Gość: mariusz_robert
IP: 80.51.232.*
11.01.06, 16:20
interesuje mnie wszystko co dot. pracy w grupie lotos, poza praca na stacji
bezynowej, atmosfera, zarobki itp na forum praca nikt nic nie wie wiec
sprobuje szczecia tutaj, bo centrala firmy jest w gdansku