kotka144 13.02.05, 17:51 ile razy w życiu dziecka może wystapi 3dniówka? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
katklos Re: Trzydniówka 13.02.05, 18:45 wydaje mi się ze raz- ale gowy nie dam...sama jestem ciekawa! Odpowiedz Link Zgłoś
agata9991 Re: Trzydniówka 13.02.05, 19:37 moja corka miała już 3 dniówkę, a od wczoraj wysoko gorączkuje bez innych objawów, więc tez sie zastanawiam czy moze to znow byc 3 dniowka? Odpowiedz Link Zgłoś
sylwia.ax Re: Trzydniówka 14.02.05, 10:25 Z tego co wiem przechorowanie trzydniowki daje odpornośc na całe życie. Odpowiedz Link Zgłoś
sylwia.ax Re: do agata 991 14.02.05, 10:28 Mój synek chorował na 3-dniówkę parę tygodni temu. Pani doktor powiedziała ża jeśli po tym jak dostanie wysypki, znów będzie gorączkował, to niestety prawdopodbnie dlatego że złapał jakąs inną infekcję ze względu na osłabienie 3- dniówką. U nas na szczęscie po wysypce wszystko się skończyło, ale lepiej chyba będzie jak udasz się do lekarza. pozdrawiam, Odpowiedz Link Zgłoś
zuzia_i_werka Re: do agata 991 14.02.05, 11:55 Moja córka miała dwa razy typową tzrydniókę i pediatra powiedział,że może tak być.Teoretycznie powinna byc odpornośc ale zdarza sie,że wywoła ją nieco inny wirus i wtedy może sie powtórzyć.Pozdr! Odpowiedz Link Zgłoś