Dodaj do ulubionych

proszę o radę

17.09.04, 13:58
mojemu synkowi (5 mc)do niedawna jak zaczynał płakać to trzęsły mu się rączki
a teraz jak gdyby to się nasiliło(dodam tylko że jest dużym chłopcemma 74cm i
8.5 kg)np.gdy go posadzę na kolanach przy stole to rączki ma sztywne i gdy
chce złapać zabawkę w tej pozycji to tez mu sie trzęsą nie mam pojecia
dlaczego tak sie dzieje moze za bardzo go przesilam?czy ktos miał taki
przypadek?moze powinnam isć do specjalisty?PROSZĘ O RADĘ
Obserwuj wątek
    • kryp_aha Re: proszę o radę 17.09.04, 14:25
      Dzieciom ręcę się trzęsą z emocji. Jest to objaw niedojrzałości układu
      nerwowego i na tym etapie rozwoju zupełnie normalne. Mojemu 6m Maleństwu ręcę
      też się trzęsą.
      Małgosia
      • balbina102 Re: proszę o radę 17.09.04, 15:27
        BARDZO DZIĘKUJĘ ZA ODPOWIEDŹ- smilePOZDRAWIAM SERDECZNIE

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka