Dodaj do ulubionych

duze migdały

05.05.04, 10:46
Mój synek miał robiony zabieg i był usypiany (2 latka). Anastozolog
powiedziala mi po zabiegu ze ma on dosc duze jak na swoj wiek migdaly.
Niestety nie dopytalam sie co to moze oznaczac. Czy ktoras z was miala
pobobny problem?
Obserwuj wątek
    • mamaluna Re: duze migdały 05.05.04, 11:52
      moja niespelna dwuletnia corka ma kolosalne boczne migdaly, wlasciwie to leza
      jej w buzi na jezyku, brrrrr
      u nas oznacza to wieczne choroby, anginy na zmiane z wirusowkami
      skierowanie do szpitala mam juz, na wyciecie wszystkich trzech, bo trzeci tez
      przerosniety

      ale tez spotkalam sie z teoria, ze jesli dziecko nie choruje przez te migdaly,
      to moze po prostu ma taka urode

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka