Dodaj do ulubionych

Bol przy stosunku

21.11.05, 15:52
Najpierw bardzo długo zwlekałam z "tym", spróbowalismy dopierp po 8 tyg i
przezyłam piekielny bol,od razu przypomnial mi sie poród i wpadłam w płacz.
Czuje opór, tak, ze nie da rady sie kochac, strasznie boli w pewnym miejscu.
Czy to nprmalne?Czy tez tak macie?Czytałam, ze niektórym z Was seks sprawia
wielka przyjemnosc
Obserwuj wątek
    • szyman33 Re: Bol przy stosunku 21.11.05, 16:25
      Ja jeszcze nie probowalam, ale dzis bylam na wizycie kontrolnej u gin i
      powiedzial ze wszystko jest jeszcze swierze i ze nawet teraz po tym bedaniu bede
      troche krwawic i tak samo przy stosunku. Gdy mnie badal bardzo mnie zabolalo gdy
      wkladal wziernik, wiec niestety moj maz musi jeszcze poczekac. Boje sie tego
      pierwszego razu po porodzie ale kiedys trzeba sprobowac. A sprobuj moze nawilzyc
      wejscie do pochwy to powinno pomoc. Powodzenia
    • asia9617 Re: Bol przy stosunku 21.11.05, 16:29
      Cześć aisza smile
      Wiesz ja też odczówam ból,poszłam do gina aby sie upewnić czy wszystko jest ok
      i czy moge już podjąć życie seksualne z mężem i powiedział,że jest wszytstko
      zagojone i można spokojnie już współżyć było to 6 tyg. po porodzie,ale do tej
      pory czuje ból ale w środku z lewej strony tam miałam szyte i to takie uczucie
      jest że dosłownie czuje tą blizne i zbliżenie jest dość nieprzyjemne. Mam
      nadzieje,że to szybko minie,więc ciesze się,że nie jestem sama z tym
      problemem smile
      Pozdrawiam Cię cieplutko smile
      Asia i Ewa(już ma skończone dwa miesiące )
    • e.kadziela Re: Bol przy stosunku 21.11.05, 16:36
      ja też tak miałam, ale kupiłam żel Feminum i teraz jest o niebo lepiej.
      Polecam!!!
      • szyman33 Re: Bol przy stosunku 22.11.05, 10:29
        czy ten zel to nawilzajacy jest??? czy jaki??
        • e.kadziela Re: Bol przy stosunku 22.11.05, 22:08
          nawilżający i to całkiem mocno smile)
          • agaoswiecim Re: Bol przy stosunku 23.11.05, 00:03
            Też to przechodziłam, kiedy w 7 tyg po porodzie postanowiliśmy się kochać.
            Czułam straszny ból w miejscu szycia, chociaż wszystko było zagojone. Lekarz
            powiedział że w miarę częstszych stosunków ból minie bo skura w miejscu szycia
            się naciągnie. Teraz jest już ok.
    • ninjo Re: Bol przy stosunku 21.11.05, 17:29
      ja tez tak mialam (bylam bardzo scisla) ale po kilku tyg. minelo szczesliwie smile
      • aniapatryk Re: Bol przy stosunku 22.11.05, 10:32
        Ja tak mialam po pierwszym porodzie.Okazało sie,ze to osłabienie miesnia pochwy
        imacicy z jednej strony.Lekarz kazał mi cwiczyc,przez napinanie miesni,aby je
        wzmocnic.Bol przechodzil stopniowo ale trwało to ze 3 m-ce
    • sani14 Re: Bol przy stosunku 22.11.05, 21:43
      ja mam już "pierwszy" raz za sobą ale nie było fajniesad niby jestem po cc ale
      przez godzinę jednak parłam i to chyba mi wszystko porazciągało (przynajmniej
      mam wrażenie że przy "wejściu" mam rozciągniętą skórę i ona się zaiwja i
      boli...) lekarz mówi że wszystko jest ok więc może wymyślam? w kadym razie
      drugiego razu jeszcze nie byłosad i do tego nie bardzo mi się chce a to już
      inny problem...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka