Gość: Magda
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
04.10.06, 14:22
A propos korków,
proszę aby któryś z redaktorów zajmujących się sytuacją drogową sprawdził i
monitorował regulacje świateł na tzw. wyjeździe z Chełmu przez Zaroślak. Dużo
samochodów jeździ właśnie Zaroślakiem i niestety rano ok. 7-9, zjazd ulicą
Cienistą kończy się ugrząźnięciem w 40 min. korku (niekeidy nie można wjechać
w Stoczniowców). Warto dodać, że z Chełmu na piechotę tę trasę pokonuje się
15 minut.
Niech ZDiZ wydłuży przejazd na Trakt Św. Wojciecha lub też niech zmieni
pierwszeństwo przejazdu (tj. wyjazd z Cienistej powinien mieć pierwszeństwo a
nie ze Stoczniowców).
Na opisanej trasie kursują autobusy nr 108 i Planetobus.