Dodaj do ulubionych

Prywatyzacja Stoczni Gdynia ruszy od nowa

14.02.07, 14:59
żadnej prywatyzacji! dość już tego złodziejstwa! Dość wywalania ludzi na bruk
bez środków do zycia!
Obserwuj wątek
    • Gość: stoczniowiec Re: Prywatyzacja Stoczni Gdynia ruszy od nowa IP: *.who.vectranet.pl 14.02.07, 21:29
      prywatyzacja to jedyna firma dla tego bajzlu. pracuje w stoczni 11lat. póki co
      to jest państwowy zakład nikt nad tym nie ma kontroli. nikomu też nie zależy
      natym by go prywatyzować, bo zawsze można obsadzić na dyrektorski fotel swojego
      kolesia. biura są przerośnięte do tego stopnia że w latach 70-tych kiedy nie
      było komputerów(opinia firmy robiącej badania struktur stoczni)nie były tak
      wielkie. policz ile ludzi z produkcji musi wypracować pensję dla jednego z
      biura. ludzie z biur mają o wiele wyższe stawki niż produkcyjni.
      piszesz że wywalają ludzi na bruk- nieprwda. masa ludzi i w tym moich kolegów
      sama zwolniła się z tego zakładu i pracują albo za granicą albo w sąsiednich
      stoczniach na wiele lepszych warunkach. niedługo sam do nich dolączę-jestem na
      wypowiedzeniu (sam się zwalniam)
    • Gość: OINF Sprostowanie IP: *.ipartners.pl 15.02.07, 13:20
      Red. Jan Grzechowiak

      Redaktor naczelny
      Gazety Wyborczej – Trójmiasto
      ul. Tkacka 7/8
      80-836 Gdańsk

      Sz. P. Redaktorze

      W „Gazecie Wyborczej” 14 lutego br. opublikowano nieprawdziwą informację
      dotyczącą Stoczni Gdynia S.A. w zdaniu, będącym tytułem artykułu: „Donbas się
      wycofał, trzeba szukać innego inwestora”. Otóż, do Zarządu Stoczni Gdynia nie
      wpłynęło żadne pismo od firmy ISD Polska spółka z o.o. Grupa Donbas (mającej
      obecnie wyłączność na negocjacje w sprawie objęcia pakietu większościowego
      akcji Stoczni Gdynia S.A.) stwierdzające, że firma ta wycofuje swoją ofertę i
      nie jest zainteresowana zakupem akcji Stoczni Gdynia. Proszę zatem o
      sprostowanie tej informacji.
      Nie jest także prawdziwa informacja, zawarta w tym zdaniu-tytule, że „trzeba
      szukać innego inwestora”. Zarząd Stoczni Gdynia jest gotowy na różne
      scenariusze dotyczące prywatyzacji stoczni i pozyskania innych inwestorów w
      przypadku wycofania się danego oferenta. Jednakże dopóki firma ISD Polska
      spółka z o.o. posiada wyłączność na negocjacje nie są prowadzone rozmowy z
      innymi potencjalnymi inwestorami, którzy są nadal zainteresowani objęciem
      pakietu większościowego Stoczni Gdynia S.A.

      Uprzejmie proszę o opublikowanie tego sprostowania.

      Z wyrazami szacunku
      Janusz Wikowski
      Doradca Zarządu Stoczni Gdynia S.A.


      PS. Przy okazji chciałby zwrócić uwagę, że Stocznia Gdynia ma nazwę Stocznia
      Gdynia S.A., a nie – jak podano w publikacji - Stoczni Gdynia (PiS)
    • Gość: Gdańszcznin Prywatyzacja Stoczni Gdynia ruszy od nowa IP: *.zab.nat.hnet.pl 18.02.07, 18:08
      Najpierw niech Stocznia Gdynia spłaci całe zadłużenie .Kupujący powinien wiedzić
      o zastawach na hipotekach ,oraz zastawach sądowych i skarbowych.Inaczej kupi
      "kota w worku" Kupowanie pakietu większościowego z długami to głupota.NIech
      obecni udziałowcy solidarnie słacą zadłużenie.Inaczej sprzedaż przez syndyka
      /upadłość/lub komornika .Hipoteki zostaną wyczyszczone.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka