Dodaj do ulubionych

Trzydniówka

13.02.05, 17:51
ile razy w życiu dziecka może wystapi 3dniówka?
Obserwuj wątek
    • katklos Re: Trzydniówka 13.02.05, 18:45
      wydaje mi się ze raz- ale gowy nie dam...smilesama jestem ciekawa!
      • agata9991 Re: Trzydniówka 13.02.05, 19:37
        moja corka miała już 3 dniówkę, a od wczoraj wysoko gorączkuje bez innych
        objawów, więc tez sie zastanawiam czy moze to znow byc 3 dniowka?
        • sylwia.ax Re: Trzydniówka 14.02.05, 10:25
          Z tego co wiem przechorowanie trzydniowki daje odpornośc na całe życie.
        • sylwia.ax Re: do agata 991 14.02.05, 10:28
          Mój synek chorował na 3-dniówkę parę tygodni temu. Pani doktor powiedziała ża
          jeśli po tym jak dostanie wysypki, znów będzie gorączkował, to niestety
          prawdopodbnie dlatego że złapał jakąs inną infekcję ze względu na osłabienie 3-
          dniówką. U nas na szczęscie po wysypce wszystko się skończyło, ale lepiej chyba
          będzie jak udasz się do lekarza.
          pozdrawiam,
          • zuzia_i_werka Re: do agata 991 14.02.05, 11:55
            Moja córka miała dwa razy typową tzrydniókę i pediatra powiedział,że może tak
            być.Teoretycznie powinna byc odpornośc ale zdarza sie,że wywoła ją nieco inny
            wirus i wtedy może sie powtórzyć.Pozdr!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka