Dodaj do ulubionych

Słabo, ale...

22.12.02, 23:35
nikt się nie odzywa. Ja nie umiem powiedzieć tak od serca, po kaszubsku, że
życzę wszystkim NAJ!!!!
Jaszku, jak to będzie po naszemu?...
Obserwuj wątek
    • Gość: as Re: Słabo, ale... IP: *.74.39.226.Dial1.SanFrancisco1.Level3.net 19.08.03, 23:25
      normalnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka