17.02.05, 16:48
Od wczoraj mam kaszel. jestem w 9tc. Czy można coś brać? Jestem przerażona. W
dodatku nie mogę sie dostać do rodzinnego- tak duzo ludzi choruje.
Obserwuj wątek
    • agaoswiecim Re: kaszel 17.02.05, 18:24
      Witaj!
      Nie próbuj leczenia na własną rękę idź do lekarza nawet jeżeli masz tam czekać
      pół dnia. Ja od niedzieli leżę z 38 stopniową gorączką bo zaniedbałam pierwszy
      kaszel i nabawiłam się strasznej grypy.
      Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
      • alfa36 agaoświecim 17.02.05, 19:24
        Byłam. Dostalam zwolnienie na tydzień i już mam wyrzuty- zostawilam szefa z
        mnostwem roboty. Mam brać czosnek w tabletkach , a w razie czego sinupret i
        bioparox. Poleżę mam nadzieję, że przejdzie. Gdybym nie byla w ciąży, to nie
        zwróciłabym uwagi na ten drobny kaszel, a tak ... oj zycie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka