14.01.04, 07:41
Mój prawie roczny synek własnie przeszedł zapalenie ucha, oczywiście nie
obyło się bez antybiotyku. Teraz podejrzewam poczatek kataru. Boję się że jak
tak dalej pójdzie skończy się kolejnym zapaleniem ucha...
Używamy soli morskiej i maści majerankowej, czy mogłabym podawać mu coś
jeszcze, jakieś kropelki?
JAk sobie radzicie z katarem u Waszych pociech?
Pozdrawiam
Beata
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka