kaor
28.01.10, 11:02
Od wczoraj Kuba ma gorączkę ok 39st a dzisiaj tylko wymiotuje +gorączka. Czy
to jelitówka? Czy u Was też panuje jakiś wirus? Czy przy takim wirusie
występują tylko wymioty? Wydawało mi się że przeważnie jest to na 2
końce...Zaczekam do jutra i ew pojdę do lekarza. Na razie dietka + Floridral +
Vormitusheel.
Pozdrówka Kasia