, ICH ZACHOWANIU I TRYBIE ZYCIE, PRZECZYTAJ PONIZSZA TABLICE. JEZELI CHCESZ DOWIEDZIEC SIE WIECEJ O TROLACH, W KIOSKU Z PAMIATKAMI NA KONCU TRASY MOZESZ DOSTAC BROSZURY I KSIAZKI O TROLLACH. DZIEKUJEMY ZA STOSOWANIE SIE DO PRZEPISOW REZERWATU, MILEGO DNIA ******************************************************************* ******************************************************************* ----------------------------------------- | Nazwa pospolita: Troll Forumowy | | Nazwa naukowa: Trollus Forumus | | podgatunek: Retevision | ----------------------------------------- ############################################################ # # # CHARAKTERYSTYKA FIZYCZNA: # # # # Pospolity troll forumowy (Forumus Trollicus) to stwor # # mierzacy srednio 1.7m. To nocle futrzaste stworzenie # # wystepuje w prawie kazdym klimacie i szerokosci geogra- # # ficznej. Podstawowe cechy wygladu: bardzo blada cera, # # duze kosciste wypustki nad oczami, mocna czaszka, # # wydatne stawy i charakterystyczny zapach # # # ############################################################ ############################################################ # # # SRODOWISKO: # # # # Wiekszosc trolli spedza godziny dzienne spiac pod duzym # # kamieniem. Niestety naturalne srodowisko trolli jest # # powaznie zagrozone przez przemysl. Wspolczesny troll # # czesto musi sie zadowolic niewielkim kamykiem obrosnie- # # tym mchem. Czesto trolle sa zmuszone do zycia w brudzie # # i nieporzadku, co w polaczeniu z ogolnym brakiem higieny# # wsrod trolli powoduje bardzo nieprzyjemny zapach # # # ############################################################ ############################################################ # # # DIETA I ZYCIE TROLLI # # # # W czasie ich nocnej aktywnosci, pospolity troll podej- # # muje wiele roznych dzialan, najwazniejsza z nich jest # # staranie sie o pozywienie. Najwazniejsza cecha wspolna # # dla roznych odmian i podgatunkow trolli jest ich dieta. # # Trolle do przezycia potrzebuja klotni, przygadywania # # i wnerwiania ludzi. Typowy troll potrzebuje dziennie # # okolo 10 klotni zeby przetrwac. Coraz czestsze uzywanie # # mordplikow albo po prostu ignorowanie troli powoduje # # ze coraz trudniej jest trolom zapewnic sobie podstawy # # egzystencji. # # # ############################################################ ############################################################ # # # ZNANI WROGOWIE: # # # # Niestety, trolle maja wielu wrogow. Do najczesciej spo- # # tykanych zalicza sie poszukiwacz pomocny, pisacz infor- # # mujacy, odpowiadacz zimnoglowi i mordplikacz. # # Odpowiadacz zimnoglowy w zasadzie nie jest wrogiem # # trolla. Trolle sa zazwyczaj obojetne na ich logiczne # # argumenty i wywazone odpowiedzi. Chociaz ich wypowiedzi # # nie zapewniaja trollom takiego samego pozywienia jak # # "klotniacz" albo "wysylacz wnerwiony", to jednak daja # # trollom mozliwosc przezycia. # # # # Najniebezpiecznymi wrogami trolli sa poszukiwacz pomoc- # # ny, pisacz informujacy i mordplikacz. Pospolity troll # # jest uczulony na fakty, prawdziwe dane i poszukiwania. # # Po zetknieciu z niezaprzeczalnymi dowodami i prawdzi- # # wymi danymi skora trolla zaczyna swedziec i piec, po # # czym nastepuje wysypka i bable. Prowadzic to moze do # # utraty skory w rejonie kontaktu, a nawet do utraty kon- # # czyny (w razie dotkniecia niedaleko reki albo nogi). # # Kontakt z danymi i faktami w rejonie twarzy prowadzi # # zazwyczaj do wolnej i bolesnej smierci. Kontakt z wyja- # # tkowo duzymi dawkami faktow i danych moze spowodowac # # chwilowa utrate przytomnosci a nawet trwale zmiany w # # mozgu trolla. # # # # Mordplikacz stanowi bardziej podstepne zagrozenie dla # # trolli. Nie stanowiac bezposredniego zagrozenia, mord- # # plikacz pozbawia trolla kolejnego zrodla pozywienia. # # Niektore trolle wyksztalcily sposoby na oszukanie mord- # # plikacza, zazwyczaj przy pomocy kamuflazu. # # # # Wrogowie trolli w ostatnich latach zebrali straszne # # zniwo, powodujac smierc wielkich hord trolli. Trolle # # jednak rozmnazaja sie szybko i ich populacja jest stala.# # Nie wiadomo jednak jak dlugo ta sytuacja bedzie trwala. # # W koncu naturalni wrogowie i klusownicy moga doprowadzic# # do spadku ilosci trolli. Juz teraz zauwazamy mniejsze # # zroznicowanie gatunkow trolli. Dlatego powstal ten # # rezerwat trolli, aby zapewnic zachowanie trolli nie # # nie tylko w naszej przyszlosci, ale takze w przyszlosci # # naszych dzieci. # # # ############################################################ ========================================================== / Ten rezerwat trolli powstal dzieki pomocy Ligi Przeciw-/ / znieslawieniowej Trolli, Miedzynarodowego Towarzystwa / / Rozwoju Trolli i Stowarzyszeniu Rezerwatow Trolli. / ========================================================== Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: trooll Re: NIe karmić trolli IP: *.proxy.aol.com 29.07.02, 08:12 za duxzo vcztamnia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: trollka Basia z W- Re: Czy mamy już dość lucy_z !?! IP: *.libre.retevision.es 29.07.02, 16:32 Oj, pewnie, że dość... i tego pozostałego smędzącego wapniactwa - tych różnych les`ów, iwa.ja`jów, przygłupów typu "carioca" "krzysiek n" i pozostałej hołoty zaśmiecającej nasze fora. Co tu dużo pisać - same buce, jak się przedstawiło jedno z nich, pewnie bardzo katolickie /może jakiś biskup, pomyliwszy płeć, to spłodziło/. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Carioca Re: Czy mamy już dość lucy_z !?! IP: *.dip.t-dialin.net 29.07.02, 16:54 Gość portalu: trollka Basia z W- napisał(a): > Oj, pewnie, że dość... i tego pozostałego smędzącego wapniactwa - tych różnych > les`ów, iwa.ja`jów, przygłupów typu "carioca" "krzysiek n" i pozostałej hołoty > zaśmiecającej nasze fora. Co tu dużo pisać - same buce, jak się przedstawiło > jedno z nich, pewnie bardzo katolickie /może jakiś biskup, pomyliwszy płeć, to > spłodziło/. Ciesze sie ze mnie tez wymienilas, DZIEKI !!! :)))) Moja starsza siostra zawsze mi mowila : " Ciesz sie jak ludzie o Tobie ( hi, mnie ) mowia, gdy beda milczec, to bedzie znaczyc, ze Cie ( hi, mnie ) nie zauwazaja. DZIEKI !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
libre.retevision.es Re: Czy mamy już dość lucy_z !?! 30.07.02, 15:58 Lucy! Ciebie musze przeprosic oddzielnie. nie wiem czy uda mi sie odnalezc wszystkie bzdury jakie naprodukowalem, ale bede sie staral libre Odpowiedz Link Zgłoś