Gość: Janusz Ciekawski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.11.05, 19:08 Wwitam!!mam pytanie czy mozna smialo jechac w ciemno do was na mecz,bo daliscie nam 75 biletow(malutko) a duzo osob chce jechac samochodami??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj