Dodaj do ulubionych

Błogosławiony przygłup

IP: *.gdansk.cvx.ppp.tpnet.pl 01.08.03, 23:24
"Błogosławieni pokój czyniący, albowiem będą nazwani synami Bożymi" - bp.
Głódż błogosławił tak polskich żołnieży odlatujacych do Iraku.

Ciekawe, błogosławieni żołnieże, błogosławione kałachy, możdzierze, bojowe
wozy, noże, transportery. Ciekawa ta wiara katolicka w ujęciu
naszych "pasterzy".

Tymczasem o rzeczywistych żołnierzach, godnych w/w słow zapomniano . "Gazetka
Wyborcza" olała ich całkowicie. Godzina "W" to dla Michnika bzdurka na 4
stronę . Godzina W przegrała u Michnika z bomba-informacją o korupcji w
klubie piłkarskim.

"Gazeta WybiÓrcza" niestety!
Obserwuj wątek
    • Gość: bolo Błogosławię cię AK47 ! IP: *.gdansk.cvx.ppp.tpnet.pl 04.08.03, 21:46
      Amen!
      • Gość: bolo Błogosławię cię AK47 ! IP: *.gdansk.cvx.ppp.tpnet.pl 09.08.03, 23:33
        Krzyż i miecz wspaniale sie uzupełniają.
    • Gość: bolo Re: Błogosławiony IP: *.gdansk.cvx.ppp.tpnet.pl 06.08.03, 19:54
      Błogosławię cię granatniku. I ciebie granacie odłamkowy.
      • Gość: brawo Bolo się wyspał i rozrabia, jak KRÓLIK.... IP: *.Red-81-35-184.pooles.rima-tde.net 06.08.03, 19:59
        oczywiście porąbany i w cztery d... pijany.
        • cybernetka brawo 06.08.03, 20:06
          Gość portalu: brawo napisał(a):

          >oczywiście porąbany i w cztery d... pijany jest ten błazen forumowy
          >*.Red-81-35-184.pooles.rima-tde.net

          • Gość: bolo Re: brawo IP: *.gdansk.cvx.ppp.tpnet.pl 06.08.03, 20:15
            Przeczytajcie kochani artykuł do którego odpowiedziałem to może zrozumiecie.
            Chodzi o prostą rzecz - zakłamanie naszego kleru. Jak można błogosławić wojsko,
            w dodatku nie walczące w obronie kraju ale będące co tu ukrywać najeżdzcą
            • Gość: szpadel Re: brawo IP: *.client.attbi.com 06.08.03, 20:42
              Gość portalu: bolo napisał(a):

              > Przeczytajcie kochani artykuł do którego odpowiedziałem to może zrozumiecie.
              > Chodzi o prostą rzecz - zakłamanie naszego kleru. Jak można błogosławić
              wojsko,
              >
              > w dodatku nie walczące w obronie kraju ale będące co tu ukrywać najeżdzcą

              szpadel: Ci żołnierze ani kler tej wojny nie wywołali i prawdopodobnie
              są przeciwnikami wojny.Żołnierzom pod groźbą sądu wojskowego
              nie wolno krytykować decyzji przystąpienia do wojny ani odmówić udziału w
              wojnie.Główny Dowódzca Wojska Polskiego zadecydował o przystąpieniu do
              wojny z Iraq-iem i do niego należy zwracać pretensje,a nie do kleru.
              • Gość: bolo głupio gadasz, chłopcze IP: *.gdansk.cvx.ppp.tpnet.pl 07.08.03, 20:47
                Gość portalu: szpadel napisał(a):

                > Gość portalu: bolo napisał(a):
                >
                > > Przeczytajcie kochani artykuł do którego odpowiedziałem to może zrozumieci
                > e.
                > > Chodzi o prostą rzecz - zakłamanie naszego kleru. Jak można błogosławić
                > wojsko,
                > >
                > > w dodatku nie walczące w obronie kraju ale będące co tu ukrywać najeżdzcą
                >
                > szpadel: Ci żołnierze ani kler tej wojny nie wywołali i prawdopodobnie
                > są przeciwnikami wojny.Żołnierzom pod groźbą sądu wojskowego
                > nie wolno krytykować decyzji przystąpienia do wojny ani odmówić udziału w
                > wojnie.Główny Dowódzca Wojska Polskiego zadecydował o przystąpieniu do
                > wojny z Iraq-iem i do niego należy zwracać pretensje,a nie do kleru.


                .......................
                Głupku, a co ma piernik do wiatraka?! Jak można błogosławić żołnierza? Przecież
                to ktoś kto ma zabić po otrzymaniu rozkazu. A to nijak się ma do podstawowych
                przykazań wiary chrześciańskiej. O to właśnie mi chodziło.
                I zapamiętaj chłopcze że w języku polskim mówi i pisze się: Irak a nie Iraq.
                Jak to było w dobrym polskim filmie"Nie ma mocnych", świeża emigracja
                najszybciej zapomina języka polskiego. Z głupoty.
                • Gość: Do Bolo Re: głupio gadasz, chłopcze IP: *.vc.shawcable.net 08.08.03, 01:16
                  No niestety,ale Cie POPIERAM w 100%(przecietny Polak chociaz ma RACJE,BOI sie
                  CZARNYCH PAJAKOW).....ze NIE BEDZIE "ZBAWIONY"-SMIAC mi sie chce.I "oni" to
                  WIEDZAC ZERUJA na naiwnosci spoleczenstwa-Pozdrowienia dla BOLO.-Realny-
          • Gość: do dzidziusia Re: w prawo i w lewo IP: *.Red-81-35-184.pooles.rima-tde.net 06.08.03, 20:58
            cybernetka napisała:

            > Gość portalu: brawo napisał(a):
            >
            > >oczywiście porąbany i w cztery d... pijany jest ten błazen forumowy
            > >*.Red-81-35-184.pooles.rima-tde.net
            >
            Droga, sfrustrowana i niechciana cyberminetko, zażyj jakiś środek
            uspokajający/polecam Kurvitol na bazie kozłka/..odpręży cię to i przestaniesz
            gwałtownie, niczym kulawy i ślepy pies ogrodnika w studni, reagować. A teraz
            moje ojcowskie błogosławieństwo, zrób siusiu, zmów paciorek i pod kołderkę.
            • Gość: KROOL Re: w prawo i w lewo R 81 37.. IP: 190.166.1.* 08.08.03, 16:05

              A ty bogu dziękuj że ci huj na czubku głowy nie urósł,miałbyś godło na widoku
              bo nie obrażając tego pożytecznego organu jesteś 100 razy głupszy od niego.
              • Gość: bolo Temat, kochani, temaaat! IP: *.gdansk.cvx.ppp.tpnet.pl 08.08.03, 21:53
                Kochani , zabierajcie głos odnośnie tematu. Rozmawiamy o pokretnych działaniach
                kleru - w kontekście czegoś takiego jak błogosławienie wojska a zarazem broni,
                śmierci, kalectwa, cierpienia.
                • Gość: gonić gada Re: Jest temat!!! IP: *.Red-81-35-184.pooles.rima-tde.net 08.08.03, 22:32
                  Gość portalu: bolo napisał(a):

                  > Kochani , zabierajcie głos odnośnie tematu. Rozmawiamy o pokretnych
                  działaniach
                  >
                  > kleru - w kontekście czegoś takiego jak błogosławienie wojska a zarazem
                  broni,
                  > śmierci, kalectwa,
                  cierpienia.

                  Bolo, pod tego KROOLa to się podszywa "leutnant" z pod Stalingradu, a więc
                  jaknajbardziej miarodajna osoba do Twojego wątku. Musisz mu wiele wybaczyć, ten
                  feldfebel cierpi na starczą amnezję - przecież tyle już lat minęło od kiedy mu
                  Ruskie dali w dupę!
                  • neoplus IP: *.Red-81-34-18.pooles.rima-tde.net 10.08.03, 13:42
                    Gość portalu: gonić gada napisał(a):

                    > Bolo, ten IP: *.Red-81-34-18.pooles.rima-tde.net to menda parszywa
                    , a więc
                    > jaknajbardziej miarodajna osoba do Twojego wątku. Musisz mu wiele wybaczyć,
                    ten
                    >
                    > feldfebel cierpi na starczą amnezję - przecież tyle już lat minęło od kiedy
                    mu
                    > Ruskie dali w dupę!
                    • Gość: pluskwa Re: IP: *.Red-81-34-18.pooles.rima-tde.net IP: *.Red-81-35-184.pooles.rima-tde.net 10.08.03, 13:44
                      neoplus napisał:

                      > Gość portalu: gonić gada napisał(a):
                      >
                      > > Bolo, ten IP: *.Red-81-34-18.pooles.rima-tde.net to menda parszywa
                      > , a więc
                      > > jaknajbardziej miarodajna osoba do Twojego wątku. Musisz mu wiele wybaczyć
                      > ,
                      > ten
                      > >
                      > > feldfebel cierpi na starczą amnezję - przecież tyle już lat minęło od kied
                      > y
                      > mu
                      > > Ruskie dali w dupę!
                      • neoplus Re: IP: *.Red-81-34-18.pooles.rima-tde.net 10.08.03, 13:46
                        Gość portalu: pluskwa napisał(a):

                        > neoplus napisał:
                        >
                        > > Gość portalu: gonić gada napisał(a):
                        > >
                        > > > Bolo, ten IP: *.Red-81-34-18.pooles.rima-tde.net to menda parszywa
                        > > , a więc
                        > > > jaknajbardziej miarodajna osoba do Twojego wątku. Musisz mu wiele wyb
                        > aczyć
                        > > ,
                        > > ten
                        > > >
                        > > > feldfebel cierpi na starczą amnezję - przecież tyle już lat minęło od
                        > kied
                        > > y
                        > > mu
                        > > > Ruskie dali w dupę!
                        IP: *.Red-81-34-18.pooles.rima-tde.net
                        dawno nikt go w dupę nie jebał
                        • Gość: ciebie za to je... odnośnie je...a IP: *.gdansk.cvx.ppp.tpnet.pl 10.08.03, 20:08
                          ciebie za to jeb..ł szanowny Gocłowszczak
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka