Dodaj do ulubionych

Czy krąży teraz jakiś wirus jelitowy?

28.01.10, 11:02
Od wczoraj Kuba ma gorączkę ok 39st a dzisiaj tylko wymiotuje +gorączka. Czy
to jelitówka? Czy u Was też panuje jakiś wirus? Czy przy takim wirusie
występują tylko wymioty? Wydawało mi się że przeważnie jest to na 2
końce...Zaczekam do jutra i ew pojdę do lekarza. Na razie dietka + Floridral +
Vormitusheel.
Pozdrówka Kasia
Obserwuj wątek
    • gosiulka22 Re: Czy krąży teraz jakiś wirus jelitowy? 28.01.10, 11:33
      Krąży sobie ten wirusek niestety! Z objawami może być chyba różnie. Jakiś czas temu ja przechodziłam "żołądkówkę"- na początku okropne bóle brzucha, potem biegunka przez 2 dni. Bez gorączki. Znajoma osoba w podeszłym wieku wylądowała w szpitalu z odwodnienia. Nawadniaj maluszka, bo u nich to groźne jak u starszych osób. PS> A co to za lek ten Vormitusheel?
      • kaor Re: Czy krąży teraz jakiś wirus jelitowy? 28.01.10, 11:58
        To lek homeo na wymioty...
        Kasia
        • gabrielle76 Re: Czy krąży teraz jakiś wirus jelitowy? 28.01.10, 15:09
          przy anginie moga byc te same objawy, idz z dzieckiem do lekarza
          • ewkka Re: Czy krąży teraz jakiś wirus jelitowy? 29.01.10, 08:28
            u nas zaczęło sie wczoraj - dziecko zdrowe, zaliczyła udany występ
            na przedstawieniu, potem trening a o 21.00 zaczęły sie wymioty i ból
            brzucha bez biegunki. Córka ostatni raz wymiotowała o 2 w nocy. Ból
            brzucha ustał. Śpi spokojnie, temperatura ciała 37,2. Zostaje w
            domu, lekka dieta i zobaczymy co dalej.
          • kaor Re: Czy krąży teraz jakiś wirus jelitowy? 29.01.10, 13:14
            Miałaś rację...angina!! Kuba dostał Summamed...Miesiąc temu skończył antybiotyk
            na oskrzela a teraz znowu...sad((((
            ech...smutno mi
            Kasia
            • gabrielle76 Re: Czy krąży teraz jakiś wirus jelitowy? 29.01.10, 23:47
              przykro mi ze synek chory, ale nie martw sie szybko wyzdrowieje wink zdrówka!!
              • szarotka01 krąży krąży 30.01.10, 11:08

                Natala miała jelitówkę ( tylko z wymiotami) miesiąc temu.Gdy byłyśmy
                kilka dni temu w szpitalu na badaniach leżało tam mnóstwo
                dzieciaczków z jelitówką.No i pech... mała znów to złapała.Od
                wczoraj wymioty,biegunka i mega osłabienie.Dobrze,że chce pić.
                • annanaska Re: krąży krąży 30.01.10, 12:01
                  w naszym szpitalu dzieci z jelitówką leżą na innym oddziale
                  • szarotka01 Re: krąży krąży 30.01.10, 17:48

                    i właśnie tak powinno być.Według mnie takie przypadki powinny leżeć
                    na zakaźnym,a nie dziecięcym.
                    • ewkka Re: krąży krąży 31.01.10, 11:02
                      No u nas do wymiotów dołączyło w piatek rozwolnienie, w sobotę
                      wszystko w porzadku. Zastanawiam sie nad jednym czy to wirus czy
                      bakteria bo przechodzimy to juz n'ty raz i zawsze jeden dzień po
                      basenie, zawsze w czwartek wieczorem.
                      • mamasi Re: krąży krąży 01.02.10, 12:16
                        może bakteria, wystarczy zrobic kał na posiew i będzie wiadomo.
                        Znajomej lekarz powiedział że jak bakteria jest w jelitach to długo
                        trwa zanim ją sie stamtąd "wykurzy"
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka