witam

wczoraj okazalo sie ze moje leniwe Dzieciatko jednak sie nie obrocilo
w zwiazku z powyzszym czeka mnie cc. jestem w trakcie 38 tygodnia wg om a wg
usg w 37 tygodniu, anyway w poniedzialek mam sie stawic do szpitala z torba i
we wtorek, srode bede miec Dzidziusia

staram sie myslec tylko o dobrych
stronach tej sytuacji, rodze w szpitalu w starych tarnowicach na slasku,
ktory znany jest z tego, ze poswieca wiele uwagi naturalnemu karmieniu i z
tym nie powinno byc problemu.. to jedna z moich obaw. ciekawi mnie tez jak
szybko dojde do formy, chodzi o dzwiganie wozka i tym podobne sprawy

fajnie
miec swiadomosc, ze to juz tak niedlugo

jest jeden problem... nie mam skierowania. moj lekarz wprawdzie pracuje w tym
szpitalu ale przebywa na urlopie i spotkalismy sie tylko na usg wczoraj.
uspokaja mnie, ze brak skierowanie nie powinien stanowic problemu ale nie
bylabym soba gdybym sie nie martwila

k, "wypisalam sie", troche mi lzej
pozdrawiam Was serdecznie