Dodaj do ulubionych

Polskie Prima Aprilis

01.04.09, 17:45
Jakieś to takie... mało kreatywne.
Obserwuj wątek
    • Gość: Dymisja! Polskie Prima Aprilis IP: 188.33.36.* 01.04.09, 18:55
      " - Na głupotę nie ma lekarstwa. Według mnie to nie jest w ogóle kwestia,
      którą warto się zajmować. - komentuje Jadwiga Charzyńska. "

      Dobitnie opisała swój stan. Teraz konsekwentnie powinna poszukać sobie pracy w
      innnej branży.
    • antyliberal22 a pamiętacie ten dowcip: 01.04.09, 20:31
      "zbudujemy 6000 km autostrad - zmodernizujemy 11 lotnisk -
      wybudujemy 9 nowych lotnisk - powstanie szybka kolej łącząca
      największe miasta Polski - już wkrótce wrócą Polacy z emigracji, bo
      praca w Polsce zacznie się opłacać - będą nas leczyć dobrze
      zarabiający lekarze i pielęgniarki - dobrze zarabiający nauczyciele
      będą uczyć nasze dzieci - dobrze zarabiający policjanci będą dbać o
      nasze bezpieczeństwo - przy bezpiecznych drogach wyrosną nowoczesne
      stadiony i pływalnie"

      haha

      To też był prima aprilis, ale autor pomylił daty :D
      • ffamousffatman Re: a pamiętacie ten dowcip: 01.04.09, 21:06
        pamiętam lepszy dowcip, premiera, któremu znudziło się rządzenie w połowie kadencji
        • Gość: JA Re: a pamiętacie ten dowcip: IP: 89.240.124.* 01.04.09, 21:12
          To chyba się szykuje powtórka z rozrywki!!!
      • Gość: Wolny Człowiek twój nick IP: *.chello.pl 01.04.09, 22:45
        mówi o tobie wszystko
      • Gość: pro A Ty coś zrobiłeś dla Polski? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.04.09, 23:29
        antyliberal22 napisał (...)

        A Ty coś zrobiłeś dla Polski, czy potrafisz być tylko "anty"?

        Bo Polacy mają serdecznie dosyć negacji, która była głównym motywem rządów PiS.
        Zeżarli to, co wypracowano wcześniej i zostawili Polskę w gorszym stanie, niż
        zastali. Niech im ziemia ciężką będzie.
        • Gość: marianek Re: A Ty coś zrobiłeś dla Polski? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.04.09, 00:19
          dolega ci coś, chłopcze, czy POczucia humoru nie masz?
    • muszyniak Platne toalety to bylby doskonaly pomysl 01.04.09, 22:28
      Ilekroc lece zawsze do furii doprowadzaja mnie milosnicy sr... w samolocie; od
      startu do ladowania wedrowki po samolocie do kibla i z powrotem. To samo do
      cuchnacej toalety w PKP...
      • Gość: kapitan Re: Platne toalety to bylby doskonaly pomysl IP: *.adsl.inetia.pl 01.04.09, 23:31
        czy przypadkiem nie takie jest przeznaczenie toalet? gryby denerwowali cię miłośnicy seksu w pzrzejściiu między rzędami to rozumiem....
        • Gość: zuza Re: Platne toalety to bylby doskonaly pomysl IP: *.cable.ubr04.aztw.blueyonder.co.uk 02.04.09, 00:23
          ja tez wole jak ludzie zalatwiaja sie w toalecie niz na przejsciu
          miedzy siedzeniami w samolocie. moze jestem jakas ekscentryczna, ale
          tak juz mam
      • Gość: skrzatek a maja robic pod siebie? IP: *.bstnma.east.verizon.net 02.04.09, 02:42
        abys mial swiety spokoj?
    • czwarty.wymiar Powariowali 02.04.09, 07:24
      Za tzw. "znieważenie flagi" (filmik z flagą i pisuarami) ruszyła urzędnicza machina i mieli dzieciaki. Doniesienie, prokuratura, śledztwo, analizy, potem pewnie rozprawa, jakiś wyrok... Naprawdę wymiar sprawiedliwości nie ma się już czym zajmować??? Dyrekcji szkoły też gratuluję.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka