goja9 28.10.05, 10:44 Bardzo Was proszę o sprawdzony sposób na zrobienie nalewki z cebuli, czosnku i miodku.Mogą być strony z archiwum lub inne na gazecie. Przepraszam, pewnie wszystkie umiecie ją zrobić. Z góry dziękuję! Chora mama, chorej niuni. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
irma1 Re: prośba o przepis 28.10.05, 19:37 www.przepisy-kulinarne.go-longhorn.net/przepis/winko_czosnkowe.php Prosze bardzo)) Odpowiedz Link Zgłoś
goja9 Re: prośba o przepis 28.10.05, 20:09 Bardzo dziękuję. Troche się przejęłam tym wytrzeszczem oczu. Odpowiedz Link Zgłoś
irma1 Re: prośba o przepis 28.10.05, 20:42 )) Nie wiem w jakim wieku masz dziecko , ale jak moja mała miał dwa latka to po tym winku bolał ja brzuch. Małemu dziecku lepiej chyba podac sok z cebuli.Kroisz drobno cebule posypujesz cukrem lub dodajesz miodu mozesz dać tez sok z cytryny.Na drugi dzień podajesz.Mam jeszcze przepis babciowy na odporność .Umyc sporej wielkosci burak , wydrążyć w nim sporej wielkosci otwór wsypac cukier,powinien powstać sok który pijesz 3 razy dziennie.Ja swojemu dziecku(obecnie 6 lat)stosuje wszystko po koleji, nie chorowało od ponad 2 lat. Odpowiedz Link Zgłoś
goja9 Re: prośba o przepis 29.10.05, 12:30 Masz rację. Przypomina mi się, że gdy moja pociecha miała 3 lata, też bolał go brzuch po czosnku. Teraz ma 13 i je czosnek w sosach i surowy. Ale ta nalewka to dla córy(4lata). Zobaczymy, może nic jej nie będzie. A z burakiem też spróbuję. Pozrdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś