3cik 01.04.09, 17:45 Jakieś to takie... mało kreatywne. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Dymisja! Polskie Prima Aprilis IP: 188.33.36.* 01.04.09, 18:55 " - Na głupotę nie ma lekarstwa. Według mnie to nie jest w ogóle kwestia, którą warto się zajmować. - komentuje Jadwiga Charzyńska. " Dobitnie opisała swój stan. Teraz konsekwentnie powinna poszukać sobie pracy w innnej branży. Odpowiedz Link Zgłoś
antyliberal22 a pamiętacie ten dowcip: 01.04.09, 20:31 "zbudujemy 6000 km autostrad - zmodernizujemy 11 lotnisk - wybudujemy 9 nowych lotnisk - powstanie szybka kolej łącząca największe miasta Polski - już wkrótce wrócą Polacy z emigracji, bo praca w Polsce zacznie się opłacać - będą nas leczyć dobrze zarabiający lekarze i pielęgniarki - dobrze zarabiający nauczyciele będą uczyć nasze dzieci - dobrze zarabiający policjanci będą dbać o nasze bezpieczeństwo - przy bezpiecznych drogach wyrosną nowoczesne stadiony i pływalnie" haha To też był prima aprilis, ale autor pomylił daty :D Odpowiedz Link Zgłoś
ffamousffatman Re: a pamiętacie ten dowcip: 01.04.09, 21:06 pamiętam lepszy dowcip, premiera, któremu znudziło się rządzenie w połowie kadencji Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JA Re: a pamiętacie ten dowcip: IP: 89.240.124.* 01.04.09, 21:12 To chyba się szykuje powtórka z rozrywki!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wolny Człowiek twój nick IP: *.chello.pl 01.04.09, 22:45 mówi o tobie wszystko Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pro A Ty coś zrobiłeś dla Polski? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.04.09, 23:29 antyliberal22 napisał (...) A Ty coś zrobiłeś dla Polski, czy potrafisz być tylko "anty"? Bo Polacy mają serdecznie dosyć negacji, która była głównym motywem rządów PiS. Zeżarli to, co wypracowano wcześniej i zostawili Polskę w gorszym stanie, niż zastali. Niech im ziemia ciężką będzie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marianek Re: A Ty coś zrobiłeś dla Polski? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.04.09, 00:19 dolega ci coś, chłopcze, czy POczucia humoru nie masz? Odpowiedz Link Zgłoś
muszyniak Platne toalety to bylby doskonaly pomysl 01.04.09, 22:28 Ilekroc lece zawsze do furii doprowadzaja mnie milosnicy sr... w samolocie; od startu do ladowania wedrowki po samolocie do kibla i z powrotem. To samo do cuchnacej toalety w PKP... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kapitan Re: Platne toalety to bylby doskonaly pomysl IP: *.adsl.inetia.pl 01.04.09, 23:31 czy przypadkiem nie takie jest przeznaczenie toalet? gryby denerwowali cię miłośnicy seksu w pzrzejściiu między rzędami to rozumiem.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zuza Re: Platne toalety to bylby doskonaly pomysl IP: *.cable.ubr04.aztw.blueyonder.co.uk 02.04.09, 00:23 ja tez wole jak ludzie zalatwiaja sie w toalecie niz na przejsciu miedzy siedzeniami w samolocie. moze jestem jakas ekscentryczna, ale tak juz mam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: skrzatek a maja robic pod siebie? IP: *.bstnma.east.verizon.net 02.04.09, 02:42 abys mial swiety spokoj? Odpowiedz Link Zgłoś
czwarty.wymiar Powariowali 02.04.09, 07:24 Za tzw. "znieważenie flagi" (filmik z flagą i pisuarami) ruszyła urzędnicza machina i mieli dzieciaki. Doniesienie, prokuratura, śledztwo, analizy, potem pewnie rozprawa, jakiś wyrok... Naprawdę wymiar sprawiedliwości nie ma się już czym zajmować??? Dyrekcji szkoły też gratuluję. Odpowiedz Link Zgłoś