Dodaj do ulubionych

Czy mamy już dość lucy_z !?!

IP: *.libre.retevision.es 28.07.02, 18:24
...smuci i zanudza swoją tanią egzaltacją.
Obserwuj wątek
    • Gość: Teddy Re: Czy mamy już dość lucy_z !?! IP: *.libre.retevision.es 28.07.02, 20:58
      a może mamy dość i innych???
      • lupin3 Re: Czy mamy już dość lucy_z !?! 29.07.02, 00:38
        Gość portalu: Teddy napisał(a):

        > a może mamy dość i innych???

        mamy, pomidorow z hiszpani
    • les1 Re: Czy mamy już dość lucy_z !?! 28.07.02, 21:28
      Widze...hmm...Puchatku, ze dzisiaj miales okazje dorwac sie do PC-iaczka?...
      Co paliles?...a raczej...czego sie nalykales?....dzisiaj?....
      Masz , chyba kompleks....malego fistaszka?....bo widze, ze bardzo lubisz sie
      onanizowac!!!...
      Nie przejmuj sie...zawsze jeszcze mozesz zmienic ...plec!!!...:-)))
      Uwazaj na wysypke!!!....od zbyt czestego "trzepania"...:-)))
      • iwa.ja Re: Czy mamy już dość lucy_z !?! 28.07.02, 22:33
        wpisuję się tylko dlatego, żeby pokazać, że ZAWSZE się loguję. Wszystko inne to
        załosne podróbki. A to retevision... biedactwo...
      • Gość: Carioca Do .....(?) libre..... IP: *.dip.t-dialin.net 28.07.02, 22:36
        Czesc ..... (?) IP: *.libre.retevision.es !.

        Dlaczego tak dlugo milczales/as ?
        Byles/as niegrzeczny i mamusia nie dala kieszonkowego ?.
        Rozumiem, za darmo nie wpuszczaja do kawiarenek internetowych :(
        Juz tesknilam za toba !.
        Tu wszyscy tacy powazni i uzywaja tylko jednego nicka, nie to co ty !
        Tylko ty potrafisz mnie rozsmieszyc, wsrod wszystkich IP numerow jestes tym
        jedynym i najwiekszym BLAZNEM !.
    • gatto2pl Re: do podszywacza ES 28.07.02, 23:09
      Gość portalu: IP: *.libre.retevision.es
      napisal
      > ...smuci i zanudza swoją tanią egzaltacją.

      tobie natomiast jak widac nie jest brak swojego rodzaju ..mhm...fantazji???:-((
      sam do siebie piszesz sam sobie odpowiadasz...to pewnie z braku wokol ciebie
      ludzi, ktorzy mieliby ochote na jakiekolwiek kontakty z toba...
      zal mi ciebie...to musi byc straszne...skorzystaj z dobrej rady, ktora juz ktos
      tobie dal tutaj na forum....a poczujesz sie lepiej!
      gatto2pl


    • Gość: les1 Re: Czy mamy już dość lucy_z !?! IP: 5.1D* / *.mweb.co.za 29.07.02, 01:22
      Juz ...niedlugo...Puchatku...juz niedlugo....cierpliwosci!!!... :-)))
      • Gość: FredD Re: Czy mamy już dość lucy_z !?! IP: *.proxy.aol.com 29.07.02, 07:31
        JA TO BYM lUCY PRZEJ..AL
        • krzysiek_n NIe karmić trolli 29.07.02, 07:39
          *******************************************************************
          *******************************************************************
          UWAGA GOSCIE FORUM, WKRACZACIE NA TEREN REZERWATU TROLLI.
          ABY DOWIEDZIEC SIE WIECEJ O TROLLACH, ICH ZACHOWANIU I TRYBIE
          ZYCIE, PRZECZYTAJ PONIZSZA TABLICE. JEZELI CHCESZ DOWIEDZIEC
          SIE WIECEJ O TROLACH, W KIOSKU Z PAMIATKAMI NA KONCU TRASY MOZESZ
          DOSTAC BROSZURY I KSIAZKI O TROLLACH. DZIEKUJEMY ZA STOSOWANIE
          SIE DO PRZEPISOW REZERWATU, MILEGO DNIA
          *******************************************************************
          *******************************************************************

          -----------------------------------------
          | Nazwa pospolita: Troll Forumowy |
          | Nazwa naukowa: Trollus Forumus |
          | podgatunek: Retevision |
          -----------------------------------------

          ############################################################
          # #
          # CHARAKTERYSTYKA FIZYCZNA: #
          # #
          # Pospolity troll forumowy (Forumus Trollicus) to stwor #
          # mierzacy srednio 1.7m. To nocle futrzaste stworzenie #
          # wystepuje w prawie kazdym klimacie i szerokosci geogra- #
          # ficznej. Podstawowe cechy wygladu: bardzo blada cera, #
          # duze kosciste wypustki nad oczami, mocna czaszka, #
          # wydatne stawy i charakterystyczny zapach #
          # #
          ############################################################


          ############################################################
          # #
          # SRODOWISKO: #
          # #
          # Wiekszosc trolli spedza godziny dzienne spiac pod duzym #
          # kamieniem. Niestety naturalne srodowisko trolli jest #
          # powaznie zagrozone przez przemysl. Wspolczesny troll #
          # czesto musi sie zadowolic niewielkim kamykiem obrosnie- #
          # tym mchem. Czesto trolle sa zmuszone do zycia w brudzie #
          # i nieporzadku, co w polaczeniu z ogolnym brakiem higieny#
          # wsrod trolli powoduje bardzo nieprzyjemny zapach #
          # #
          ############################################################



          ############################################################
          # #
          # DIETA I ZYCIE TROLLI #
          # #
          # W czasie ich nocnej aktywnosci, pospolity troll podej- #
          # muje wiele roznych dzialan, najwazniejsza z nich jest #
          # staranie sie o pozywienie. Najwazniejsza cecha wspolna #
          # dla roznych odmian i podgatunkow trolli jest ich dieta. #
          # Trolle do przezycia potrzebuja klotni, przygadywania #
          # i wnerwiania ludzi. Typowy troll potrzebuje dziennie #
          # okolo 10 klotni zeby przetrwac. Coraz czestsze uzywanie #
          # mordplikow albo po prostu ignorowanie troli powoduje #
          # ze coraz trudniej jest trolom zapewnic sobie podstawy #
          # egzystencji. #
          # #
          ############################################################

          ############################################################
          # #
          # ZNANI WROGOWIE: #
          # #
          # Niestety, trolle maja wielu wrogow. Do najczesciej spo- #
          # tykanych zalicza sie poszukiwacz pomocny, pisacz infor- #
          # mujacy, odpowiadacz zimnoglowi i mordplikacz. #
          # Odpowiadacz zimnoglowy w zasadzie nie jest wrogiem #
          # trolla. Trolle sa zazwyczaj obojetne na ich logiczne #
          # argumenty i wywazone odpowiedzi. Chociaz ich wypowiedzi #
          # nie zapewniaja trollom takiego samego pozywienia jak #
          # "klotniacz" albo "wysylacz wnerwiony", to jednak daja #
          # trollom mozliwosc przezycia. #
          # #
          # Najniebezpiecznymi wrogami trolli sa poszukiwacz pomoc- #
          # ny, pisacz informujacy i mordplikacz. Pospolity troll #
          # jest uczulony na fakty, prawdziwe dane i poszukiwania. #
          # Po zetknieciu z niezaprzeczalnymi dowodami i prawdzi- #
          # wymi danymi skora trolla zaczyna swedziec i piec, po #
          # czym nastepuje wysypka i bable. Prowadzic to moze do #
          # utraty skory w rejonie kontaktu, a nawet do utraty kon- #
          # czyny (w razie dotkniecia niedaleko reki albo nogi). #
          # Kontakt z danymi i faktami w rejonie twarzy prowadzi #
          # zazwyczaj do wolnej i bolesnej smierci. Kontakt z wyja- #
          # tkowo duzymi dawkami faktow i danych moze spowodowac #
          # chwilowa utrate przytomnosci a nawet trwale zmiany w #
          # mozgu trolla. #
          # #
          # Mordplikacz stanowi bardziej podstepne zagrozenie dla #
          # trolli. Nie stanowiac bezposredniego zagrozenia, mord- #
          # plikacz pozbawia trolla kolejnego zrodla pozywienia. #
          # Niektore trolle wyksztalcily sposoby na oszukanie mord- #
          # plikacza, zazwyczaj przy pomocy kamuflazu. #
          # #
          # Wrogowie trolli w ostatnich latach zebrali straszne #
          # zniwo, powodujac smierc wielkich hord trolli. Trolle #
          # jednak rozmnazaja sie szybko i ich populacja jest stala.#
          # Nie wiadomo jednak jak dlugo ta sytuacja bedzie trwala. #
          # W koncu naturalni wrogowie i klusownicy moga doprowadzic#
          # do spadku ilosci trolli. Juz teraz zauwazamy mniejsze #
          # zroznicowanie gatunkow trolli. Dlatego powstal ten #
          # rezerwat trolli, aby zapewnic zachowanie trolli nie #
          # nie tylko w naszej przyszlosci, ale takze w przyszlosci #
          # naszych dzieci. #
          # #
          ############################################################




          ==========================================================
          / Ten rezerwat trolli powstal dzieki pomocy Ligi Przeciw-/
          / znieslawieniowej Trolli, Miedzynarodowego Towarzystwa /
          / Rozwoju Trolli i Stowarzyszeniu Rezerwatow Trolli. /
          ==========================================================
          • Gość: trooll Re: NIe karmić trolli IP: *.proxy.aol.com 29.07.02, 08:12
            za duxzo vcztamnia
    • Gość: trollka Basia z W- Re: Czy mamy już dość lucy_z !?! IP: *.libre.retevision.es 29.07.02, 16:32
      Oj, pewnie, że dość... i tego pozostałego smędzącego wapniactwa - tych różnych
      les`ów, iwa.ja`jów, przygłupów typu "carioca" "krzysiek n" i pozostałej hołoty
      zaśmiecającej nasze fora. Co tu dużo pisać - same buce, jak się przedstawiło
      jedno z nich, pewnie bardzo katolickie /może jakiś biskup, pomyliwszy płeć, to
      spłodziło/.
      • Gość: Carioca Re: Czy mamy już dość lucy_z !?! IP: *.dip.t-dialin.net 29.07.02, 16:54
        Gość portalu: trollka Basia z W- napisał(a):

        > Oj, pewnie, że dość... i tego pozostałego smędzącego wapniactwa - tych
        różnych
        > les`ów, iwa.ja`jów, przygłupów typu "carioca" "krzysiek n" i pozostałej
        hołoty
        > zaśmiecającej nasze fora. Co tu dużo pisać - same buce, jak się przedstawiło
        > jedno z nich, pewnie bardzo katolickie /może jakiś biskup, pomyliwszy płeć,
        to
        > spłodziło/.

        Ciesze sie ze mnie tez wymienilas, DZIEKI !!! :))))
        Moja starsza siostra zawsze mi mowila : " Ciesz sie jak ludzie o Tobie ( hi,
        mnie ) mowia, gdy beda milczec, to bedzie znaczyc, ze Cie ( hi, mnie ) nie
        zauwazaja.

        DZIEKI !!!!
    • libre.retevision.es Re: Czy mamy już dość lucy_z !?! 30.07.02, 15:58
      Lucy!
      Ciebie musze przeprosic oddzielnie. nie wiem czy uda mi sie odnalezc wszystkie
      bzdury jakie naprodukowalem, ale bede sie staral

      libre

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka