alfa36 17.02.05, 16:48 Od wczoraj mam kaszel. jestem w 9tc. Czy można coś brać? Jestem przerażona. W dodatku nie mogę sie dostać do rodzinnego- tak duzo ludzi choruje. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
agaoswiecim Re: kaszel 17.02.05, 18:24 Witaj! Nie próbuj leczenia na własną rękę idź do lekarza nawet jeżeli masz tam czekać pół dnia. Ja od niedzieli leżę z 38 stopniową gorączką bo zaniedbałam pierwszy kaszel i nabawiłam się strasznej grypy. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Odpowiedz Link Zgłoś
alfa36 agaoświecim 17.02.05, 19:24 Byłam. Dostalam zwolnienie na tydzień i już mam wyrzuty- zostawilam szefa z mnostwem roboty. Mam brać czosnek w tabletkach , a w razie czego sinupret i bioparox. Poleżę mam nadzieję, że przejdzie. Gdybym nie byla w ciąży, to nie zwróciłabym uwagi na ten drobny kaszel, a tak ... oj zycie. Odpowiedz Link Zgłoś