Dodaj do ulubionych

Panie Guć! Co z nawierzchnia ul. Oliwkowej???

23.01.07, 20:50
Poniewaz pan vice-prezydent miasta Gdyni Michał Guć nie raczyl odpowiedziec
przez pol roku na zapytania dot. wykonania nawierzchni na ulicy Oliwkowej
zgodnie z umowa podpisana przez wladze miasta kilka lat temu, pozwalam sobie
zadac te pytania ponownie - tym razem (znowu) publicznie. Nie licze, ze pan
Guc zadba, aby miasto wywiazalo sie ze swoich zobowiazan, bo przeciez w
ostatnich latach wlodarze udowadniali, ze interesuje ich jedynie centrum.
Przed wyborami cos sie ruszylo z remontami ulic, ale wybory minely. I znow
pan Guc ma mieszkancow Dabrowy w glebokim powazaniu. Na marginesie: jest to
temat jak marzenie dla pani redaktor Fryc, ktora ostatnio probuje udawac, ze
nie chodzi na pasku pani rzecznik Gdyni...
======
Szanowny Panie Prezydencie,

Ponownie prosze o przedstawienie swojego stanowiska w sprawie ulicy
Oliwkowej. Jak sam Pan wie, w srode 24.I bedzie uchwalany budzet Gdyni. Czyzby
zamierzal Pan mi odpowiedziec po tej sesji a nie przed twierdzac, ze juz
jest za pozno???
Miasto bodajze 7 lat temu zobowiazalo sie pisemnie do wykonywania
nawierzchni przejmowanych ulic na Dabrowie. W planach na 2005 rok byla
ulica Oliwkowa, potem przesunieto ja na 2007. Czyzby nie zamierzal Pan
zadbac o to, aby miasto wywiazalo sie z realizacji z umowy? Juz i tak
niektore ulice typu (fragment) SOjowej realizowane byly w pospiechu tuz
przed wyborami (roczne opoznienie), czyzby kolejny raz robil Pan w balona
mieszkancow dzielnicy Dabrowa i Dabrowka? Pytanie o ulice Oliwkowa zadaje
Panu chyba po raz 10-ty poczawszy od wakacji zeszlego roku. Za kazdym
razem nie raczyl Pan na to pytanie odpowiedziec. Prosze pisac prawde a nie
chowac glowe w piasek.

mam nadzieje, ze inni czlonkowie Rady Miasta przynajmniej sie zainteresuja
tematem wywiazywania przez miasto z wieloletnich umow. Oliwkowa, to nie
Swietojanska czy Starowiejska, ale czas wreszcie w tej kadencji zajac sie
dzielnicami a nie tylko centrum. Dabrowa wciaz czeka na boiska, ktore Pan
obiecywal 4 lata temu i teraz przez wyborami. O ekranach dzwiekochlonnych
czy wale od obwodnicy nawet nie wspomne - poczekamy na termin wykonania
map halasu dla Gdyni (bodajze koniec tego roku wg przepisow czy umow z
Unia Europejska).

P.S. od pol roku nie mozna sie u Pana doprosic nawet obnizenia kraweznika
przy ulicy Rdestowej (przy przejsciu dla pieszych na wysokosci ulicy
Lukrecjowej). od pol roku zona pokonuje wozkiem ten naprawde wysoki
kraweznik i dziwie sie, ze nawet taka drobnostka nie chce sie Pan od pol
roku zajac ani przed wyborami ani po wyborach. na Pana miescu bym sie
wstydzil, panie prezydencie...

>
> Szanowny Panie Prezydencie,
>
> W zwiazku z niepokojacymi informacjami n/t Pana stanowiska wzgledem
> realizacji wieloletnich umow dot. kladzenia nawierzchni na ulicach
> dzielicy Dabrowa i Dabrowka przejmowanych przez gmine, chcialbym
upewnic
> sie, czy te informacje sa prawdziwe. Uprzejmie prosze o Pana
stanowisko:
>
> - polozenia nawierzchni na ulicy Oliwkowej w 2007 roku
> - czy i jak zamierza Pan dzialac na rzecz realizacji tej inwestycji w
2007
> roku
> - czy realizacja bedzie wiosna, latem, jesienia czy dopiero zima
>
> Jako mieszkaniec domu przy ul Oliwkowej, codziennie testujacy
zaieszenie
> auta na nierownych plytach oraz brodzacy w blocie z powodu braku
chodnika,
> latami cierpliwie czekalem na te inwestycje wiedzac, ze podpisane umowy
to
> rzecz swieta. Ale podobno Pan wraz z innymi decydentami naszego miasta
> chce nas - mieszkancow - zrobic "na szaro". Czy to prawda? Mam
nadzieje,
> ze to jedynie nieprzychylni oszczercy rzucaja takie klamliwe oskarzenia,
a
> Pan niezwlocznie rozwieje moj niepokoj.
>
Obserwuj wątek
    • Gość: liczmen Po wyborach IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.01.07, 01:43
      Mam te 6000 głosów w d. Kasę Dąbrowa&Dąbrówka z ZKM dostała więc wywiązała się
      z promowania władzuni ( a było tego trochę bo UE pomogła)
      • Gość: r.i.p. Re: Po wyborach IP: 213.17.251.* 24.01.07, 14:05
        Czy naprawdę sądzisz że pan Guć czyta to forum ? ?
        Spytaj na forum prowadzonym przez koleżankę z pracy pana Gucia - może za 3 tyg
        dostaniesz wymijającą odpowiedź.
        • Gość: liczmen Re: Po wyborach IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.01.07, 22:13
          Czyta, czyta jestem pewny a poza tym mają tu swoje psy - baz kagańców ale na
          smyczy i to b. krotkiej.
    • Gość: britpop Przeciez macie swoich radnych. Niech w waszym IP: *.gdynia.mm.pl 29.01.07, 19:41
      imieniu naciskaja. To jedyna droga.
      • Gość: bez portek Re: Przeciez macie swoich radnych. Niech w waszym IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.01.07, 19:50
        Bekisz przeciez jest na pasku u Gucia - wiedzą to wszyscy. W nagrode za
        posłuszeństwo otrzymał rade nadzorczą, tam gdzie ustalają podwyżki wody.
    • Gość: krk blabla IP: *.gdynia.mm.pl 29.01.07, 23:53
      Człowieku, piszesz tę samą nudnawą historyjkę wawdziesty raz, nie przyszło ci
      do głowy, że wypisywanie tego rodzaju postulatów na forum jakiejś gazety nic
      nie daje? I po co zaczynasz kolejny wątek, dopisuj się co pół roku do już
      wcześniej założonych.
      • Gość: zzt* potrzebny tłumacz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.01.07, 08:49
        Pisze i myśli, że jak Guć nie zrozumie to chociaż inni przetłumaczą i zrozumie.
        A w gronie jest niejaki krasomówczo-złotousty przśmiewca żżt
      • Gość: fik Re: blabla IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.02.07, 11:46
        Człowiek coś próbuje wyegzekfować, czemu Ci to przeszkadza? Nie chcesz, nie
        czytaj i nie odpisuj.
        • sojowa Z Sojową sie udało może uda sie i z Oliwkowa 09.02.07, 20:53
          pare miesięcy upominania publicznego się o zaległe wykonanie nawierzchni i z
          rocznym poślizgiem, tuż przed wyborami położono asfalt na kawałku Sjowej.
          wybory minęły, teraz będzie trudniej, bo teraz pan Guć ma nas już gdzieś.
          i zamiast np. budować choćby ścieżki rowerowe i w ten sposób zmniejszać liczbę
          aut w śródmieściu wprowadzą opłaty za parkowanie. ktoś zarobi na parkometrach,
          możliwe, że prywatna firma będzie je też obsługiwać, wicie-rozumicie. a ścieżki
          rowerowe? hu kers...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka