Dodaj do ulubionych

prośba o przepis

28.10.05, 10:44
Bardzo Was proszę o sprawdzony sposób na zrobienie nalewki z cebuli, czosnku
i miodku.Mogą być strony z archiwum lub inne na gazecie. Przepraszam, pewnie
wszystkie umiecie ją zrobić. Z góry dziękuję!
Chora mama, chorej niuni.
Obserwuj wątek
    • irma1 Re: prośba o przepis 28.10.05, 19:37
      www.przepisy-kulinarne.go-longhorn.net/przepis/winko_czosnkowe.php
      Prosze bardzosmile))
      • goja9 Re: prośba o przepis 28.10.05, 20:09
        Bardzo dziękuję. Troche się przejęłam tym wytrzeszczem oczu.
        • irma1 Re: prośba o przepis 28.10.05, 20:42
          smile)) Nie wiem w jakim wieku masz dziecko , ale jak moja mała miał dwa latka to
          po tym winku bolał ja brzuch. Małemu dziecku lepiej chyba podac sok z
          cebuli.Kroisz drobno cebule posypujesz cukrem lub dodajesz miodu mozesz dać tez
          sok z cytryny.Na drugi dzień podajesz.Mam jeszcze przepis babciowy na
          odporność .Umyc sporej wielkosci burak , wydrążyć w nim sporej wielkosci otwór
          wsypac cukier,powinien powstać sok który pijesz 3 razy dziennie.Ja swojemu
          dziecku(obecnie 6 lat)stosuje wszystko po koleji, nie chorowało od ponad 2 lat.
          • goja9 Re: prośba o przepis 29.10.05, 12:30
            Masz rację. Przypomina mi się, że gdy moja pociecha miała 3 lata, też bolał go
            brzuch po czosnku. Teraz ma 13 i je czosnek w sosach i surowy. Ale ta nalewka
            to dla córy(4lata). Zobaczymy, może nic jej nie będzie. A z burakiem też
            spróbuję.
            Pozrdrawiam!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka