iwa_ja 22.12.02, 23:35 nikt się nie odzywa. Ja nie umiem powiedzieć tak od serca, po kaszubsku, że życzę wszystkim NAJ!!!! Jaszku, jak to będzie po naszemu?... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: as Re: Słabo, ale... IP: *.74.39.226.Dial1.SanFrancisco1.Level3.net 19.08.03, 23:25 normalnie Odpowiedz Link Zgłoś