Dodaj do ulubionych

Pies, a może diabeł

IP: *.mad.east.verizon.net 07.09.08, 22:08
Belzebuby z PO-Platformy Okradajacej wiele zostawia wielkich sladow w imie
CCCP na terenach Polski.
Tusk to Belzebub numer Jeden "errr"
Tusk musial jechac az do Peru aby z ruskimi agentami sie spokojnie tam spotkac
na przeszkoleniu,fuj Rudy Belzebub!
Obserwuj wątek
    • Gość: marcin dobry masz nick, naprawdę ktoś ukradł ci mózg IP: *.chello.pl 07.09.08, 22:12
    • maruda.r Pies, a może diabeł 07.09.08, 22:35

      "Archeolodzy przychylają się do dwóch pierwszych teorii. Zwiedzający zaś
      twierdzą, że to robota Belzebuba."

      **************************************

      Ojciec Tadeusz, aż tak stary nie jest.

      A poważniej, średniowiecze to okres, w którym zbijano majątki tworząc z części
      zabitych zwierząt: diabły morskie, syreny, trytony itd. Najprawdopodobniej jest
      to po prostu ślad poczucia humoru.


    • Gość: Jarek Następna będzie cegła z odciśniętą kaczą łapą. IP: *.mlyniec.gda.pl 07.09.08, 22:51
      Następna będzie cegła z odciśniętą kaczą łapą.
    • Gość: Ania Pies, a może diabeł IP: *.task.gda.pl 08.09.08, 08:56
      To jest odcisk dwóch nałożonych na siebie stóp jakiegoś zwierzatka.
    • Gość: Kachna Pies, a może diabeł IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.09.08, 17:31
      nic szczególnego i nie ma co robić od razu z tego afery niemal politycznej.
      Bardzo częste sa odciski psich łap, kocich a także kurzych i łapek wszystkiego
      co się "szwendało" podówczas po placu budowy. Za każdym razem gdy prowadzone są
      roboty drogowe, i bezmyślność ludzka każe wyrzucać gruz ceglany - miłośnicy
      gotyckiej cegły palcówki przeglądają gruz i znajdują takie cegły:) więc to
      normalka, i bzdury typu diabeł można spokojnie oddać do lamusa;)))) to nie ten
      ślad:)))
    • Gość: Drake Re: Pies, a może diabeł IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.09.08, 11:50
      Widzę, że niektórym już nawet najdroższe i najlepsze leki nie pomagają...

      Co do śladów - to nic nowego. Podobne znajduje się wszędzie, gdzie
      wykorzystywano wypalany materiał. O ile pamiętam, gdzieś znaleziono między
      innymi dachówkę z czasów rzymskim z odciskiem kociej łapy. Ot życie.
    • Gość: tata Pies, a może diabeł IP: *.gdynia.mm.pl 19.11.08, 21:03
      przecież to lewa łapa pana rydzyka ki diabeł
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka