julia1980
17.10.06, 12:41
moja córka 2,5 miesiąca ma katarek który nie chce zchodzić tylko siedzi aż w
gardełku przez co nie może swobodnie spać a jak się jej uda usnąć to bardzo
wygina główkę do tyłu co przypomina literke C .CO MAM ROBIć ABY JEJ ULżYć -nie
chcę iść od razu do lekarza. -pozdrawiam