17.10.06, 12:41
moja córka 2,5 miesiąca ma katarek który nie chce zchodzić tylko siedzi aż w
gardełku przez co nie może swobodnie spać a jak się jej uda usnąć to bardzo
wygina główkę do tyłu co przypomina literke C .CO MAM ROBIć ABY JEJ ULżYć -nie
chcę iść od razu do lekarza. -pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • zona_mi Zapraszam do czytania czołówki forum 17.10.06, 12:43
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=572&w=31793062&a=32050469
    • ulfa Re: katarek 17.10.06, 13:09
      Zdecydowanie idź do lekarza. U mojego syna podobne objawy przekształciły się w
      zapalenie oskrzeli
    • alienxxx Re: katarek 17.10.06, 15:10
      dlaczego nie chcesz isc do lekarza?
      zaryzykujwesz zdrowie dziecka?
      jesli boisz sie infekcji w przychodni wezwij lekarza do domu - wygodniej i bez
      ryzyka zlapania czegos na miejscu...
    • edsz Re: katarek 18.10.06, 00:47
      Mój 3,5 miesieczny synek tez miał katarek. Myslałam że to od suchego powietrza
      w pokoju, ale w nastepnych dniach dołączył do tego kaszel Poszłam więc do
      lekarza.Tobie tez bym radziała to zrobic .Nie zaszkodzi jak pediatra go
      obejrzy. Pozdraiwm
    • julia1980 Re: katarek 18.10.06, 10:42
      wlaśnie wruciłam od lekarza pani doktor odśluzowala nosek i kazała 3x dziennie
      dawac po 1 kopelce wody morskiej do noska ...taka pomoc ...
      • alienxxx Re: katarek 18.10.06, 13:30
        powinna sie cieszyc - znaczy to ze dziecku nic nie jest
        wolalabys uslyszec - zapalenie pluc - prosze sie zglosic do szpitala...
    • nelles Re: katarek 18.10.06, 16:20
      Nasza lekarka też w takich sytuacjach zaleca kroplić solą morską i wyciągać katar.
      Ja kupilam mojemu synkowi takie coś do odśluzowania noska i jest super, polecam
      szczerze: www.katarek.pl. (tym bardziej że teraz mam dwóch synków Szymka 5 tyg.
      i Mateusza 22 mies. i razem mają wielki katarsmile.
      • ania1704 Re: katarek 18.10.06, 16:36
        Ja stosowałam sol morską, moim zdaniem najlepsza jest Disnemar dla dzieci
        (niebieska). Super, szczególnie gdy grzeją kaloryfery. Jednak przy większym
        katarze bez kropli nasivin się nie obeszło.
        Pozdrawiam
        Ania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka