Gość: Anda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.03, 03:52 Domy piekne pewnie ze zal ,nalezy temu zaradzic . To nie deptak na Monciaku . Ale bardziej zal ludzi ,ktorzy tam mieszkaja Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj