s-k-i-n 14.02.07, 14:59 żadnej prywatyzacji! dość już tego złodziejstwa! Dość wywalania ludzi na bruk bez środków do zycia! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: stoczniowiec Re: Prywatyzacja Stoczni Gdynia ruszy od nowa IP: *.who.vectranet.pl 14.02.07, 21:29 prywatyzacja to jedyna firma dla tego bajzlu. pracuje w stoczni 11lat. póki co to jest państwowy zakład nikt nad tym nie ma kontroli. nikomu też nie zależy natym by go prywatyzować, bo zawsze można obsadzić na dyrektorski fotel swojego kolesia. biura są przerośnięte do tego stopnia że w latach 70-tych kiedy nie było komputerów(opinia firmy robiącej badania struktur stoczni)nie były tak wielkie. policz ile ludzi z produkcji musi wypracować pensję dla jednego z biura. ludzie z biur mają o wiele wyższe stawki niż produkcyjni. piszesz że wywalają ludzi na bruk- nieprwda. masa ludzi i w tym moich kolegów sama zwolniła się z tego zakładu i pracują albo za granicą albo w sąsiednich stoczniach na wiele lepszych warunkach. niedługo sam do nich dolączę-jestem na wypowiedzeniu (sam się zwalniam) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: OINF Sprostowanie IP: *.ipartners.pl 15.02.07, 13:20 Red. Jan Grzechowiak Redaktor naczelny Gazety Wyborczej – Trójmiasto ul. Tkacka 7/8 80-836 Gdańsk Sz. P. Redaktorze W „Gazecie Wyborczej” 14 lutego br. opublikowano nieprawdziwą informację dotyczącą Stoczni Gdynia S.A. w zdaniu, będącym tytułem artykułu: „Donbas się wycofał, trzeba szukać innego inwestora”. Otóż, do Zarządu Stoczni Gdynia nie wpłynęło żadne pismo od firmy ISD Polska spółka z o.o. Grupa Donbas (mającej obecnie wyłączność na negocjacje w sprawie objęcia pakietu większościowego akcji Stoczni Gdynia S.A.) stwierdzające, że firma ta wycofuje swoją ofertę i nie jest zainteresowana zakupem akcji Stoczni Gdynia. Proszę zatem o sprostowanie tej informacji. Nie jest także prawdziwa informacja, zawarta w tym zdaniu-tytule, że „trzeba szukać innego inwestora”. Zarząd Stoczni Gdynia jest gotowy na różne scenariusze dotyczące prywatyzacji stoczni i pozyskania innych inwestorów w przypadku wycofania się danego oferenta. Jednakże dopóki firma ISD Polska spółka z o.o. posiada wyłączność na negocjacje nie są prowadzone rozmowy z innymi potencjalnymi inwestorami, którzy są nadal zainteresowani objęciem pakietu większościowego Stoczni Gdynia S.A. Uprzejmie proszę o opublikowanie tego sprostowania. Z wyrazami szacunku Janusz Wikowski Doradca Zarządu Stoczni Gdynia S.A. PS. Przy okazji chciałby zwrócić uwagę, że Stocznia Gdynia ma nazwę Stocznia Gdynia S.A., a nie – jak podano w publikacji - Stoczni Gdynia (PiS) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gdańszcznin Prywatyzacja Stoczni Gdynia ruszy od nowa IP: *.zab.nat.hnet.pl 18.02.07, 18:08 Najpierw niech Stocznia Gdynia spłaci całe zadłużenie .Kupujący powinien wiedzić o zastawach na hipotekach ,oraz zastawach sądowych i skarbowych.Inaczej kupi "kota w worku" Kupowanie pakietu większościowego z długami to głupota.NIech obecni udziałowcy solidarnie słacą zadłużenie.Inaczej sprzedaż przez syndyka /upadłość/lub komornika .Hipoteki zostaną wyczyszczone. Odpowiedz Link Zgłoś