Dodaj do ulubionych

Drogi Gdańsk

IP: *.gdansk.sdi.tpnet.pl 06.04.06, 23:12
"Właściciel hotelu Hanza Jan Wojcikiewicz za dwa tys. mkw. gruntu na skraju
Targu Rakowego zapłacił 29 mln zł.
Miejsce jest rewelacyjnie płożone - niedaleko baszty Jacek, nad zakolem
Motławy. Wojcikiewicz planuje tam budowę kolejnego hotelu."

Ty autorze od siedmiu boleści czytałes/as cóżeś spłodził/a???
Z tego wynika, że te 2 tyś metrów to z gumy, i jeszcze ta cholerna "starówka".
Do warszawy sobie jedź oglądąc starówkę!!!
poduczyć sie, nie pisac bzdety!!!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: czytelnik Re: Drogi Gdańsk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.04.06, 00:05
      Szanowny Autorze artykułu i Gazeto
      Nie ma w Gdańsku miejsca przy Targu Rakowym, zakolu Motławy i jeszcze dodatkowo
      blisko baszty Jacek. Trochę więcej wnikliwości jeżeli piszecie o czymś bo
      wstyd.
    • kalinowski11 Re: Drogi Gdańsk 07.04.06, 07:25
      Czy przypadkiem przy zakolu Motławy nie znajduje się Targ Rybny z Basztą Łabędź ?

      www.pieknygdansk.gda.pl/labedz.html
      www.trojmiasto.pl/ob.phtml?id_ob=9198

      Pozdrawiam .
    • Gość: dd Re: Drogi Gdańsk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.04.06, 10:00
      To napisał ktoś, kto jeszcze w Gdańsku nigdy nie był. Ale się uśmiałam.
      Pierwszy kwietnia już za nami. Gratulacje...
    • Gość: matias Brawo Gdańsk IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.04.06, 10:57
      Mądre planowanie przestrzenne daje rezultaty. Ponad 60% miasta pokryte planami
      miejscowymi (reszta kraju 5-10%) i są chętni na miejskie nieruchomosci. To
      dopiero początek. Jest niespotykany od lat popyt na gdańskie nieruchomosci, za
      rok Gdańsk będzie najwiekszym placem budowy w tej części Europy.
      • Gość: %% Re: Brawo Gdańsk IP: *.gdansk.sdi.tpnet.pl 07.04.06, 16:50
        Gość portalu: matias napisał(a):

        > ...za rok Gdańsk będzie najwiekszym placem budowy w tej części Europy.

        *Pod warunkiem, że znajda tę działke na Targu Rakowym obok baszty Jacek.....
        • kalinowski11 Re: Brawo Gdańsk 07.04.06, 16:57
          Tak sobie pomyślałem , że to najwęższa działka w Gdańsku (wymiar 1m x 2000m)
          :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka